Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
icebaby
Posts: 55
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by icebaby »

Turija , 100% !

@Cane
"Ali stvarno mi više bode oči ta količina samoomalovažavanja, koja ponekad gotovo graniči s mazohizmom,"
Decko ti ocigledno ne znas sta znaci biti navijac Vojvodine ili imas 15g ..
A posto vidim da si "fan" sajta 021 , dosta toga si rekao sa tim.

Sto se same teme tice, ljudi .. srbija je losa jer je narod los, vlast je losa jer je vlast narod (nisu politicari vanzemaljci ili dosli iz druge drzave) .. sta vi ocekujete ja stv ne razumem???
Samo privatan klub garantuje osnovu za postenje, ali pre toga drzava mora biti postena, sve ostalo je kerov k***c.
A sto se stadiona tice, verovatno ce ga biti, Vucko kopira Orbana, tako da me taj deo ne brine, vise me brine kakav ce biti, i koliko ce se graditi.. da ne bude da ga cekamo 7g, i da bude ko Cair pa da se raspada posle godinu dana ...
Da se ja pitam, dao bih da ga grade isti oni koji su gradili stadione u Madjarskoj ,barem bi kvalitet bio zadovoljen. A da treba novi stadion ,treba, ne da bi bio veci, nego zbog standarda, osim ako ne zelite u smrdograd da idete da gledate klub kada igra kvalifikacije za LE, mada ni ta dva krsa ne ispinjavaju neke norme.
Ono sto bih voleo je da ostane npr zapadna tribina, pa da budee deo neke proslosti ali msm da od toga nema nista, da ce se ceo stadion pomerati do Proserade bar jedno 15m.
Ali ako je mogao Vebli da se srusi, Ferencvaros da srusi svoj, Honved, Ujpest, MTK (npr na tom stadionu je sniman film Escape to victory, WW2 tema, sa Stalonetom Peleom.. i opet ga srusise) da ne idemo daleko , onda ... a kao sto rekoh da ce se graditi , hoce, zasto?
Ne zato sto nas neko voli i postuje, nego zato sto FKV donosi pare, naravno ne FKV ,nego onima koji su "vezani" za nju, a da bi dobio pare, moras nesto i da ulozis, a igrac/tim koji igra evropi vredi vise nego onaj koji ne igra, a da bi igrao evropu moras imati bolji tim, i stadion ,jer bez njega je neces ni igrati, prosto ko pasulj.
Dakle BICE novog stadiona , garantujem 100%! ali iz pogresnih razloga.
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Go west »

Bojim se da će nam graditi stadion ovi što naplaćuju 50 rsd preko poreza, za prenos iz Niša, po principu može biti ali i ne mora iako je najavljeno i plaćeno ...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by gospodinFKV »

Za pocetak, stadion koji je klub sagradio bi trebao i da ima u svom vlasnistvu...da smo u normalnoj drzavi...
dajbre
Posts: 18
Joined: Sat Aug 24, 2019 6:42 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by dajbre »

icebaby wrote:Turija , 100% !

@Cane
"Ali stvarno mi više bode oči ta količina samoomalovažavanja, koja ponekad gotovo graniči s mazohizmom,"
Decko ti ocigledno ne znas sta znaci biti navijac Vojvodine ili imas 15g ..
A posto vidim da si "fan" sajta 021 , dosta toga si rekao sa tim.

Sto se same teme tice, ljudi .. srbija je losa jer je narod los, vlast je losa jer je vlast narod (nisu politicari vanzemaljci ili dosli iz druge drzave) .. sta vi ocekujete ja stv ne razumem???
Samo privatan klub garantuje osnovu za postenje, ali pre toga drzava mora biti postena, sve ostalo je kerov k***c.
A sto se stadiona tice, verovatno ce ga biti, Vucko kopira Orbana, tako da me taj deo ne brine, vise me brine kakav ce biti, i koliko ce se graditi.. da ne bude da ga cekamo 7g, i da bude ko Cair pa da se raspada posle godinu dana ...
Da se ja pitam, dao bih da ga grade isti oni koji su gradili stadione u Madjarskoj ,barem bi kvalitet bio zadovoljen. A da treba novi stadion ,treba, ne da bi bio veci, nego zbog standarda, osim ako ne zelite u smrdograd da idete da gledate klub kada igra kvalifikacije za LE, mada ni ta dva krsa ne ispinjavaju neke norme.
Ono sto bih voleo je da ostane npr zapadna tribina, pa da budee deo neke proslosti ali msm da od toga nema nista, da ce se ceo stadion pomerati do Proserade bar jedno 15m.
Ali ako je mogao Vebli da se srusi, Ferencvaros da srusi svoj, Honved, Ujpest, MTK (npr na tom stadionu je sniman film Escape to victory, WW2 tema, sa Stalonetom Peleom.. i opet ga srusise) da ne idemo daleko , onda ... a kao sto rekoh da ce se graditi , hoce, zasto?
Ne zato sto nas neko voli i postuje, nego zato sto FKV donosi pare, naravno ne FKV ,nego onima koji su "vezani" za nju, a da bi dobio pare, moras nesto i da ulozis, a igrac/tim koji igra evropi vredi vise nego onaj koji ne igra, a da bi igrao evropu moras imati bolji tim, i stadion ,jer bez njega je neces ni igrati, prosto ko pasulj.
Dakle BICE novog stadiona , garantujem 100%! ali iz pogresnih razloga.
Ha ha, malo teze. To je jedan od glavnih razloga zbog cega ce se graditi novi stadion.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

A u realnosti gradiće ga ovi. Pogledajte ovaj idiotizam. I još gluplje uživo izgleda.
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti ... u-III.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by pedjans »

I ja sam to pomislio.

Reč je o dvorištu u kome sam se igrao kao dete i tinejdžer.

Umesto da izvade ranije postojeće kocke i stave nove, jednostavno su na stare stavili nove. Zato su sada klupe visoke 30 cm.

Pomisao da će ti isti praviti stadion...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Radoye »

Kako njih zapravo boli k***c, super se zajebavaju, garant su konstantno naduvani. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3535
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote:A u realnosti gradiće ga ovi.
A ustvari, neće.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by novosadjanin »

Zanimljiva anketa o imenu novog/renoviranog stadiona Karadjordje:

https://www.021.rs/Sve-vesti/Ankete/94" onclick="window.open(this.href);return false;

Mozda ne bi bilo lose i ovde da se stavi anketa, da se vidi glas foruma, sigurno bi imalo odredjenu tezinu?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Душан »

[quote="novosadjanin"]Zanimljiva anketa o imenu novog/renoviranog stadiona Karadjordje:

https://www.021.rs/Sve-vesti/Ankete/94" onclick="window.open(this.href);return false;

Mozda ne bi bilo lose i ovde da se stavi anketa, da se vidi glas foruma, sigurno bi imalo odredjenu tezinu?[/quote
Jeл оно ретардирани гласају, кад је резултат анкете онакав?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

Protiv sam bilo kakvih nesportskih imena stadiona. Bilo političkih, istorijskih bilo nekih sponzorskih.
Najveći koga smo imali, a verovatno i najveći ikada zauvek, je Vujadin Boškov. Tom nekom novom fiktivnom stadionu bi se mogli dati imena i ostalim tribinama, po drugim velikanima.
Io odio Belgrado
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Ultra slanina »

1. Vujadin Boskov
2. Toza Veselinovic
3. Vujke i Toza

To bi trebale jedine 3 varijacije da budu prilikom izbora imena stadiona.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Radoye »

Ultra slanina wrote:1. Vujadin Boskov
2. Toza Veselinovic
3. Vujke i Toza

To bi trebale jedine 3 varijacije da budu prilikom izbora imena stadiona.
Dobro, moze se jos i Dr. Kosta Hadzi razmotriti ali to je to.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

quote="Red Marquis"]Protiv sam bilo kakvih nesportskih imena stadiona. Bilo političkih, istorijskih bilo nekih sponzorskih.
Najveći koga smo imali, a verovatno i najveći ikada zauvek, je Vujadin Boškov. Tom nekom novom fiktivnom stadionu bi se mogli dati imena i ostalim tribinama, po drugim velikanima.[/quote]

Potpis
Slazem se i sa svim iznad postovima i iznetim predlozima imena, jer su sporstski, pripadaju i simbilizuju FKV od 1914.
Zaista ce biti teska odluka poredjati Velikane FKV, kroz ime stadiona i tribina. Za Lozu je jasno - Dr Kosta Hadzi.
Kosta Hadzi, Jozef Velker, Daka Popovic, Bane Sekulic, Vujadin Boskov, Todor Veselinovic, oba Krstica, Ilija Pantelic, Silvester Takac, Ivica Brzic, Petar Nikezic....neko je hronoloski i preskocen, a niz je predugacak od 1914e.
U narodu je Vosa najprepoznatljivija po Boskovu i Tozi.
Boskov igracki, trenerski i organizaciono.
Toza golgeterski, umetnicki i trenerski.
Boskov je sa Stankovicem doneo prvu Titulu u Novi Sad,
Toza bi doneo drugu, da je bilo postenja, pa je ta cast pripala Ljupku Petrovicu.
Last edited by Turija on Tue Sep 17, 2019 9:35 am, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by pedjans »

Moje mišljenje je da bi stadion trebao da se zove Todor (ili Toza) Veselinović.

Sportski centar Veternik nosi ime Vujadin Boškov - da nije tako, stadion bi trebao i morao da nosi njegovo ime.

Takođe, svi pomenuti velikani treba i zaslužuju da na neki način budu ispoštovani prilikom davanja imena tribinama, ložama ili slično.
Post Reply