Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/apa ... 18-07-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Veoma uspesna karijera u mladjim kategorijama.
I Kesic je jedan od onih koji u Vosi nije imao srece i prave prilike.
Nekako ostao je nedorecen u seniorskoj konkurenciji.
Sve najbolje u trenerskim vodama.
PS
I Sinisi Mihajlovicu zelim uspesno lecenje i brzo ozdravljenje.
Voleo bih, kada ozdravi, da se uvek seti u intervjuima i nase Vose u kojoj je stasao za velika fudbalska dela.
Zelim mu da se zdrav, sto pre, vrati na trenersku klupu Bolonje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Juce sam pogledao prenos Merijevog Shenzhena...treci njegov mec za Shenzhen i prvi pred domacom publikom. Ocekivao sam da ruzan fudbal igraju samo u gostima,gde recimo idu na bod,ali sam se prevario. Shenzhen igra najjadniji fudbal koji sam gledao u zadnjih 10-15 godina. Ona Suduva sto igrala protiv Zvezde je licno Barselona za njih. A tacno se vidi da je samo u pitanju trener. Ocajan fudbal gaje,sa jednim ili nijednim sutom u gol u toku celog meca. Mozda je Meri finansijski dobro prosao,ali ako on tamo do kraja sezone da jos 3 gola treba da slavi. Druga liga im ne gine. Proslu sezonu sam pratio drugu ligu i Hakku zbog Merija,i video sam da se Shenzhen prosetao ligom,ali ovo sto prikazuju u ova tri meca sto sam gledao je sramota za fudbal. Ljudi igraju sa 8-9 igraca nazad,i kad osvoje loptu ne idu na kontru nego lagano kombinuju nazad kao nasa reprezentacija :mrgreen: Ubise u pojam.A tek golove sto primaju... amaterizam. Juce su izgubili 2:0 kuci,Meri je imao dve polusanse,ali do tih sansi dolazi tako sto se sam izbori za loptu... neko od njih da da loptu u prazan prostor.... tu lekciju jos nisu ucili :mrgreen: Ali zanimljiva je ta kineska liga i zbog imena na koja sam vec i zaboravio.... recimo juce je protivncku ekipu vodio Zordi Krojf :o Kako godine lete,kao da se juce u Barseloni borio sa Kodrom za mesto centarfora,kao eto i Kesic nikada ni pomislio ne bih da je vec stigao do pozicije trenera.Zelim mu uspeh u radu.
Inace,posto mi ne igramo Evropu,treba reci da je nas bivsi igrac Kojasevic igra sa Sutjeskom :) to za sada uspesno,jer su izbacili Slovan iz Bratislave,a u gostima Kojasevic je prosle nedelje postigao evrogol za izjednacenje.Sutjeska je prosla nakon penala,tu Kojasevic nije bio precizan kao sa duplo dalje udaljenosti u prvom mecu :mrgreen: :cheers:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=3lkPp1I6ibs[/video]

gol Kojasevica na 1:30
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Da kazem samo da sam pratio prenos (jos igraju) i cetvrtog Merijevog meca za Shenzhen.Meri se povredio i izasao u 67.minutu.Do tada su gubili u gostima 3:0,od ekipe u kojoj nastupaju Felaini i Graciano Pele (oba dali po gol). Shenzhen je imao dva suta na gol,od toga jedan Merijev glavom preko gola.Ocaj od ekipe....
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Brana Ilic potpisao za Indjiju. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Shenzhen – Beijing Renhe 1:1

I danas predmet mog interesovanja bili su Shenzhen i Meri 8)
Upravo sam pogledao prenos gore navedenog meca u kojem je ocajni Shenzhen docekao poslednju ekipu na tabeli i nije uspeo da je pobedi.
Ovaj put Shenzhen je ako se ne varam imao DVA suta u gol :mrgreen: Posto se gore vidi rezultat,treba li da pricam ko je dao gol!? :mrgreen:
John Mary u svom sestom mecu za Shenzhen postigao je 4.gol. S obzirom u kakvoj ekipi igra statistiku bih nazvao vrhunskom. Reci cu da je Shenzhen u zadnjih 11 meceva postigao 4 gola,a strelac sva cetiri bio je Meri. :cheers:
Ovaj put mrezu je zatresao glavom,u stilu Miroslava Klosea.
Dve su stvari jos interesantne za ovaj mec. Prva je sudija,poceo mec,vidim poznata mi faca,kad ono.... MAZIC :o Nisam ni znao da je angazovan tamo. I druga stvar,Meri je dobio novog trenera... na klupi je Roberto Donadoni. Nadam se da ce poceti bolji dani za Shenzhen. Ako naletim na video sa meca,naravno postavicu ga :mafia:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=7f7M1koX1KM[/video]

gol je na 1:50 :cheers:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/8339 ... -radnickog" onclick="window.open(this.href);return false;

Neka me demantuje neko ko je gledao Backu prosle sezone, ali od kad je Makaric spic?! Je l' to neko iz ruznala opet lizao selotep pre kucanja clanka?
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Beonic »

gospodinFKV wrote:http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/8339 ... -radnickog

Neka me demantuje neko ko je gledao Backu prosle sezone, ali od kad je Makaric spic?! Je l' to neko iz ruznala opet lizao selotep pre kucanja clanka?
U Bačkoj je na 30 utakmica na 25 bio špic prethodne sezone.
https://www.transfermarkt.com/milan-mak ... rainer_id=" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Video sam i ja taj podatak, zato i pitam.
Cinjenica je da pre te sezone (ako je to uopste tacno) nije igrao spica. Takodje, cisto sumnjam da je u Radnicki, pre prelaska u Radnik, doveden u svojstvu spica, s obzirom da imaju Haskica, te da su u istom prelaznom roku doveli Bojketa i Djilasa.
ssnigd
Posts: 3388
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gde su, šta rade...?

Post by ssnigd »

Haskic je bio povredjen, a ova dvojica su dosla posle njega. I Makaric je zadnje dve godine i igrao kao spic.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Turija »

Po mom vidjenju, Makaric nije profilisan igrac, pa zbog svoje konstitucije krpi rupe u svakoj ekipi.
Ni u jednom klubu se nije ustalio u postavi.
Zbog lutanja od kluba do kluba i od pozicije do pozicije, nije uspeo da napravi bolju karijeru.
Fizicki ima dobre predispozicije, iako je malo sporiji i tehnicki slabije potkovan, ali mogao bi i sa tim nedostacima biti zapazeniji u domacem fudbalu, kada bi znao koja mu je najprirodnija pozicija na terenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Gde su, šta rade...?

Post by johnny »

Novi trener Feronikla iz Glogovca -Dejan Vukićević.
:greenbutt:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Shenzhen - Guangzhou R&F 4:0
Iznenadjujuca i visoka pobeda Shenzhena protiv Piksija,Zahavija i Tosica. Donadoni je preporodio ekipu,vise ne igraju bunker,nego deluju takmicarski nastrojeni.
Gledao sam prenos prvih 60 minuta,dok Meri nije zamenjen. Odigrao je mozda i najbolji mec od kako je u Kini uopste,imao jednu lepu sansu (izblokiran) i lep sut sa oko 25metara,ali golman ga je odbranio.Par lepih driblinga,proigravanja,dosta samouvereno deluje na lopti.I naravno,postigao je gol :mrgreen: ovaj put iz penala,za 2:0. Inace i prvi gol Shenzhen je postigao iz penala,a po izlasku Merija imali su i treci penal :mrgreen: ali ga je Merijeva zamena na mecu promasio. Bilo kako bilo,veoma znacajna pobeda,i Merijev 5.gol u 7.meceva. Inace Shenzhen jedini nije odigrao svoj mec za vikend,ne znam zasto,ali isto tako ne znam zasto je i Meri zamenjen,jer je igrao veoma dobro,a umesto njega je isto usao spic,znaci nije iz taktickih razloga.Zanimljivo je i to sto se Meri vec popeo na mesto najboljeg strelca u klubu kojeg deli sa Preciadom koji igra od starta sezone
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=1UjXqh04VnE[/video]

Uh.... koliko fudbalera Zvezde i Partizana je dozivelo ovako nesto!?

https://www.sportske.net/vest/medjunaro ... 84581.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1275
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »

Stanisavljević u Voždovcu, Enver se vratio u Novi Pazar. Srećno obojici!
Post Reply