OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by djape_ns »

Dugo nisam gledao odbojku.
Rekao bih mlad i neiskusan tim, toliko da na momente izgledamo kao da fali zelje, a siguran sam da igraju maksimalno.
Gavrancicu i Djuricu zameram totalnu igru bez bloka. Izgledali smo kao bokser koji u fazi odbrane stoji bez garda. Izbrojao sam 4 poena iz bloka, a video sam barem 10 gde nismo ni pokusali da blokiramo.
Pohvale za napad smecom, vrlo malo gresaka.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Odbojkaši u Nišu od 2:0 za nas izgubili 3:2.
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: OK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

https://www.dnevnik.rs/sport/odbojka/u- ... ovica-foto" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Partizan nas razbio 3:0 tako da nastavlja se niz naših katastrofalnih igara :(.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Pobedili smo veceras OK Nis sa 3:2 i usli u finale Kupa na poen kolicnik.
U prva dva seta imali smo katastrofalan prijem servisa i Nislije povele sa 2:0.
Onda totalni preokret (posle dobijenog treceg seta). Nislije skroz pali u igri, a nasi se razgoropadili, na radost 1000 navijaca u maloj sali Spensa.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Ljudi jel zna neko šta se dešava sa Simketom kapitenom? Već dugo ga nema neka žešća povreda izgleda u pitanju?
:(
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Cestitka za osvojen Supe kup :cheers:
Vojvodina - Partizan 3:1.
Veceras simultanka Pavla Perica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Ispali smo u polufinalu kupa od Radničkog posle 3:1 u Novom Sadu 0:3 u revanšu :shock:.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: OK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

021 wrote:Smene u taboru prvaka: Slobodan Boškan novi trener OK Vojvodina


Dosadašnji sportski direktor Vojvodine, Slobodan Boškan, postavljen je za šefa stručnog štaba tima, odlučeno je na sednici Upravnog odbora državnog šampiona.

Odluka o smeni Siniše Gavrančića usledila je nakon diskvalifikacije Vojvodine u Kupu Srbije, a na Boškanu će sada biti zadatak da odbrani titulu državnog prvaka.

Uprava se zahvalila Siniši Gavrančiću na saradnji, brojnim zajedničkim uspesima i poželela mu sreću u daljoj karijeri.

Bivši reprezentativac i trofejni igrač Slobodan Boškan, zahvalio se Upravi na ukazanom poverenju.

"Kao dete Vojvodine, ponosan sam na činjenicu da klub ima poverenje u mene kao trenera. Nova funkcija koju preuzimam predstavlja veliku čast i zadovoljstvo, istovremeno i ozbiljan izazov kojem se radujem. Vojvodina postavlja visoke zahteve, ali očekujem da ćemo izvući maksimum u završnici takmičenja koja nam predstoji. Idemo na titulu", poručuje sada već novi šef stručnog štaba Slobodan Boškan.

Ostatak stručnog štaba ostaje gotovo nepromenjen, uz jedno novo ime: Đorđe Đurić pomoćni trener, Dejan Vulićević pomoćni trener, Aleksandar Jovančević kondicioni trener, dr Stanko Čović lekar ekipe, Nikola Milićević fizioterapeut, Đorđe Pejić statističar, Marko Krtinić pomoćni statističar.

Boškan za sada zamrzava funkciju sportskog direktora, dok ulogu trenera preuzima već danas.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Zbog čega je odložena 1 utakmica plej ofa protiv Zvezde? Korona?
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Sinoc pobeda 3:0 protiv Radnickog iz Kragujevca i plasman u finale plejofa u kojem igramo protiv partizana :cheers:

Od ove godine, prvak ide direktno u Ligu sampiona. Po svim parametrima, to bi morala biti Vosa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3922
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: OK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Rutinska pobeda u prvom mecu finala protiv partizana.
U ovoj sezoni smo odigrali cetiri duela sa partizanom i imamo skor 12:1 u osvojenim setovima.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Bruka finale plej ofa u odbojci i niko ne prenosi ni rts ni rtv i traze da im platimo pretplatu :evil: Sreca pa ima na you tube .
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: OK Vojvodina

Post by ssnigd »

Ako bi bio trocifren broj gledalaca pored ekrana... Ne igraju cigani, da se to promovise na svim portalima. Odbojka, kao i sport generalno, u Srbiji je nebitna stvar, ako ne mozes da peres ogroman novac.
Zbog statistike bh voleo jos jednu titulu, no totalno se nekako ne bih jedio i da izgubimo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
torrente
Posts: 508
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: OK Vojvodina

Post by torrente »

1:1
pobedi Partizan
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Post Reply