Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Od ponedeljka, 01.06, u novom šopu, mogu se kupiti oficijelni Kelme dresovi (u kompletu sa šortsevima; jedino kompleti se prodaju), po ceni od 5.800 RSD.

Novo radno vreme šopa je: ponedeljak - petak, od 10 do 18 časova!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Cestitam ulazak u drugu polovinu dvadesetog veka svim slaninarima. Nek je sretno i bericetno. :mrgreen:

Salu na stranu, ovo se moglo odraditi i pre 10-15 godina, a ne da cekamo toliko na oficijelni sop. Cena...hm, zavisi. Ovoliko kosta dres prosecnog premijerligaskog kluba (ovo je nekih 45 funti), ali gornji deo samo. Pred kraj sezone, komplet kosta manje od ovoga, ali ako cemo u istim dresovima igrati i sledece sezone, onda ima smisla donekle. Sve je to kapitalizam. Ko ima, kupice, ko nema - nece. :(

Kada se sve sabere i oduzme, jedna jako jako lepa vest, pogotovo pred letnju sezonu. :cheers:
User avatar
torrente
Posts: 507
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

jel ce biti neke majice da se kupe ,u vezi osvajanja kupa?!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: Marketing kluba

Post by NS DUNAV »

"Дани славља због ВАНСЕРИЈСКОГ резултата оствареног у Нишу, када су освојили победнички трофеј у Купу Србије, за фудбалере Војводине лагано се стишавају".

Koje су границе понижења,да ли их уопште има ? Да ли смо ми то победили Реал,Ливерпул у финалу купа шампиона или смо победили тим који је за једну позицију у првенству испред нас.Па није ВАНСЕРИЈСКИ РЕЗУЛТАТ остварио Радник из Сурдулице па да се такви коментари пишу по новинама и то нашим,локалним ,а зове се Дневник.Зар нисмо ми ,ето трећи тим по некој снази и резултатима и сад кад ми победимо једно од београдских фекалија то је ВАНСЕРИЈСКИ РЕЗУЛТАТ.Ма ите у материну,пун ми вас је очин....Докле ћу се у граду где сам рођен и где ми је сва фамилија не даље од 35 км од Новог Сада ,осећати ко странац ? Докле ће се у мојој СРБСКОЈ АТИНИ фекалисати по оном што нама, који смо одавде ,нешто значи ? Докле ?

Један клуб на свету волЕм јаааа.....
Поздрав из Канаде !
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Marketing kluba

Post by salefkv »

https://www.instagram.com/p/CC_sT2Un0-U ... oqcafb52w8" onclick="window.open(this.href);return false;

Mali off topic jer nije muski klub, ali i oni nose ime Vojvodina :)

Naime u ZFK Vojvodina je sklop ljudi koji su istinski zaljubljeni u Vosu(izmedju ostalih ja npr :D ), i korak po korak radimo na tome da jednog dana napravimo od ovog kluba sve ono sto bismo zeleli da bude i muski - gospodski klub sa velikim imenom kojeg ce ljudi da postuju.

Sebino cu iskoristiti ovu priliku da izreklamiram nase drustvene mreze, te ako administratori smatraju da to nije prikladno ja se izvinjavam neka obrisu post.

Pozivam Vas sve da nam pruzite podrsku i zapratite nas na Instagram i Facebook stranici gde nas mozete naci pod imenom @zfk_vojvodina.

https://instagram.com/zfk_vojvodina?igshid=ah0s4x6uac2t" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Marketing kluba

Post by severozapad »

Da nam je malo više ovakve "sebičnosti" ljudi koji su u Voši pa da pevamo.
:lala:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Ne znam koliko je tesko ovo za uraditi, al ciganija u kosarci ima super nacin predstavljanja igraca. link Malo truda nije na odmet :)
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: Marketing kluba

Post by NS DUNAV »

Синоћ претурам по YouTube и налетим на ово,једно од бољих представљања нашег клуба,ајде мало па се потрудите ,може то опет нешто слично
https://www.youtube.com/watch?v=ILh3Is3W_x8" onclick="window.open(this.href);return false;
Један клуб на свету волЕм јаааа....
Поздрав из Канаде !
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by PelezinhoFkv »

Petar Nikezic :lala:

Liman 3 :cheers:


Image
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

PelezinhoFkv wrote:Petar Nikezic :lala:

Liman 3 :cheers:


Image
Bravo :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

To je polovina samo.
https://imgur.com/a/uYKn8e5" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Koliko je moćna ta slika! Kakav su samo strah imali igrači a i golmani od njegovog šuta, to je toliko očigledno na ovim fotkama! Taj užas na njihovim licima je neprocenjiv.

Image

Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Mislim da je Nikezić bio prvi fudbaler Vojvodine kog sam zapamtio iz očevih priča o tom famoznom šutu. Ta priča o slomljenoj stativi mi se ko malom urezala u sećanje i nikad nije izlazila iz glave, x puta sam na nekoj utakmici ko mali priželjkivao kako će to ponovo neko da uradi. Pošto se to nije dešavalo, u mojoj klinačkoj glavi sam umislio da je to nemoguće i da to može samo taj neki nikad viđeni superheroj Pera :D
Io odio Belgrado
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: Marketing kluba

Post by NS DUNAV »

Сад бих волео да сам млађи,али сам Богу захвалан што сам имао прилике да гледам њега и све остале из те генерације са непоновљивим Тошкаром на клупи,моја "златна генерација",сви од Свилара до Личинара.
Један клуб на свету волЕм јаааааа....!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Io odio Belgrado
Post Reply