Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:
Schteph_F89 wrote:to bi rekli da ne izgore, sto se desavalo. No, ajd da gledamo na ovo kao bar nesto pozitivno.
Mislim da mu je to jedna od pozitivnih stvari trenutno. Njemu Zukic i Neskovic ulaze u igru, daju golove sa ne bas puno minuta na terenu. Tako se gradi cena. Neka i Vukasin ove sezone da 4-5 s klupe i pricace se o njemu. To samo moze biti dobro.
Tako je.
Nadam se da ce istrajati u tom pravcu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=3j6VtLAgIyE[/video]

Maniri,fudbalska kultura,dostojanstvo... :thankyou:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Jako je lepo sto ce dve ulice u NS dobiti ime po dve Legende FK Vojvodine, ali prava stvar bi bila da Toza dobije svoju (rodnu) ulicu na Salajci, a ne na Sajlovu.
Ne znam kako se ta ulica na Salajci danas naziva, ali ako se vec vrsi promena u nazivu ulica, trebalo je nju predloziti kao izvorno Tozinu.
Mislim da bi sve komsije bile veoma ponosne i ne bi im tesko pala promena dokumenata.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... jlovu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by newnowapv »

Kucamo na vrata zaboravljenih asova :D

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Xbr4wSc ... ex=51&t=0s[/video]
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Odlicna reportaza mnogo toga govori... :thankyou:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Bravo. :lala:
Seoski klubovi su prosveceniji od FKV.
Bruka.
A, u Vosu se nekad gledalo kao u svetionik.
PS
Ovaj momak iz Nigerije naucio srpski za 6 meseci. Skoro da ne gresi ni vremena, ni padeze.
Pa, on je za naseg trenera svetski covek. Sto i jeste.
Nas zivi u srednjem veku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by severozapad »

Je l samo ja na vidim video? Ako neko zna do cega moze biti, neka pomogne, pa se moze i brisati post.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Radoye »

severozapad wrote:Je l samo ja na vidim video? Ako neko zna do cega moze biti, neka pomogne, pa se moze i brisati post.
Gde si, mozda je geoblokiran video?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by severozapad »

Novi Sad, ali ne vidim uopste video, samo prazan prostor nakon teksta.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Friend »

Isti problem imam i ja već duže vremena.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by newnowapv »

Evo ga link onda
https://www.youtube.com/watch?v=Xbr4wSc ... =emb_title" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4207
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Milan »

Pa dobro, nije bas da je naucio za 6 meseci. Kaze da je tu vec 4 godine. Vise upada u oci sto prica osetno bolje od Adjurua koji je ovde 15 godina...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Generalno, tezak je srpski jezik, kome je on nematernji.
Jeste ovde 4 godine, ali u Beogradu je malo naucio, jer puno ljudi zna engleski.
Kad je dosao u Botos i kad se ozenio, onda je morao intenzivno da uci, jer u selu nije mogao da se sporazumeva.
Bar tako on rece, da je za 6 meseci naucio dobro.
E sad, koliko je stvarno trajalo, samo on zna.
:cheers:
Last edited by Turija on Wed Feb 19, 2020 8:14 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1662
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

Наемека Ађуру, човек који је за мене један од играча који буде лепе успомене. Он и Вук Митошевић као два задња везна. Кад би их неко погледао заједно рекао би два инострана играча. Жао ми је што није направио нешто више од своје каријере него се вукао у овом муљу.
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Zeljko Brkic bio gost u studiju arene, veceras u prenosu utakmice Atalanta - Valensija 4:1.
Povela se rec o VAR tehnologiji. Uglavnom misljenja podeljena,.
Smatram da je Brka u pravu sto se tice zadrzavanja VAR, ali sa challenge varijantom.
O tome smo ovde i mi pisali, da bi to bilo prav(edn)o resenje.
Ako pogledamo ko je do sada bio protiv VARa, vidimo da su to veliki klubovi. Vrlo jasno je i zasto.
Ono sto nije jasno, zasto se odbio predlog za celendz u radnoj verziji VARa?
Italijani sad pokrecu tu ideju i traze da se dozvoli takvo eksperimentalno provodjenje u njihovom prvenstvu.
Potpuno podrzavam ideju i nadam se da ce uspeti pravda za siromasnije klubove.
Ponovo se pokrece i tema ofsajda i ako se sve to rekonstruise kako treba, nece stojati dosadasnje primedbe na VAR.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply