Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Pera Centar »

MiSmoFKV! wrote:https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-ko ... ic/t26elj6
Marketing kluba baš radi u negativnom pravcu. Kod nas se nikad kvalitet ne ceni :mrgreen:
O ukusima ne vredi raspravljati, verujem da je sadašnje rukovodstvo izabralo onog PR-a koji je lepši njihovom oku.

Slonovi u staklarskoj radnji i u klubu i u državi.

Ili još tačnije da se ovi za zelen bor uhvate i on bi se sasušio.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

https://www.fkvojvodina.rs/mi-smo-jedno ... script=cir" onclick="window.open(this.href);return false;

Lep potez kluba!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

Sto bih ostavljao proslogodisnju sezonsku?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Rabba »

Nakon odgledanih šansi protiv Mačve i Napretka, brojevi na dresovima, pogotovo na crveno-beloj varijanti izgledaju kao da ih je neko peglom lepio na navijačke dresove. Onaj 3D pokušaj sa brojevima takođe izgleda skandalozno. Na crveno-belim dresovima, boja brojeva čini da se na crvenoj pozadini teško vidi na prvu loptu. Za kraj, pored svih promašaja, za mene je poražavajuće da klub u 21. veku nakon ko zna koliko vremena nema imena igrača na leđima. Čak i beli brojevi na crvenim šorcevima izgledaju nekako nezgrapno, nespretno i ružno za oko. Dolazim do zaključka da jedini deo dresa koji meni nije toliko promašen estetski je spreda plus plava zvezda na ramenu... Ako zanemarim da su obrnute boje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

To za imena, tj. prezimena sam poceo da kucam, pa sam odustao... Ali kada si vec spomenuo, dresovi moraju da imaju nastampana prezimena, previse amaterski izgleda kada nema. A to je nesto sto mogu bilo kada da urade, ako vec nisu do sada.
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Znam da je bila prica kako oprema nije porucena/dogovorena na vreme i da su Kinezi na brzinu spakovali deo i poslali, samo da bismo imali nesto za pocetak sezone. Ostatak treba da stigne naknadno. Mozda je to razlog sto nemamo prezimena.

Sto se sezonske tice, ako ne mogu da zadrzim staru, kupicu novu. Nema tu ko da mucne dva puta glavom pre nego sto uradi/objavi nesto, vec se sve radi stihijski. K’o da maheri znaju sta pravom navijacu znaci da ima u kolekciji stare sezonske.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Sto se dresova tice onako,moze i bez prezimena,ali lepse je sa njima,a sta cemo onda sa onim natpisom "grad Novi Sad" ili sta vec pise,mislim da je on predvidjen da ostane iznad broja. Meni jedino sto je zasmetalo za sada oko dresova je to sto klub kao Vosa,ako ima ugovor sa Kelmeom,trebalo li kompletno da bude u njihovoj opremi,a ne da recmo trener nosi Umbro suskavac :mrgreen: Jedino je to zamerka,a glup mi je osecaj sto nosimo istog proizvodjaca kao i sudije :mrgreen:
Image
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Marketing kluba

Post by severozapad »

[quote="Milan"]Sto se sezonske tice, ako ne mogu da zadrzim staru, kupicu novu.[/quote]
+1
Šta će ikome tudje stare sezonske? Da li ovaj klub može da napravi jednu stvar okej a da pritome makar malo ne izbrljavi?
Ili nemojte poklanjati ili poklanjajte da ne uzimate jer to nije poklanjanje.
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Jasno je da su to smislili kako ne bi doslo do zloupotrebe, ali valjda negde postoje spiskovi "sezonaca", pa se i to dalo drugacije resiti.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Pera Centar »

Koliko se sećam sozonska se kupuje kada pokažeš LK i kada ti upišu jmbg.

Tako da teško da može na jednu staru sezonsku 2 nove.
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: Marketing kluba

Post by Go west »

Milan wrote:Jasno je da su to smislili kako ne bi doslo do zloupotrebe, ali valjda negde postoje spiskovi "sezonaca", pa se i to dalo drugacije resiti.
Postoje itekako. Za to se pobrinuo Gigstix preko nepopularnog bar koda, ali bar kod se izgleda nikad ne koristi u dobru svrhu... Kako god ... Lep gest ali loša metoda ... S obzirom da uspomene nemaju cenu, ja ću ipak investirati crvenu bez obzira što će me stara sezonska podsećati na jedan od najgorih perioda u istoriji voljenog mi kuba ...
Cane
Posts: 1044
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

Gajiću, umesto da se s takvim žarom odmah "grebeš" o samo dve dobijene utakmice, bilo bi bolje da kad već pričaš za medije izjaviš i nešto o tome da li je moguće ostvariti taj neviđeni i kolosalni napredak i otvoriti jedan najobičniji klupski šop. Počnite od toga, pa da vidimo na tom primeru za kolike ste domete spremni.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Marketing kluba

Post by Stefke »

Колико је то однарођено, оперисано од сваког осећаја шта значи бити навијач једног клуба, то је невероватно.
Стручњаци, не можете тражити од људи да врате своју стару сезонску и да их мамите бесплатном новом, а притом (не)знајући да ће добар део од тих 300 Спартанаца са сезонским свеједно да купи нову, за црвену, и успут назове вас дилетантима.
Током година сте узели много тога, а дали нам велико ништа. Какав шоп какав црни маркетинг, нису у стању да одраде сезонске како ваља... а да не говорим о броју продатих из године у годину.
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Djisa
Posts: 1209
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Marketing kluba

Post by Djisa »

Da li neko zna gde se na netu moze cuti ona pesma sto je ponekad na stadionu, prepevana verzija Zvonka Bogdana, fijaker stari?
Kup je nas!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Djisa wrote:Da li neko zna gde se na netu moze cuti ona pesma sto je ponekad na stadionu, prepevana verzija Zvonka Bogdana, fijaker stari?
Pesma je od Zbogom Brus Li i zove se: "Samo ti". Nisam našao na kvalitetan snimak na Jutjubu, ali postoji studijski snimak na cd-u "Prvih 100 godina"...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Post Reply