Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Koliko puta si gledao Merbu da igra od kako nas je napustio? Ne kažem da je loš, ali forsiranje nekih dovođenja, a da pojma nemamo kako neko igra mi je smešno.
Da li je uopšte bitno ko će da dođe, ko će da ode? Pa mi smo sada ono što godinama pričamo da nam se gadi. Država i vladajuća stranka nam kipi iz lože. Igrali mi sa Merbom, Nikolićem, Ronaldinjom ili sa 11 igrača od 18 godina kojima nikada nismo imena čuli, mi ćemo dobiti utakmice koje je dogovoreno, a gubiti ostale.
Bolje mi je da smo 16. i da nas gaze politički poltroni, nego da gledam ovakvu Vojvodinu.
P.S. Neko gore napisa da možemo da pomrsimo račune blizancima, ako nešto uradimo. Pa da li smo ikada to mogli? Zaokružuje se decenija za nekoliko dana i ja sam siguran da smo više od jedne sezone imali najbolji tim u ligi, pa opet ništa.
User avatar
slanobarac
Posts: 3535
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

[quote="Beonic"mi ćemo dobiti utakmice koje je dogovoreno, a gubiti ostale.
[/quote]
Ovo je baš, baš jadno pročiti na forumu navijača Voše.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Ali je realna slika situacije u kojoj smo već jako dugo. Samo što se ovog puta kolo sreće okrenulo, pa smo mi ti kojima se ide u korist. :frown:
User avatar
slanobarac
Posts: 3535
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Ajde nas neobaveštene prosvetli. Tvrdim da ove sezone nama nije sviran ni jedan pogrešan aut a ne nešto drugo. Iznesi svoja saznanja.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote:Ajde nas neobaveštene prosvetli. Tvrdim da ove sezone nama nije sviran ni jedan pogrešan aut a ne nešto drugo. Iznesi svoja saznanja.
Hoćeš da kažeš da smo pređašnjih sezona muljali a ove se profinili...ili da smo konstantno moralna vertikala?
Io odio Belgrado
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Мутнија нам је била сезона кад смо били осми, него ова сад. И баш бих волео да знам ко нам то седи у ложи, за разлику од препоштених осталих клубова.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Душан wrote:И баш бих волео да знам ко нам то седи у ложи, за разлику од препоштених осталих клубова.
To što su i drugi go**a nas nimalo ne čini boljima.
Io odio Belgrado
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Beonic wrote:Koliko puta si gledao Merbu da igra od kako nas je napustio? Ne kažem da je loš, ali forsiranje nekih dovođenja, a da pojma nemamo kako neko igra mi je smešno.
Da li je uopšte bitno ko će da dođe, ko će da ode? Pa mi smo sada ono što godinama pričamo da nam se gadi. Država i vladajuća stranka nam kipi iz lože. Igrali mi sa Merbom, Nikolićem, Ronaldinjom ili sa 11 igrača od 18 godina kojima nikada nismo imena čuli, mi ćemo dobiti utakmice koje je dogovoreno, a gubiti ostale.
Bolje mi je da smo 16. i da nas gaze politički poltroni, nego da gledam ovakvu Vojvodinu.
P.S. Neko gore napisa da možemo da pomrsimo račune blizancima, ako nešto uradimo. Pa da li smo ikada to mogli? Zaokružuje se decenija za nekoliko dana i ja sam siguran da smo više od jedne sezone imali najbolji tim u ligi, pa opet ništa.
Naravno da sam gledao i u klubu i reprezentaciji među najboljim igračima je u svom klubu i ako se ne varam među najboljim strancima u Poljskoj ligi sve u svemu za našu sadašnju vezu (ne računam Drinčića) Doktor bio i osto a nema još ni preterano mnogo godina.
User avatar
slanobarac
Posts: 3535
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote:
slanobarac wrote:Ajde nas neobaveštene prosvetli. Tvrdim da ove sezone nama nije sviran ni jedan pogrešan aut a ne nešto drugo. Iznesi svoja saznanja.
Hoćeš da kažeš da smo pređašnjih sezona muljali a ove se profinili...ili da smo konstantno moralna vertikala?

Hoću da kažem ono što sam napisao.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Trebali smo da izadjemo iz lige posle finala kupa 2011.To bi bio rezultat zapisan u istoriji za sva vremena, za ponos i diku!Samo sto je Bata pokazao da je sitna dusa pilicarska.Vaznije mu je bilo da vija Ajsa i Majsa.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Transferi

Post by severozapad »

Takodje, slazem se za ovo iznad. Da smo mi tada istupili, pratili bi nas jos neki klubovi i mozda bi se nesto i alarmiralo i spolja i malo bi se bar stvari sredili. Do sledećeg zamućivanja vode.
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iju/345731" onclick="window.open(this.href);return false;
Imam neki osecaj da ce ovoga seliti novinari u klubove iz nase lige e sada u koji...
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Karma je čudo. Čekam samo pavkova da se vreti podvijenog repa kući...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Pavkov je drugacija prica. On je proglasen netalentovanim i prekobrojnim u Vosi, tako da nije u istom kosu sa onima koji su svojom voljom otisli kod njih.
A, secam se i izjave njegovog oca ( u intervjuu datom novinarima), kada je Milan bio na vrhuncu slave u zvezdi, a on (otac) rekao da je veliki navijac Vojvodine :lala:
Begec je FKV poklonio velike legende i mnogo navijaca. :cheers:
Milan Pavkov je velika greska Kluba, kao i ova deca, sto su poklonjena blizancima.
Nazalost, nemamo ljude u Klubu koji vole Vosu, a i u Novom Sadu ih je sramotno malo, s obzirom na velicinu grada. Zato se svo ovo zlo i dogadja Vosi, vise od dve decenije.
PS
Plasim se da istu gresku, trenutno, pravimo sa Nikolicem i Vucicem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Tacno je da ga se klub odrekao, ali je isto tako tacno da je naprasno postao najveci cigan, da se kune u zvezdu, da se neprimereno raduje golovima protiv Voše... Tim pre sto mu je krv slaninarska!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply