Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Naravno da niko neće uzeti titulu sem dvorskog kluba. Kakav TSC, mi i slični. Pa nas bi rasformirali za 7 dana ako bi im zapretili. Titula mafijaškoj družini u Zvezdi donosi nekoliko desetina miliona evra u ovoj konstelaciji. Za mnogo manje od toga, oni bi i ubijali. Što se nas tiče, naša "igra" protiv njih sve govori.

I pre je bilo nemoguće osvojiti titulu (2010/11 i 2012/13. smo bili najbolji tim u Srbiji, ali to nije bilo dovoljno) a sada je to potpuno isključeno, stanje je još mnogo gore nego tada.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Radoye »

Iza TSC stoji drzava (doduse ne Srbija), iza nas ne stoji niko. Mi nikome nismo bitni osim nama samima, drzava Srbija zna samo za dva kluba svi ostali su za nju tu samo kao dekoracija i privid normalnog takmicenja. Nece TSC nikad biti prvak u Srbiji ali podrska koju ima iz susedne Madjarske je dovoljna da ga izdigne iznad ostale trinaeste prasadi u dingdong ligi. A nece ni drzava Srbija na TSC ici djonom kao sto je isla na druge klubove koji su se drznuli na trenutak da poremete redovno stanje i neprikosnovenost crno-crvene straftaste dvoglave azdaje (npr mi) jer je nas Vozd u velikoj ljubavi sa madjarskim na koga se i ugleda po svemu i sanja da jednog dana bude bas kao i on.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Salvador »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=84by4R5_Z8k[/video]

Pogledajte penal za Surdulicu protiv Topole (1:45) - opet na delu vestacko podesavanje bodova od strane glavne rezije.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by fare »

Juda (Dr Ćomi) na tribinama protiv Napredka (nema ga na klupi) karma je čudo karijera mu je u teškoj provaliji :shit:
ssnigd
Posts: 3428
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by ssnigd »

Душан wrote:
ssnigd wrote:
Dragojlo wrote:A mi kakve smo kurate sreće, baš će Čuka sad neočekivano i sad pa nikad više pobediti iste.. :frown:
Neka ih pobede, pa to treba svi da zelimo valjda.
Нема шансе да се то догоди.
Nisam govorio o mogucnosti, nego o zelji da blizanci uvek izgube.
A penal koji je sviran protiv TSC-a je kriminalan.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Red Marquis »

Lepo što imaju podršku iz Budimpešte, ali za Evropu će im biti potrebna podrška iz Beograda...
Io odio Belgrado
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Душан »

Radoye wrote:Iza TSC stoji drzava (doduse ne Srbija), iza nas ne stoji niko. Mi nikome nismo bitni osim nama samima, drzava Srbija zna samo za dva kluba svi ostali su za nju tu samo kao dekoracija i privid normalnog takmicenja. Nece TSC nikad biti prvak u Srbiji ali podrska koju ima iz susedne Madjarske je dovoljna da ga izdigne iznad ostale trinaeste prasadi u dingdong ligi. A nece ni drzava Srbija na TSC ici djonom kao sto je isla na druge klubove koji su se drznuli na trenutak da poremete redovno stanje i neprikosnovenost crno-crvene straftaste dvoglave azdaje (npr mi) jer je nas Vozd u velikoj ljubavi sa madjarskim na koga se i ugleda po svemu i sanja da jednog dana bude bas kao i on.
Maђарска је помогла финансијски свим клубовима у окружењу који се такмиче у најелитнијем рангу који су из места са мађарском већином. Клубови из Румуније и Словачке су такође финансијски помогнути, па не видим да се иједан од њих бори за титулу. Уосталом ко то игра за ТСЦ? Играчи који су играли други и трећи ранг плус Јанко Тумбасевић. Иза ТСЦ стоји искључиво Жембери, а Мађарска је дала паре за изградњу академије и то је то. Не наседајте на те приче бг новинара како је Орбан решио да скине с трона ,,вечите" то су небулозе.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Baltazar »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/u-f ... 06-10-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina, jedna jedina!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Dragojlo »

Pa kakav penal je opet dosuđen Galaktikosima, ovo stvarno NIGDE nema!!!!! :evil: Ove nazovi sudije iz ove lige nek patentiraju izum "beskontaktni penal za Šampiona, ako isti nije dao gol do tada!!!" :evil: :twisted:
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Душан »

Аахахахахаахахаха који циркус у Крушевцу, нема даље.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Zašto nerviraju vođu i društvo do 97. minuta? Umesto da se lepo kulturno sklone, kao mi i skoro svi drugi.

Stvarno, kod nas bi trebalo ukinuti ligu i izbaciti sve iz Evrope, bar na par godina.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Ima li ikakvog smisla igrati utakmicu protiv zvezde?
Ovakvog sudjenja na svetu nema. Kakav smo to narod postali?
Dajte im titulu dekretom i pustite ostale klubove da se normalno takmice u domacoj ligi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1098
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Cane »

Ovi pokazuju da besmisao nema granice i da oni nemaju ni mrvu obraza. Nastaviće tako i neće se promeniti ni za promil. Jednostavno jezivo je sve ovo.
A sad ćemo videti kako će crni sabrat biti poguran da se izvadi u drugom poluvremenu protiv Voždovca. Ravnoteža mora da postoji. :frown:
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Salvador »

U dingdong vucic ligi treba uvesti pravilo da ako crvena smrda ne da gol do 85. minuta, automatski joj se svira penal.
Cisto da ne dolazi do ovakvih neprijatnih scena :frown:
User avatar
slanobarac
Posts: 3614
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by slanobarac »

Napredak za 100 minuta nije šutnuo ka golu zvezde. To je vest dana a ne penal, on se podrazumeva.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply