Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9806
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Ako nista drugo ponovo se javlja nada da cu ostajati budan za vreme prenosa meceva Vose (bar zbog Lalata i njegovih gestova,ponasanja...) :mrgreen:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

icebaby wrote:@Radoye
Razumem, al aj mi ti nadji nekog osvedocenog a da zna posao... aj da biramo, sta nam vise pase, neko ko je mozda nas mozda nije ili sigurno nije ali zna, ili neko ko znamo 100% da je nas a realno sem tog kredita nista drugo ga ne kvalifikuje da bude nas trener.. ,ja takve vise ne znam , one koje znam su mrtvi .. dakle?
Ako nema bas nikog medju Slaninarima da se razume u trenerski posao onda treba dovesti stranca. I to ne nekog iz bivse YU nego ono bas stranca.

Samo, kako zajebati nekoga sa strane da dodje u ovu mocvaru? :oops:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Ugovor na godinu dana opet. Covece, SNS poceo kao outsourcing agencija da radi... :greenbutt:
icebaby
Posts: 55
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by icebaby »

Radoye wrote:
icebaby wrote:@Radoye
Razumem, al aj mi ti nadji nekog osvedocenog a da zna posao... aj da biramo, sta nam vise pase, neko ko je mozda nas mozda nije ili sigurno nije ali zna, ili neko ko znamo 100% da je nas a realno sem tog kredita nista drugo ga ne kvalifikuje da bude nas trener.. ,ja takve vise ne znam , one koje znam su mrtvi .. dakle?
Ako nema bas nikog medju Slaninarima da se razume u trenerski posao onda treba dovesti stranca. I to ne nekog iz bivse YU nego ono bas stranca.

Samo, kako zajebati nekoga sa strane da dodje u ovu mocvaru? :oops:

A jbg sad Radoje ... ne smeta vam Gajic Bajat Lazetic, bas onako pravi Vojvodinasi .. i sad vi ocekujete od njih da dovedu cistokrvnog slaninara na klupu ... kao sto rekoh , vi svi palamudite i znate sta necete, al zato ne znate sta hocete.. i sutra da dovedu nekog stranca, vi bi rekli ..ccc de njega nadjose jbt ,za te pare smo mogli od uzeti 2 odlicna stranca napadaca iz nzm Belgijske lige... ajde malo realnosti jbt, ne zaboravite, taj Kosan je bio disha kada smo osvojili titulu ako se ne varam, Ljupko je bio trener.. jel i on mozda Vojvodinas?..
Prosla su vremena 60ih, umnogome sve je ovo zahvaljujuci politici, FKV vise nije ista, nit ce ikad biti, kao sto ni APV nije ista, a verovatno ni nje vise nece biti, nije to pitanje dal se slazes sa tim ili ne, nego dal prihvatas realnost ili ne, a ako pak zelis da kazes, samo preko mene mrtvog, necu nikad odustati, e onda se to ne radi tako sto ne znas sta hoces, neko kazes znam sta , hocu, protest, revolucija, bojkot, .. biraj ..
Ja ti garantujem da u FKV ne postoji ni jedna osoba koja navija za Vojvodinu .. NI JEDNA, zato sto su tako odrasli da postoje samo bg go**a, to ne mogu ni ja ni ti da izlecim, to je neizlecivo, zato treba bataliti ove generacije i posvetiti se novoj, ali to uz ovakvo stanje kakvo je danas , sto u klubu sto u nazovi drzavi ,ne bi mogli ni Lenjin ni Tito ni Cercil ni Kenedi zajedno da urade..
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

icebaby wrote: A jbg sad Radoje ... ne smeta vam Gajic Bajat Lazetic, bas onako pravi Vojvodinasi ..
Pod 1, ne znam ko ti je to "mi", ja kad se pogledam u ogledalo ne vidim nikog drugog do sebe. Mada, nije iskljuceno da nas ima vise u glavi, jer biti navijac Vojvodine je definitivno dijagnoza a ne opredeljenje. :unnormal: :rolll:

Pod 2, gde sam ja (ili "mi") to rekao da mi ne smetaju Gajic, Bajat, Lazetic i ostala udbasko-lopovsko-politicko-blizanacka bagra koja nam vec dobrih 10-15 godina jase na grbaci? A fakat je da danas slabo ko (ako iko) navija za Vojvodinu u klubu - sto je apsurd svetskih razmera, ali jedna normalnost za drzavu Srbiju takvu kakva je. I naravno da smeta svaki takav, svi do jednog. Zato je sve manje pravih Slaninara i na tribinama, utakmice gleda u proseku 800-1000 zaludnih, a ne tako davno 10-15 hiljada u Novom Sadu je bila norma. Ostalo je jos samo sacica nas bolesnika koji se jos kao nesto nerviramo oko svega toga cisto po inerciji i to je to.

Sto se mene tice moze se komotno gasiti klub ovakav kakav je, mene to svakim danom sve manje zanima, pa pocinjati ponovo iz patos lige kao FC UoM - FK Novosadska Vojvodina. Neka bude cista prica, radije cu to pratiti sa sve ljutim derbijima u Ceneju ili Vilovu nego ovo sto ni ne znam vise ni sta je ni koga predstavlja pa sve i da igraju LE svake godine. Ovo vise nije Vojvodina za koju su navijali moji stari, ovo je neki fantomski klub koji se samo kiti nekadasnjom tradicijom i slavnim imenom FK Vojvodine.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borrissey »

icebaby wrote: A jbg sad Radoje ... ne smeta vam Gajic Bajat Lazetic, bas onako pravi Vojvodinasi ..
Moguće je da je pod "vam" mislio i na mene, osećam se prozvanim da nešto odgovorim. Ovo je bezočna zamena teze. Trebali ste svi pametnjakovići doći u Muzej savremene umetnosti i čuti uživo Jovana Smederevca na koji način i sa koliko srca je sada, u ovako poznim godinama, branio ideju i identitet Vojvodine. To je Vojvodina za kakvu ima smisla navijati, a ne ova Srbijagas-udbaška-zvezda B tvorevina. Jel smo na ovo spali? Da nam državni gubitaš obećava stadion za 25 miliona evra tuđeg novca? Ako se to ikada desi, na koji način se mi onda razlikujemo od zvezde i partizana, simbola propasti svega poštenog i sportskog u ovoj državi? Ponavljam i ponoviću opet: radije bih birao drugu ligu, koja se igra pošteno, nego da igramo nameštene derbije uz "podršku iz Beograda". Nisam nikakav autonomaš, ali smatram da je ovo, strateški, potpuno pogrešan put. Dakle, ne, ne mislim da je Lalatović jedini problem trenutno u klubu. On je posledica glavnog problema i njegov simbol. A to je: mi više nemamo identitet, niti funkcionišemo kao nezavisni sportski klub. Lalatović je tu da, kao i sa Radničkim, pokrpi rupe i malo dotera stvari, a onda će otići negde drugde, gde partija naloži. Ali, to nije Vojvodina za koju ima smisla navijati.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

borrissey wrote:
Ali, to nije Vojvodina za koju ima smisla navijati.
+1 I dodao bih - i stomaka.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3566
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Prva titula SFRJ, trener Branko Stanković.
Druga titula SFRJ, trener Ljupko Petrović.
I sad mi da se odreknemo tih rezultata?
Pa ne ide to tako. Dobro je neko rekao da ne znamo šta hoćemo, desetoro ljudi a petnaest mišljenja. Novosadski mentalitet.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Friend »

sns botovi neka mi se napuše one stvari na ovom forumu zajedno sa gajićima,lazetićima i lalatovićima.
Da nije nekome slučajno palo na pamet da ovo obriše.
Kao što ni ovo nije moja Vojvodina tako i vi dupelizci stranački koji ste došli ovde da prosipate mudrosti niste moji saborci i svrstavate se u moje neprijatelje džukele sendvičarske.
Što je napisao moj prijatelj propašćete i vi u rupu koju sami sebi kopate a mi ćemo biti tu da vas gurnemo još dublje bando izdajnička.

