Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Ovaj savez stvara jednu potpuno amatersku neprofesionalnu ligu u kojoj ce da namestaju sve rezultate na nacin kako odgovara vodecim menadzerima i prodaji njihovih pulena.

Kad bi bilo moguce trebalo bi istupiti iz te lige i oformiti jednu profesionalnu ligu, normalnu, po evropskim pravilima, kako treba, i tacka. Gdwe ce se deca ubacivati kad im dodje vreme i kad trener odredi da su spremni a ne kad im savez natera klub da ih ubacuje u borbu sa raznim kostolomcima koji svaki moze karijeru vecno malom da zavrsi, I gde ce klubovi moci da imaju neku zdravu normalnu dozu stranaca. A ovi FSS neka igraju po oranicama i omladinske lige.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

gospodinFKV wrote:
Beonic wrote:
gospodinFKV wrote:Meni samo nije jasno koji ce to igrac biti ispod 21 godine, ako nam treba dvojica u svakom trenutku na terenu.

Neverovatno!
Ako u klubu ostanu Topić, Zukić i Devetak to je onda sasvim dovoljno.
U rezervi iz omladinske, prošle godine su u protokolu bili Mirić i Bogdanović, a tu je i sada rezervni golman Toroman.
Nije, nazalost. Moras imati U21 izmenu u svakoj liniji tima. Toroman ti ne znaci puno, jer ce retko ulaziti s klupe. To bi bila ludost. Okej, imamo Devetka i Mirica nazad. U vezi nemas nijednog. Ako dodje napadac, cisto sumnjam da ce Bogdanovic biti u protokolu. Nemas ni po krilima, ako cemo vec da cepidlacimo, ako se Neskovic posalje u Indjiju.

Kad imas obavezu da ubacis dvojicu U21, jako je bitno da imamo zamene makar na pribliznim pozicijama.
To znaci da ako se povredi Zukic, ti moras da pravis dvostruku izmenu.
Ako se povredi na duze, to znaci da Djordjevic ne moze da igra, da bi igrao Devetak i pokrije brojku.

Moooozda bude sljakalo sad, kad budemo imali pravo na pet izmena, pa onda mozes da priustis dvostruku za jednog igraca, u slucaju povrede. U suprotnom, ako se povredi, a ti vec imas dve izmene iskoriscene, ili ubacujes igraca na tu poziciju, ili tumbas maksimalno.
Mislim da ovo o čemu pričaš jeste idealno, ali je malo sanjarenje. Mislim da niko u ligi neće imati baš toliko razrađene U21 igrače, posebno ove prve godine. Koliko znam pravilo je da dvojica moraju biti u prvom poluvremenu (u svakom trenutku, prilikom povrede i izvođenja U21 mora ući U21). Ali u drugom, koliko sam obavešten, a slobodno me demantuj, nisu obavezni U21 igrači. Sa tim u vidu, mislim da je pet igrača u protokolu i više nego dosta, sa tim da bih i ja voleo da vidim bar jednog dovedenog za sredinu terena. Siguran sam da omladincima ima bisera koji mogu da se unaprede ukoliko za to bude bilo potrebe.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Transferi

Post by Baltazar »

Tako lenj igrac kao Dejan Meleg nam ne treba!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9758
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote:Ne znam sta bih napisao, ali npr nasem Voji odose omiljeni igraci.
Mislis na Kokira i Neskovica? Kokira sam gledao sveukupno u Vosi mozda 15 minuta i na osnovu toga mi nikako ne moze postati omiljen igrac. Rekao sam samo da me podseca na Arsavina,i da mi se cini da zna fudbala... nista vise.Da je dobijao vise sanse,pa da vidim kako igra ne kazem da mi mozda ne bi postao drag,ali na osnovu onog malo vidjenog,suvise lezerno i prepotentno,tako da sto se tice njegovog odlaska,ravnodusan sam. Sto se Neskovica tice,cini mi se da ima "to nesto" sto mene osvaja,ali u mecevima u kojima je dobio sansu moram biti iskren i realan i reci da je podbacio. E sad,Neskovic nije (bar za mene) od onih igraca za koje bih rekao neka,neka idu i ne moraju se vise ni vracati. Verujem da ce ga pozajmica (ukoliko ga pozajme) razdrmati i dici na visi nivo,i da ce se vratiti u Vosu poput Emila recimo.

Kakav crni Meleg ljudi moji? :frown:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Da posadis banderu na sred terena, pretrcace vise nego Meleg. Retko iritiantan i precenjen igrac.
Beonic wrote:Koliko znam pravilo je da dvojica moraju biti u prvom poluvremenu (u svakom trenutku, prilikom povrede i izvođenja U21 mora ući U21). Ali u drugom, koliko sam obavešten, a slobodno me demantuj, nisu obavezni U21 igrači.
Da je tako, ovi momci bi bili dovoljni, ali nisam siguran da je tako. I ja sam mislio da u prvih 45min samo moraju da igraju, ali mislim da je ipak celu utakmicu. U tom slucaju, imati jos jednog veznjaka U21 ne bi trebalo biti sanjarenje, vec nuzda, na ustrb Mirica recimo.

Treba imati na umu da je i Vuklis produzio ugovor, sto znaci da bismo mozda njega videli na klupi, a ne Toromana.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Transferi

Post by Brane »

Baltazar wrote:Tako lenj igrac kao Dejan Meleg nam ne treba!
Bas tako. Njega bi Lalatovic isamarao do petog minuta na svakoj utakmici :D
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Samardzic kaze: "Igrači prvenstveno razmišljaju o inostranom angažmanu,..." znaci za novajlije iskljuciivo gledaju na domace igrace.

A ja se pitam, zar nije sto puta lepse dovesti igraca iz neke zemlje kojem ce dolazak u Vojvodinu i Evropu znaciti veliki iskorak i srecu, nego neke igrace koji ce da prihvate da dodju u Vosu jer su im propala 50 angazmana u kojekakve Uzbekistane i Indonezije? Terajte bre to sto ceka "strane angazmane", vise je patriotsko uzeti srecnog stranca onda.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ma kakvi, nema sanse dok je Lalatovic na klupi.
Vidis da taj covek toliko ne zna engleski da je opusteno rekao u intervjuu da mu je logicnije da Vidic i Stankovic grade trenerske karijere na zapadu, a on ce lepo u Rusiju ili Ukrajinu.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

FkpCascais wrote:Samardzic kaze: "Igrači prvenstveno razmišljaju o inostranom angažmanu,..." znaci za novajlije iskljuciivo gledaju na domace igrace.

A ja se pitam, zar nije sto puta lepse dovesti igraca iz neke zemlje kojem ce dolazak u Vojvodinu i Evropu znaciti veliki iskorak i srecu, nego neke igrace koji ce da prihvate da dodju u Vosu jer su im propala 50 angazmana u kojekakve Uzbekistane i Indonezije? Terajte bre to sto ceka "strane angazmane", vise je patriotsko uzeti srecnog stranca onda.
Merija Dzona :D
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Liga počinje za nedelju dana, a mi bez pojačanja, pripremnih utakmica, predsednika, direktora... Raspad! Čudi me da je Lalatović još uvek ovde.
Protivnik nam je TSC koji je već odradio i ozbiljne pripreme u Mađarskoj i doveo nekoliko igrača, a nama je glavna vest ovih dana što se igrača tiče to što smo produžili ugovor sa drugim (ili trećim) golmanom.
Kao što je i rekao vršilac dužnosti predsednika - sve ćemo u hodu da rešavamo, onako usput.
Takav će nam po svemu sudeći i biti izlet u Evropi.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1710659" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne znam imamo li sanse da ga dovedemo, ali bih voleo videti ovakvog igraca kod nas.
Nas problem je sto nemamo ni jednog jedinog sprintera u ekipi. Celu sezonu ni jedan nas igrac nije napravio neki prodor po strani, pretrcao protivnika, niti smo imali neku brzu kontru posle protivnikove sanse (ili kornera)... Samo zato sto nam fali sprinter. Mislim da je kod nas u ekipi trenutno najbrzi Djuricin, ali ni on nije nesto preterano iznad proseka po brzini, niti igra redovno.
A da dovedemo ovako nekog klinca koji je medju najbrzima u Evropi, bila bi prava atrakcija. Plus ispunjava uslov U21.
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Ljudi uz dužno poštovanje , šta će nam Vukliš???
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

ernesto wrote:Ljudi uz dužno poštovanje , šta će nam Vukliš???
To se i ja pitam :?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Mislim da je to neki klasican menadzerski tal.
Cak i sa nasom transfer politikom (odnosno nepostojanjem iste), ja ne vidim razlog zasto bi se doveo igrac od preko 30 sa livadskom karijerom, na poziciju na kojoj posedujemo najvise talenata trenutno.

Dobar jeste. Stvarno jeste. Odlican za PLS, dobar za superligasku klupu, ali mi toliko talentovanih golmana imamo da je potpuno imbecilno bilo dovoditi ga.
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Treba jedan iskusan golman pored Simića, jer šta ako se ovaj povredi? Ceo teret staviti na pleća nedokazanih klinaca za koje ne znaš ni kako će se snaći pod tim pritiskom?
Post Reply