Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Dnevnik piše da su Novica Maksimović i Vladimir Kovačević uspostavili kontakte sa Vojvodinom i da su voljni da se vrate!
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nov ... dinu-16-07" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Au, Novica i Drina kad bi bili na sredini... koliko bi to jak tandem bio.
Jesu vec u zrelijim godinama, ali mislim da bismo sa njima imali najjaci centralni vezni red u ligi. Takodje, Kovacevic bi bio super pojacanje za odbranu. Ali napadac i/ili krilni napadac su nam trenutno najbitniji.
Ozegovic mozda?
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Karlsson wrote:Dnevnik piše da su Novica Maksimović i Vladimir Kovačević uspostavili kontakte sa Vojvodinom i da su voljni da se vrate!
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nov ... dinu-16-07" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja mislim da bi nam oni lepo legli...
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

N13 wrote:Au, Novica i Drina kad bi bili na sredini... koliko bi to jak tandem bio.
Jesu vec u zrelijim godinama, ali mislim da bismo sa njima imali najjaci centralni vezni red u ligi. Takodje, Kovacevic bi bio super pojacanje za odbranu. Ali napadac i/ili krilni napadac su nam trenutno najbitniji.
Ozegovic mozda?
Teško da će njih dvojica igrati u tandemu pre Topića. Pogotovo zbog novog pravila o dvojici U21 igrača u prvih 11.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Postoji interesovanje za Topica, navodno, i sve je realnije da cemo ga prodati. Ako se to desi, koja dvojica ce biti U21, to ni Lalatovic verovatno ne zna. :mrgreen:

Cenim da ce jedan sigurno biti Zukic, ali blage veze nemam ko ce biti drugi. Mozda Kokir, ali to sve dosta zavisi od odlazaka i popune od ovih momaka iz Kabela, koji ce verovatno na klupu.

Novica je uvek dobrodosao. Kova isto, ali mislim da ce biti prilicno tesno nazad, ako se neko ne proda.
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Pa Devetak je 99. godište i vodiće se još jednu sezonu kao U21 igrač.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mislim da smo odbranu dobro namestili i da tu ne bi trebalo mnogo talasati. Nama treba kvalitet u organizaciji napada i realizaciji sansi.
Ovo pravilo sa 2 igraca U21 je pogubno za evropske nastupe, pa i super ligu, jer ne favorizuje kvalitet. Mozda u Prvoj ligi da?
Recimo, meni Devetak odigra mnogo bolje kad udje, po potrebi, sa klupe, nego kad je stalno na terenu i ne bih mu dao prednost u odnosu na Djordjevica na levom beku. Ovo pravilo mu vestacki daje poziciju na terenu i steti uigravanju ekipe za Evropu.
Slicno vazi i za npr Zukica, Kokira, Neskovica....
Sta time dobija domaci fudbal na kvalitetu?
Najbolji trenutni primer je Topic. Cim se malo ,,prokljuvio" bice prodat. I sta domaci fudbal i Vojvodina ima od toga? Zaradice par stotina hiljada evra od transfera, a zaradila bi daleko vise novca od toga u ozbiljnom nastupu u kvalifikacijama i takmicenju u LE od UEFA.
Danas Topic, sutra neko drugi i tako u krug, gde smo tu smo.
PS
Novica bi nam znacio puno u vezi, pa cak i da ne igra zadnjeg veznog.
Dolak Kovacevica, kao i svih povratnika pozdravljam, ali dobro su se slozili Bralic i Sanicanin. Kad bi sva trojica bili u Vosi, jedan bi bio nezadovoljan ( opravdano), ako bi se nasao na klupi.
Dobro treba izvagati potreban profil igraca. Po meni organizator igre 10tka i spic.
U domacem prvenstvu uspeh je iznela odbrana. Za Evropu je to malo, jer ne mozemo se samo defanzivom plasirati u sledece kolo. Mala je sansa da ne primimo bas nijedan gol, pa na penale dalje.
Tako da odbir igraca treba uraditi studiozno i pazljivo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9762
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

A jesmo li mi prodali Emila? Ko ga prodade,ako nemamo ni predsednika ni direktora? :)
Novicu bih voleo u ekipi... Kovacevic,sta znam,nije lose imati jaku konkrenciju na mestu stopera
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Ovo je bomba!
Novica i Kova su ekstra igraci, fizicki dosta jaki, bas kakvi nam trebaju za LE.

Imam osecaj da ce nas i Sanicanin napustiti, napredovao je dosta, vreme je za napolje(isto godiste kao i Emil).

Za U21 ce verovatno Neskovic/Kokir u prvu Vukadinovic/Bojic sa klupe. Ili mozda novi golman bude U21? Takodje Bogdanovic spic je prikljucen prvom timu, mozda je on kvalitet za prvu postavu.

Simic/Toroman-Stojkovic(je l' produzio ugovor?) /Andric, Kovacevic, Sanicanin/Bralic, Djordjevic- Maksimovic, Drincic, Zukic- Neskovic/Kokir, Bojic/Vukadinovic - Mrkaic/Bogdanovic
bob rock
Posts: 11
Joined: Tue Oct 24, 2017 10:38 pm

Re: Transferi

Post by bob rock »

N13 wrote:Au, Novica i Drina kad bi bili na sredini... koliko bi to jak tandem bio.
Jesu vec u zrelijim godinama, ali mislim da bismo sa njima imali najjaci centralni vezni red u ligi. Takodje, Kovacevic bi bio super pojacanje za odbranu. Ali napadac i/ili krilni napadac su nam trenutno najbitniji.
Ozegovic mozda?
Čović i Ožegović, ubitačan tandem
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ozegovicu ne bi bilo lose da se vrati, posto je imao sezonu-dve za zaborav.

Simic - Arandjel, Bralic, Sanicanin/Kova, Djordjevic - Topic, Drincic, Zukic, Vukadinovic, Covic - Ozegovic

Tu bi cak i klupa bila prilicno jaka: Vuklis/Toroman, Devetak, Antic/Bjekovic, Jelicic, Bojic, Neskovic, Bogdanovic/Mrkaic

Uh.... :devil:
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Sada i zvanicno!
Srecno Emile u novom klubu! :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/lal ... 17-07-2020" onclick="window.open(this.href);return false;

Podrzavam stav Lalatovica da nam je prioritet igrac sredine terena, a u drugom krugu spic.
Ako budemo imali igru, davacemo golove i sa postojecim igracima.
PS
Emilu, jos jedanput ( sada i zvanicno), srecno u novom klubu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Transferi

Post by Baltazar »

Emile sve najbolje u fudbalu i zivotu, i da se jednog dana vratis.
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Велики Емиле, хвала на свему и срећно!

Годинама си био наш најбољи играч. Иако без траке, био си једини стварни капитен и можда једино светло у овоме муљу. Долазио сам на стадион највише тебе да гледам, јер си у себи носио тај дух Војводине који се воли - дух достојанства, борбености и личне културе. :lala:
Post Reply