MI SMO VOJVODINA,a ko ste vi?
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Da relaksiramo atmosferu malo, a možda i da vidimo šta nam se sprema...
P.S. Komentari leče sidu
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1558915" onclick="window.open(this.href);return false;
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
icebaby
Posts: 55
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by icebaby »

Radoye kada sam rekao vi, nisam mislio na tebe ili nekog drugog koji mi je na bilo sta odgovorio, nego generalno.
Kad kazem npr da je nacin kako Lalat radi meni cool, i postize rezultat, vi svi napadate kako eto sam ja neko sns bot il bilo sta.. sta onda vas cini drugacijim od bg govana? Sta ako nisi crn onda si crven? .. Ne brate...
Meni je smesno da kada nam je vec realnost ovo, i ja kazem da u takvoj realnosti msm da je ovo ili ono dobro, ,vi me napadate ta su to sve cigani, a to ko sedi u upravi vam ispada nebitno .. jednostavno niste dosledni, ako vam ne valja uprava ili ne prihvatate da je tako kako je, cemu onda uopste i topic o raspravi bilo cega drugog osim uprave?
Borissey sto se tebe tice, msm da te nisam uopste spomenuo, tako da nzm zasto se osecas prozvanim.
Ti si upravo potvrdio ono sto sam i ja rekao, da ona stara Vojvodina kakvom je pamtimo , ne postoji vise, i verovatno nikad ni nece.
Ne znam dal si autonomas ili ne, ali cak i reci da nisi ni blizu nesto od toga, a istovremeno kukati za ovakvim stanjem u klubu je za mene brutalno smesno... ne razumem tvoj komentar, kao me napadas a u stvari si potvrdio ono sto sam ja reko u prethodnom postu.
Btw, ja nikada nisam bio clan ,niti sam bio u bilo kojoj navijackoj grupi, niti cu ikad biti, niti cu ikad ici na neke te hepeninge sto si naveo , jednostavno nisam taj tip osobe, i meni ne treba neko clanstvo za nesto , da bih pokazao eto, meni je stalo do ovog ili onog...
Takodje ne znam za koga je uperena ova jedna poruka o sendivcarima, kako god, meni ne pada na pamet da se bilo kome ovde pravdam zbog bilo cega, nemam 15g , ne pravdam se ni inace bilo kome za bilo sta bilo kada, niti imam dlake na jeziku,uostalom , da imam ,na profilu bi mi jos uvek pisalo da sam postao clan foruma 2006te ili tako nesto, ne secam se vise...

Kako god ,moja poenta je, svi kukaju kako je uprava ciganska ,ali vam ne smeta ako dovedu pravog slaninara na klupu, ako takav uopste vise postoji...
Inace, s obzirom da ovo vise nije ona Vojvodina, ja vec 2-3 sezone i ne idem na utakmice, to je nesto sto mi na kraj pameti nije bilo da ce se ikada desiti .. i sto je najgore, ravnodusan sam zbog toga..
User avatar
Turija
Posts: 10748
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Trener je strucna radna snaga i on ne mora biti Vojvodinas, ali uprava mora.
Kad je '66 B Stankovic bio trener, Boskov je bio Direktor, kad je '89 trener bio LJ Petrovic, Smederevac je bio Predsednik.
Sto je napisao borrissey, sa koliko je srca u Muzeju govorio Jova Smederevac o Vojvodini. To je ono sto mora biti uvek u Upravi i svi ostali iz tih vremena su se iskreno borili za Klub, a ne sebe u Klubu.
Ice, stari si forumas, verovatno i pre 2006te i da ti je zaista svejedno za Vosu, ne bi se vratio na forum.Mi se samo trudimo da potisnemo ruzne i sramne dane Vojvodine, a ustvari ne mozemo. A ako to jednog prelomimo, onda je zaista kraj Vojvodine.
Da li trenutno mozemo nesto promeniti? Ne mozemo, to si u pravu. Vojvodina ce ziveti, dok mi zivimo. Ako posle nikom ne treba, neka je ugase. Medjutim, gorko ce se pokajati.
Generacije su je stvarale, a raskucice oni koji su je dobili na poklon.
A sta dan posle?
Last edited by Turija on Wed Jun 26, 2019 12:25 am, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2058
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Tuzno je to kad znas da su ti limiti postavljeni, da mozes samo filijala biti, da smo samo statisti u celoj prici, godinama vec.Sad cemo mi sa novom upravom brze,bolje, jace sve do utakmice sa ciganima i onda ce lale da se natrci sve sa osmehom, dok ne doceka svojih 5 min pa ga pozovu u cergu.Onda ce da pokupi sve sto valja iz naseg kluba, jel boze moj ko nebi igrao za zvezdu.Taj mora da je lud.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borrissey »

