Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9749
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

bob rock wrote:
N13 wrote:Au, Novica i Drina kad bi bili na sredini... koliko bi to jak tandem bio.
Jesu vec u zrelijim godinama, ali mislim da bismo sa njima imali najjaci centralni vezni red u ligi. Takodje, Kovacevic bi bio super pojacanje za odbranu. Ali napadac i/ili krilni napadac su nam trenutno najbitniji.
Ozegovic mozda?
Čović i Ožegović, ubitačan tandem
Koliko neki igraci vrede kao fudbaleri,ali pre svega kao ljudi,pokazuju i svi ovi postovi (uvek kriticki nastrojenih) forumasa gde nema nijedne ruzne reci ni za Novicu,ni za Kovu,Emila,pa cak ni Ozegovica.... i u tome je nasa velicina ovde,zaista postujemo one koji vrede...

E sad,dal je bolje ici na klupu blizanaca ili ovako uvek ostaviti sirom otvorena vrata u srcima navijaca,neka buduce generacije fudbalera sami procene :whistler:

Emilu cestitke na transferu i nadam se da ce odmah prigrabiti "jedinicu".Rekao bih da je napravio odlicnu kombinaciju,blizu kuce,blizu Vose,a opet sa mnogo vecim primanjima,Nisam pratio Vidi,ne znam idu li u Evropu.... i mogu li na nas :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Meni se ipak ne sviđa ideja da imamo samo mlade i neiskusne klince golmane.... Proći ćemo kao sa Kordićem.... tu bi ipak možda trebalo vratiti Perića na primer, da bude jedinica, a ostali neka se uče i uskaču s vremena na vreme...
User avatar
Turija
Posts: 10713
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Simic nije premlad golman, vec je u pravim godinama za nas fudbal ( jos ce napredovati, a moze i zaraditi kasnije na inotransferu). Takodje, stekao je i neko iskustvo u takmicarskim utakmicama na nasem golu. Dosta vremena je u Vosi i poznaje vrlo dobro i saigrace i sredinu.
Pretpostavljam da Vuklisa dovode, bas iz razloga koji si naveo - u slucaju da ,,krene po zlu". Mada, ja to ne ocekujem.
Ne znam, stekao sam poverenje u Simica da moze biti nasa ,,jedinica".
No, videcemo vrlo brzo.

PS
Ne lici mi na Kordica ni malo. Deluje mi vrlo stalozeno i na golu i u glavi.
Strpljivo je cekao svoju sansu u Vosi i zasluzio je da mu se ukaze poverenje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2128
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Odlična prilika da vratimo Brkića.
Jeste da je duže vreme bez kluba, ali pošto je golman ne mora da se uigrava i da traži formu.
Nekoliko nedelja treninga i pripremnih utakmica i to je to.

Ako može crnima da brani Stojković koji je 3 godine stariji može i nama Brkić barem dve sezone.
Ili da dovedemo Vanju na pozajmicu?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4815
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Karlsson wrote:pošto je golman ne mora da se uigrava i da traži formu.
1. Netacno. :mrgreen:
2. Njemu su ledja dovidjenja. Manje-vise je penzionisan, koliko sam cuo.
3. Poslednju utakmicu je branio 31/05/17, dakle, pre vise od tri godine.

Da smo neki srpskoligaski klub, bio bih skroz za. Simbolicno, da se oprosti u dresu svog kluba.
Ipak, igramo Evropu, najvisi rang, bilo bi neozbiljno. Doveo bih ga eventualno umesto Vuklisa, da godinu dana bude tu s klincima, da nauce nesto od njega, odigra utakmicu-dve i da se oprosti od fudbala na jedan lepsi nacin od toga se samo povuce tako tiho.

https://www.fkvojvodina.rs/simic-borba- ... oj-sezoni/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nasa nova jedinica. Mislim da su to prave godine. U tim godinama je i Rockov postao prvi golman. :cheers:
Voja wrote:Emilu cestitke na transferu i nadam se da ce odmah prigrabiti "jedinicu".Rekao bih da je napravio odlicnu kombinaciju,blizu kuce,blizu Vose,a opet sa mnogo vecim primanjima,Nisam pratio Vidi,ne znam idu li u Evropu.... i mogu li na nas
Drugi na tabeli, idu u Evropu. Mislim da imaju veci koeficijent od nas, ali nisam siguran da li upadaju u nosioce.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Treba Simicu dati sansu
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Sad vidim da Simić ima 24 godine, mislio sam da je koju godinu mlađi, izvinjavam se.... Ne kažem da je loš, ali teško da je iznad nekog proseka za klubove iz sredine tabele.... no dobro, ipak ne može biti rupa kao Korda i slični....
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: Transferi

Post by Teleptabis »

Kad je vec Emil otisao, neka vrate Perica
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Transferi

Post by Baltazar »

Simica sam gledao samo na utaknici sa partizanom. Ne mogu da tvrdim, ali mi se cini da su kod njega manje izrazene mane koja ima Rockov. Cak mi se cini da moze biti bolji golman od Emila, ali je morao sacekati svoj red. Kako bi prodali Rockova da je sedeo na klupi. Znaci Emile pozdrav, neka se spremi Simic. Mislim da na poziciji golmana necemo biti slabiji.

P.S. Peric ima dosta godina, na njega se nemogu uzeti pare a na Simica mogu. Zato-Simic.
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Simic me je dosta odusevio na utakmici protiv partizana, dok me je prilicno razocarao na prethodne dve utakmice (ako se ne varam Indjija i Lucani). Mozda nije direktan krivac za ta 3 primljena gola, ali je kod sva 3 mogao (i morao) bolje reagovati. Prvi golman Vojvodine ne bi smeo primati takve golove.
Bio sam prilicno skeptican sto se njega tice, dok je protiv crnih u NS pokazao da ipak ima solidan kvalitet. Verujem da ce uci u formu kada bude branio u kontinuitetu.
Mada, imam ipak osecaj da ce ovaj iz Kabela biti nas prvi golman.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4815
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Sumnjam da ce Vuklis biti prvi golman, plus ne verujem da bi i zvanicni sajt, a i Lalatovic u svojim izjavama, toliko potencirali kvalitete Simica, ako ce ga smestiti na klupu.

Golove koje je Simic primio rezultat su toga sto nije imao kontinuitet. Nije direktan krivac, ali kad dobijes sansu jednom u nikad, normalno je da neces biti na nekom nivou koji se ocekuje, osim ako nemas dobar dan kakav je imao protiv partizana. Kontinuitet je za golmana jedno 70% uslova za dobru partiju, jer retko kad dobiju minutazu i ne ulaze sa klupe kao igraci u polju, a sve manje od toga je rulet. :lala:
fare
Posts: 2805
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Po transfermarketu za Emila smo dobili celih 120 hiljada bruka ako je istina :evil: .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9749
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Meni se kod Simketa ne dopada sto je zakopan na liniji,protiv Partizana se desilo da refleksno skine par lopti tako na liniji,ali mislim da se na vecem broju meceva takve stvari uglavnom ne dese. Kako god,ako dobije mesto prvog golaman,treba ga podrzati i dati mu i odredjenu kolicinu kredita. Ono sto mene brine,samo sam onako odokativno bacio pogled na raspored i cini mi se da je prvi deo sezone taj gde treba da uzmemo mozda cak i 70% ukupnih bodova u prvenstvu,a kad imas novog golmana i jos par igraca zna se da treba proci odredjeni period uigravanja,tako da.... plasim se druge polovine buduceg prvenstva :roll:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Baltazare, Perić ima 27, ako je to previše godina-jebemliga! :roll: A nama treba golman koji će sprečavati da primamo golove i samim tim ostvarimo neke uspehe, a ne da gledamo za koliko ćemo ga prodati nekad! Eto, i vrhunski golman nam, nažalost, ode za 120-300 hiljada.... I, šta mi navijači imamo od toga!? Da se neće Klub preporoditi od takvih cifara?? Neće....
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Transferi

Post by Brane »

Poceli smo da razmisljamo kao da nam je ovaj izlazak u Evropu kruna tradicije. Ne svidja mi se to.
Valjda necemo poceti da dovodimo iskusne igrace da bi odigrali 2-3 utakmice na sigurno u LE. Kao sto su godinama radili blizanci. Reciklirali kojekakve legionare koji skacu od kluba do kluba u svakom prelaznom roku. To je corsokak za neki dugorocniji kvalitet.
Za pocetak dovoditi samo na 3+ godine. To bi odprilike znacilo samo igrace na koje se racuna sezonu, dve a ne samo za ovo leto.
Post Reply