Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Marcello »

novosadjanin wrote:U petak u 18h gostujemo Radnickom, prenos je na aRENI. Ovde je najvaznije da se izbore regularni uslovi za odigravanje utakmice, tj da klub ne dozvoli da nam "sude" pIPER ili nIKOLIC.
Ni najmanje se ne sekiram. U "državi" gde se sve zna od starta, cenim da smo projektovani da igramo Evropu. Kako god u petak prošli - dugo je prvenstvo.

Tako da, Evropo, evo nas! :pegla:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by ernesto »

Turija wrote:http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... ti-u-zivot
Promena termina utakmice sa nedelje na petak
Prenos na areni 1
Najzad nesto normalno sa arene. Bila bi nova bruka da ne prenose ovu utakmicu - derbi kola.
Slazem se!
A i imam neki osecaj da rutinski ovo zavrsavamo,tipujem 2-0...
Nema Radnicki ni snage ni znanja za vise!
Top 6 za njih ove sezone je maksimum.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Nisam baš uveren - lično bih bio zadovoljan i bodom u Nišu.

Već dugo nismo pobedili neki naš bolji tim, ni kod kuće ni u gostima.

Naravno, bilo bi sjajno da pobedimo.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by novosadjanin »

Marcello wrote:
novosadjanin wrote:U petak u 18h gostujemo Radnickom, prenos je na aRENI. Ovde je najvaznije da se izbore regularni uslovi za odigravanje utakmice, tj da klub ne dozvoli da nam "sude" pIPER ili nIKOLIC.
Ni najmanje se ne sekiram. U "državi" gde se sve zna od starta, cenim da smo projektovani da igramo Evropu. Kako god u petak prošli - dugo je prvenstvo.

Tako da, Evropo, evo nas! :pegla:
Ne znam bas. Nisam siguran. Ne bi nam bilo prvi put da stanemo posle solidnog starta, a Tsc, Cukaricki i Radnicki mi ne izgledaju kao da nece u Evropu (dva mesta za 4 ekipe).

Vrlo je bitno da se ova utakmica prenosi, tako da mora u petak da se igra, jer su prenosi vikendom rezervisani za blizance. Bar se nadam da ne mogu bas ocigledno da kradu pred kamerama.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Marcello »

Da, ali naš trener je Lalatović! :mafia:

P.S. Čovek koji šta god pipne, pretvori u zlato. Naravno, samo u ovoj zemlji. :wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Radoye »

Marcello wrote:Da, ali naš trener je Lalatović! :mafia:

P.S. Čovek koji šta god pipne, pretvori u zlato. Naravno, samo u ovoj zemlji. :wink:
I nigde se ne zadrzava duze od sezonu-dve.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
1892
Posts: 1063
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by 1892 »

hahahaha zvezdinih penala majko mila ovo više nije realno
Come on you Reds!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by мализека »

Шта?! Победа на пенале...хехехе, то је нешто ново за звездану, ово им је први пут...не би они то никад. :rolll:
User avatar
Salvador
Posts: 1078
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Salvador »

Kakva je to žgadija to svet nije video.
Gube utakmicu tri minuta pre kraja i onda im sude prvo penal za koji svi vide da je van šesnaesterca a onda se golman namerno izglupira pa dosude i drugi penal.
I onda posle zašto navijamo protiv njih - pa bukvalno svako ko navija za njih je ili pokvareno g...o ili običan glupan, ne može biti treće.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Pratim domaći fudbal više od 40 godina, uvek se kralo za blizance, ali ovo što se sada dešava... Nameće se izbacivanje naših klubova i reprezentacije iz Evrope. Takmičenje je izgubilo svaki smisao, reč je o bogaćenju ljudi iz kriminalnog miljea i političkog vrha, bez ikakvih skrupula.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by johnny »

@pedja
"Naši" klubovi nisu naši, nikad bili niti će...
Da bog ih sve izbacili i svima doživotnu zabranu uveli, a to što su slučajno Srbi kao i mi ih ne čini našima.
Stvarno veruješ u svetsku zaveru protiv nas prepoštenih?
A imaš 40+ godina...
Žalosno
Cane
Posts: 1043
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Cane »

Gledajući kako se nekima sude dva penala za tri minuta, treba pomenuti da nama za ovih osam kola nije dosuđen niti jedan.
Ne mora to samo po sebi ništa značiti, ali mi nekako sad ispadne drago, posebno zbog svih onih koji su nas u startu i na neviđeno proglašavali novim Radničkim. Eto čisto da se zna.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Nikad nisam verovao ni u kakvu zaveru protiv srpskog fudbala, niti protiv Srba kao naroda. Ne znam odakle takva ideja. Mislim obrnuto - da nas je trebalo odavno i oštrije kazniti.
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Indjija me je ne iznenadila, nego zapanjila, kako je odigrala savrseno i hrabro.
Shvatili su njeni igraci, a posebno trener Blagojevic, da zvezda nije ono sto se pise o njoj. Tehnicki i takticki odigrali su majstorski (igraci za koje, skoro, da nisam ni cuo).
A onda, posto vanzemaljci ne mogu da izgube, stupa na scenu 12i zvezdin igrac i svira penal, koji bi samo navijaci sa severa stadiona dosudili.
Ono sto mi nije jasno, ni danas, to je reakcija golmana Indjije na loptu koja ide u gol aut. Da li je to morao da uradi ili je glupost nevidjena? Medjutim, nisam siguran ni da je i taj drugi penal cist, jer zvezdin igrac ne bi sustigao tu loptu koja odlazi u gol aut, posle davanja fora samom sebi.
Treneru Blagojevicu, svaka cast na izjavi posle utakmice. Sta ce, ovde je istina nepozeljna i kontra produtivna, pa se mora umotati u oblandu. Ko razume, shvatio je sta je hteo reci, kad je rekao da je u soku.
Inace, cuo sam pohvale na rad Blagojevica, dok jos Indjija nije usla u super ligu. Ali, to sam prihvatio sa dosta rezerve. Od juce sasvim drugacije.
I partizan je sinoc dao prvi gol posle nedosudjenog, a napravljenog faula nad Colovicem. Hajde, neka je to kompenzacija za nedosudjen penal za njih, posle igranja rukom igraca Proletera u svom sesnaestercu.
Medjutim, cini mi se i da je Markovic bio u ofsajdu, kod treceg gola. U to nisam bas potpuno siguran.
Sve u svemu, nista novo u vezi blizanaca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Milan »

I, je l' ima nekih potresa u medijima, zalbi ostalih klubova, reakcije saveza...?


:dance2:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply