Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

newnowapv wrote:https://www.butasport.rs/srpski-fudbale ... XgUkoZwHw0

Hoce neko odgovarati za ovo?
Od 3 miliona odbiti 1100 evra što smo uštedeli neizmirivanjem obaveza. Onda ne zvuči toliko strašno, svega 2 998 900 evra.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:... svega 2 998 900 evra.
Ima se moze se.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Covic ce doprineti organizaciji naseg napada, ali potrebno je vreme da se oslobodi posle povrede i uigra sa ekipom. Slican je tip igraca Nikolicu, s tim sto je Nikolic bolji u skoku i jaci u duelu.
Zato mislim da ce biti slaba vajda od cfora tipa Mrkaica, kao i nekad od Ascerica, jer nam fale organizovani napadi sa mnogo centarsuteva i lopti u provnickih 16. Da je takve lopte imao i Asceric, ne bi ostavio toliko los utisak u Vosi.
Isti slucaj je bio i sa Pavkovim.
Takvim tipovima c- fora potrebno je mnogo lopti pred golom, da bi iskoristili svoju visinu i snagu, a prikrili slabiju tehniku.
Bojim se da je i Drincicu, jos jedna godina vise, fizicki sve teza i da mu treba pomoc i rasterecenje u organizaciji napada. A, tome mogu da doprinesu samo igraci tehnicki dobro potkovani i nekoliko godina ispod 30.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Isti slucaj je bio i sa Pavkovim.
Pavkova pamtim kao najlosijeg spica sutera glavom od kako pratim Vosu,tako da bolje za njega sto nije imao centarsuteva.... :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote: Isti slucaj je bio i sa Pavkovim.
Pavkova pamtim kao najlosijeg spica sutera glavom od kako pratim Vosu,tako da bolje za njega sto nije imao centarsuteva.... :mrgreen:
Vojo, zasto su mu onda pevali navijaci zvezde :
Hej, Pavkov, skoci i daj gol glavom?
Pavkov je puno lopti tamo skinuo glavom, da li ih je pretvorio u gol ili asistenciju nije toliko bitno.
Ne moze se procenjivati njegova igra glavom kod nas, jer se nije na njega ili za njega povoljno igralo. Nas napad je bio usmeren prema drugim igracima. Nije ni mogao doci do prilike za gol, bez da je sam stvori. A to, vec, ne mozemo ocekivati od njega.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote:
Voja wrote:
Turija wrote: Isti slucaj je bio i sa Pavkovim.
Pavkova pamtim kao najlosijeg spica sutera glavom od kako pratim Vosu,tako da bolje za njega sto nije imao centarsuteva.... :mrgreen:
Vojo, zasto su mu onda pevali navijaci zvezde :
Hej, Pavkov, skoci i daj gol glavom?
nema sta,pobedio si me ovim argumentom (zapitah se sta bi tek pevali npr.Tumbasevicu) :mrgreen: :cheers: :cheers: :cheers:
I dalje tvrdim da je slab igrac!!! :wink:

p.s.da ne bude da sam veciti kontras,slazem se da je Nikolic odlican fudbaler
Image
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Vojo, nije mi nikad namera da pobedjujem u diskusiji na forumu, nego samo pratim nase igrace koji su precrtani u Vosi, a smatram to greskom struke ili vec nekog drugog u Klubu.
Inace, slazem se za Tumbasovica. Jedan je od kljucnih igraca TSC, kao i nasi (bivsi) Siladji i Milicevic ( mozda se secas da sam i za njih pisao, pre nego sto su otisli u Topolu), da ne govorimo i o Lukicu, kojeg , takodje, nije struka primetila na 30-40km od Novog Sada.
Hocu da kazem to, da kako se lose radi na marketingu ( tj ne radi nista), isto tako je i u skautingu i procenama struke u Klubu.
Rezultati su vidljivi i po tome koliko je gledalaca na tribinama.
I sadasnje trece mesto je uzeto sa velikom mukom, uz puno srece. Nijedan tim ,,iz vrha" tabele, nismo pobedili.
Zasto? Zato sto nedostaje kvalitet na terenu.
Ako dovodimo fudbalski nepoznate igrace, onda to moraju biti mladi, a ne igraci blizu 30 godina. Tako su svojevremeno dosli i Mihajlovic, Jokanovic, Tanjga, Vorkapic, Kartalija... a stariji doneli iskustvo i kvalitet - Sestic, Sapuric, Punisic, Joksimovic, Maras..
To se zove selekcija, a ne ovo sto se radi 20+ godina unazad. Prosto teraju navijace sa tribina i od Vose. Ako je to cilj, na pravom su putu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako nam vec treba kreativac, Andrija Lukovic je raskinuo ugovor u Poljskoj. Slobodan je i igra na poziciji ofanzivnog veznog.
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Izgleda da je u ovom prelaznom roku jedini kriterijum da igrac ima oko 30 godina.Da nista znacajno nije napravio u dosadsnjoj karijeri i evo ga u Lalatovicevoj Vojvodini.


https://www.transfermarkt.com/goran-vuk" onclick="window.open(this.href);return false; ... ler/124702
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Mladenović prošao lekarske preglede, trenira sa ekipom i Gajić je potvrdio da je novi igrač Kluba.
Gajić je takođe najavio i dolazak Đorđevića.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vos ... 22-01-2020" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Bogdan Mladenović potpisao na 3 godine.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

A Nika? Jel ga gledao ko,kako je odigrao?
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ica/348440" onclick="window.open(this.href);return false;

Jel ima neko informaciju kakav je Jakovljevic?

Jel greska ili nema kvalitet za Vojvodinu?
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Djisa wrote:https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ica/348440

Jel ima neko informaciju kakav je Jakovljevic?

Jel greska ili nema kvalitet za Vojvodinu?
Ako se dobro secam, u jednom prenosu nase utakmice je usao u igru. Nije ostavio los utisak. Bio je dosta agilan po boku.
Olako se odricemo svojih, a olako dovodimo igrace sa strane, nedokazanog kvaliteta, kojima dajemo veliku prednost na terenu.
Praticemo momka u Javoru i videti da li je greska.
Meni se cini da jeste.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Dosadašnji desni bek Mladosti Nikola Andrić je novi igrač.
Očigledno ništa od Petkovića.

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/9195 ... -i-andrica" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply