Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Никола Гајић узео папире

Млади нападач Никола Гајић (21), није међу фудбалерима на које у Војводини рачунају за нову сезону. Он је пре два дана узео папире и постао је слободан играч, како сазнајемо да има неколико клубова који би га радо видели у својим редовима и остаје да се види где ће наставити каријеру.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Spin mašina melje. Vasiljević pola godine bez kluba, oteran iz Bate-a... Ovo nije moja Voša. Stadion će me videti isključivo dok na zapadu, na koji sam išao jedino pod prisilom, budem jebao majku Lalatoviću, većini igrača i upravi sa ograde. Utakmice i rezultati ovog smeća me ne interesuju.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Rabba wrote:Spin mašina melje. Vasiljević pola godine bez kluba, oteran iz Bate-a... Ovo nije moja Voša. Stadion će me videti isključivo dok na zapadu, na koji sam išao jedino pod prisilom, budem jebao majku Lalatoviću, većini igrača i upravi sa ograde. Utakmice i rezultati ovog smeća me ne interesuju.
Svi treba da dodjrmo na stadion da "pozdravimo" novog trenera i upravu.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Већ сам најавио пре неки дан да нећу узимати сезонску ове године. Мислим да Гајића и Лалатовића треба сачекати испред стадиона и тамо им рећи шта имамо. Одлазак на трибину више нема смисла, бар за мене. На крају крајева, клуб се може бранити и овде, тако што би портал изашао са неким саопштењем. Међутим, овде су чак и Миња и Турија почели да држе страну Лалатовићу и управи, што је стварно поражавајуће. :oops:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

KoKanidja wrote: Плата Вучићу 7500 еура, добро шутира пенале. Колко је моје? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ako već mislimo ove godine biti Radnički iz Niša, i moramo imati penaldžiju :wink:
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Svakim danom sve gore vesti. Sta nas tek ceka?
PS
Proto, ne podrzavam ja Lalatovica, samo nije on najveci problem? Mada, mozda i gresim, s obzirom kako se stvari odvijaju, posle njegovog imenovanja za sefa strucnog staba. Ponovo nam stizu nova drva i to po njegovom izboru.
A obecani budzet kluba, sarena laza. Jasno se vidi po ,,pojacanjima". Gde ih samo nadjose? Tu nijedan nije ni f od fudbalera.
Pa, najvece pojacanje ce biti mladi Topic, a ko zna koliko ce jos nasih Omladinaca upropastiti?
Bruka od gromoglasno najavljivanih pojacanja.
Ala ce biti izmisljenih penala za ove likove. Sramota me da napisem za Vojvodinu. Oni nisu Vojvodina.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Ako sam dobro ispratio, na tri stara štopera, dovedena su još dva nova? Na dve pozicije?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Turija wrote:Svakim danom sve gore vesti. Sta nas tek ceka?
PS
Proto, ne podrzavam ja Lalatovica, samo nije on najveci problem? Mada, mozda i gresim, s obzirom kako se stvari odvijaju, posle njegovog imenovanja za sefa strucnog staba. Ponovo nam stizu nova drva i to po njegovom izboru.
A obecani budzet kluba, sarena laza. Jasno se vidi po ,,pojacanjima". Gde ih samo nadjose? Tu nijedan nije ni f od fudbalera.
Pa, najvece pojacanje ce biti mladi Topic, a ko zna koliko ce jos nasih Omladinaca upropastiti?
Bruka od gromoglasno najavljivanih pojacanja.
Ala ce biti izmisljenih penala za ove likove. Sramota me da napisem za Vojvodinu. Oni nisu Vojvodina.
Problem su buljasi, beskicmenjaci, prostaci i kriminalci, a lalatovic sigurno moze da se pronadje u pobrojanim, ako ne u svim onda u vecini navedenih.Problem je sistem i ljudi bez morala koji ga hrane.
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post by KoKanidja »

MiSmoFKV! wrote:
KoKanidja wrote:Отишао Дракулић, дошао Лазетић и Мирко Ваван :lol: :lol:
Дракула врати се, извини за све :lol: :lol:
Плата Вучићу 7500 еура, добро шутира пенале. Колко је моје? :lol: :lol: :lol: :lol:
To na mesečnom nivou?
Па добро је да му још нису заболи то на недељном нивоу, иако би требало да буде на годишњем :lol:
7500 еура за бека из екипе која је испала из лиге. КОЛКО ЈЕ МЕНИИИИИИ ???? :lol: :lol: :lol:
Васиљевић штопер није видео фудбал годину дана.
Гемовић за 55 утакмица Суперлиге дао 3 гола.
Где ваде те будале? Мислим није ни то лако стварно.

Лазетићу плата 3000 еура, плус је у бонусима и премијама, плус хотел, ресторан, гориво, телефон. 0 трошкова, може све на лобе и Баленсијагу да иде :lol: :lol: :lol:

ДРАКУЛА ВРАТИ СЕ !!!!!!!!!!!!!
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Turija wrote:Svakim danom sve gore vesti. Sta nas tek ceka?
PS
Proto, ne podrzavam ja Lalatovica, samo nije on najveci problem? Mada, mozda i gresim, s obzirom kako se stvari odvijaju, posle njegovog imenovanja za sefa strucnog staba. Ponovo nam stizu nova drva i to po njegovom izboru.
A obecani budzet kluba, sarena laza. Jasno se vidi po ,,pojacanjima". Gde ih samo nadjose? Tu nijedan nije ni f od fudbalera.
Pa, najvece pojacanje ce biti mladi Topic, a ko zna koliko ce jos nasih Omladinaca upropastiti?
Bruka od gromoglasno najavljivanih pojacanja.
Ala ce biti izmisljenih penala za ove likove. Sramota me da napisem za Vojvodinu. Oni nisu Vojvodina.
Pozdrav svima, nadam se da ste svi dobro. Stariji me se verovatno secaju, ja sam onaj koji cesto tera kontru jer sam ubedjen da sve sto vecina ljudi koji vode nas fudbal apslutno sve pogresno rade. Tako su ti isti morajuci promovisati neku svezu trenersku krv uzeli da promovisu Lalata. Ja ga se secam kad su mu 2011. dali Srem da trenira. Srem je tada bio stabilan prvoligas i klub koji je navise jeftinih stranaca dovodio od kojih su se mnogi dobro uklopili. Pre Lalata klub je zavisio od stranaca i uspevao da postigne zadovoljavajuce rezultate. Koristeci preporuke raznih nasih trenera po svetu, Srem je redovno imao selekciju igraca na probi od kojih su se uzimali oni koji su potrebni i najbolji. Lutajuci po svetu, brazilac William Oliveira dolazi u Srem u kojem se toliko istice da ga uzima Terza i posle sezone u OFK-i ga prodaje u Amkar Perm. Dinei, Edmilson, Erivelto su jos neki brazilci koji su nosili Sremski dres a mogli glat da igraju u Superligi. Onda dolaze ugandjani od kojih se najvise proslavio Nestroj Kizito. Kizin uspeh kad je presao u Vosu je uzdigao lestvicu da se ocekivalo da svaki stranac dostigne njehov nivo. Sa manje vise uspeha Srem je davao sansu strancima primenjujuci formulu mesanja domacih i stranih koja je u specificnoj maloj sredini davala uspeha i odrzavala Srem stabilno u PLS. Ali, oko 2010 krece histericna hajka na strance od strance saveza. Ne znam kojim putem ali Lalat stize na mesto trenera Srema 2011, rasteruje to malo stranaca, i zavrsava sezonu na zadnjem 16. mestu. To mu je prvo trenersko iskustvo i uspeva da stabilan klub iz PLS bude zadni i ispada iz lige. Prelazi u Proleter i vodi Zeca sa njim. Ostaje 2 sezone, u prvoj je 9 a drugoj 4. U to vreme Proleter potpisuje saradnju sa australijskim akademijama za razmenu igraca, Lalat prisiljen prihvata da australijanca Delhija koga inace sve vreme drzi na tribini i ni minut igre mu ne da, cak ni kada je prvestvo vec bilo odluceno.

Leta 2013. prelazi u Vozdovac. Vodi Lecica i Micica direktno sa sobom iz Proletera, a jedinom strancu rumunu Muskalu daje otkaz. Posle 6 meseci prelazi u Napredak i vodi sa sobom opet Micica i PAZITE OVO! prihvata da se da ugovor Patrick Ezeu, ali ga drzi sve vreme na klupi! :roll: da bi lik sldece sezone u Lucanima postao najbolji strelac lige!!!

Posle tog propusta oko Ezea, posto u Srbiji niko strance ne sisa, to niko ne vidi, i Lalat dobija ugovor u Zvezdi! U Zvezdi se za kadar sve svodi na rasterati strance i on nikoga ne preporucuje niti dovodi. SLucajem okolnosti sasvim slucajno to ne ispada tragicno.

Sledeceg leta prelazi u Cacak. Vuce sa sobom ponovo MICIC-a i sada iz Zvezde dovodi Stefana Djordjevica. Stranca nijednog naravno, a oterao je Bozica, Cohene, Krunica, i Tawiah.

Fale sada jos onih nekolko meseci u Vojvodini gde je odstranio strance, pa Cuku gde je naisao na klub sa obicajem da dovodi strance, on je preokrenuo da se to izbegava, u Radnickom je radio sa Bondarenkom i Nomom samo zato sto je morao i pored njih nijednog drugog stranca nije doveo a ni njih nije on doveo vec su bili pre njega inace ni njih ne bi bilo.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Pa kada pacer ne zna engleski. Jos hoce inostranstvo hahahaha :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Minja wrote:a deluje da se ni nece dugo zadrzati kao trener kako su stvari krenule...

Sta je sad!? :mrgreen:
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

KoKanidja wrote:
MiSmoFKV! wrote:
KoKanidja wrote:Отишао Дракулић, дошао Лазетић и Мирко Ваван :lol: :lol:
Дракула врати се, извини за све :lol: :lol:
Плата Вучићу 7500 еура, добро шутира пенале. Колко је моје? :lol: :lol: :lol: :lol:
To na mesečnom nivou?
Па добро је да му још нису заболи то на недељном нивоу, иако би требало да буде на годишњем :lol:
7500 еура за бека из екипе која је испала из лиге. КОЛКО ЈЕ МЕНИИИИИИ ???? :lol: :lol: :lol:
Васиљевић штопер није видео фудбал годину дана.
Гемовић за 55 утакмица Суперлиге дао 3 гола.
Где ваде те будале? Мислим није ни то лако стварно.

Лазетићу плата 3000 еура, плус је у бонусима и премијама, плус хотел, ресторан, гориво, телефон. 0 трошкова, може све на лобе и Баленсијагу да иде :lol: :lol: :lol:

ДРАКУЛА ВРАТИ СЕ !!!!!!!!!!!!!
Da ne ulazim sad u neku dublju raspravu, moje misljenje da 7500 evra za DOBROG igraca nije mnogo, kao sto nije mnogo ni 3000 evra Lazeticu. Za koliko Vi mislite da treba da igraju (rade), za 500 evra? Pa te pare danas imas u svakoj Novosadskoj firmi. Vidi ovako 7500 mesecno je ako igrac potpise na 3 godine, je 270 000 evra, a ako ga prodamo posle 2 godine 180 000, e sad ako ne mozemo da ga prodamo posle 2 godine za 300 000 onda igrac nije DOBAR. Svi ste nahvalili ovaj transfer kao dobar (ja nemam pojma ko je momak, osim price sa foruma). Lazetic treba da dovodi igrace (na stranu sto ga ja nikad ne bih doveo, jer je cigan, ali sad pricam samo o finansijskom delu) i mi na tim igracima treba da ostvarimo profit, a sad ako stvarno produzi ugovor sa Topicem, Neskovicem i jos par omladinaca, na kojima ce Vosa prihodovati ozbiljan novac, sto se mene tice, taj je novac vec zaradio. U danasnjem fudbalu se radi za novac i sto pre to shvatimo pre cemo i prihvatiti. Pa cigani igrace placaju 100 000 evra mesecno, a mi kukamo na mnogo manje iznose. Ne znam koliko ima Bojic (ako neko zna, voleo bih da napise), ali on je za mene ogromno pojacanje i to ce se nadam se videti brzo.
Kup je nas!
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Bojić, Vučić i Drinčić uopšte nisu loša pojačanja za naše uslove i ligu. I za malog Kokira vidim da je dosta grobara nezadovoljno što je otišao, a bio im je kapiten omladinaca.

O ostalima ne znam ama baš ništa.
Post Reply