icebaby wrote:Ne znam dal si autonomas ili ne, ali cak i reci da nisi ni blizu nesto od toga, a istovremeno kukati za ovakvim stanjem u klubu je za mene brutalno smesno... ne razumem tvoj komentar, kao me napadas a u stvari si potvrdio ono sto sam ja reko u prethodnom postu.
Ja ne mislim da si SNS bot, iako ih ima na ovom forumu (kao i botova Zbiljićeve struje), i oni znaju ko su. Ja mojim postom nisam imao nameru da napadnem tebe, već ideju da je Bajatović-Lazetić-Lalatović kombinacija za spas Vojvodine. To je užasno opasna ideja, u šta ćemo se i sami nažalost uveriti, baš kao što smo se u to uverili i dosadašnjim gazdovanjem od strane Srbijagasa. Pa nije Bajatović od juče u Klubu. Kukam nad stanjem u državi, koji kači i stanje u našem Klubu, kao i sve druge pore ovog napaćenog društva. Iskreno, ne vidim šta je tu smešno. Osim toga, želim da svi simpatizeri i navijači Vojvodine ostanu na stadionu i pokažu da nas ima, koliko god to meni, a verujem i tebi, bilo teško.
CRD FCV
Posts: 1671
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Ајде да и ја бацим коју паметну.

Слажем се са већином, да не кажем са свим што је icebaby изјавио.

Неко је негде спомињао како ћемо бити звезда б. Кад ми то нисмо били? Односно, кад смо ми њих победили а да њима то није одговарало?
slanobarac wrote:Druga titula SFRJ, trener Ljupko Petrović.
- А у нападу Шестић. Сада кад треба довести неког њиховог играча падне салва увреда на његов рачун.
borrissey wrote:radije bih birao drugu ligu, koja se igra pošteno
- Наша друга лига поштена? Јеси видео како је Трепча ушла у другу лигу? Линк на вест ћу окачити у прикладној теми. Иначе се текме продају у петој и шестој лиги.
Turija wrote:Kad je '66 B Stankovic bio trener, Boskov je bio Direktor, kad je '89 trener bio LJ Petrovic, Smederevac je bio Predsednik.
- Највећа бољка нашег народа. Вечито живимо у прошлости, зато се никада нигде не померамо и каснимо за свима. У ком то европском клубу а да је међу успешнијима седи управа која навија за тај клуб? У колико клубова је тренер уједно и навијач тог клуба? У будућност се не гледа. Руку на срце, у земљи огрезлој у криминалу, будућност и не постоји, постоји трпање пара сада и одмах. Историју треба памтити, сада треба живети и планирати за будућност.

На крају, каква би била та сланинарска управа? Ко би то са парама дошао у ову земљу нешто да уложи? Овде се глава губи за 1000 динара, не за неколико милиона.
Post Reply