Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3557
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Da
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3924
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

I tako nam je bivši kapiten Jovančić zaboravio kad je poslednji put ušao u igru... Mislim da ga još od Totenhema nema, valjda je trebao da dominira protiv Ndombele-a i Sissokoa pa se razočaraše i skloniše ga...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

N13 wrote:Navodno smo zainteresovani za ovog:
https://www.transfermarkt.com/tolu-arok ... ler/683571" onclick="window.open(this.href);return false;

U21 igrac, U prethodnoj sezoni u litvanskoj ligi, na 14 utakmica postigao 14 golova i zabelezio 2 asistencije.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=JZluX5LfDpw[/video]

Zvuci zanimljivo.
Mene podseca na Sadika... rekao bih da mu treba milion sansi za gol i sem gola glavom u 6.minutu snimka,sve ostalo mi deluje nelogicno kod njega.Jedino sto mi se dopada je kad se oslobodi lopte sto se poput munje uputi ka napred,i verujem da bi dobro saradjivao sa Bojicem i Drincicem koji umeju da upute brzu loptu u prazno,ali mislim da je njegov stepen realizacije upitan. Malo me podseca i na Govedaricu iz razloga sto kad mu je lopta u nogama deluje da nikada ne zna sta ce sa njom,kao da mu das aktiviran stap eksploziva u ruke :mrgreen: ali ajd... ko sam ja da sudim :)
Image
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Ne, ne, ne... Gospoda koja diktira nasim fudbalom, naziva igrace poput Sadika "sklepane" i sluzi kao inspiracija ljudima poput Lalatovica, smatra da 14 golova na 14 utakmica nije dovoljno da bi stranac zasluzio mesto u nasoj spektakularnoj ligi, nego mora da bude barem 3 puta bolji...

Znaci, trazite samo one koji su u svojim ligama dali barem 42 gola na 14 utakmica, jer sve ostalo su macke u dzaku, ko zna je li umeju da sutnu loptu uopste, i takvih mi imamo na tone (e ovo zadnje jedina istina).
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... graca.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dakle, to sto imamo, da maksimalno pripremimo i uigramo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Turija wrote:https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... graca.html

Dakle, to sto imamo, da maksimalno pripremimo i uigramo.
Ali najjaci deo
Iako prelazni rok traje do 5. oktobra, Vojvodina je u najvećoj meri već sada formirala svoj tim.
Nismo mi nista formirali, samo igramo sa onima koji su i bili tu :mrgreen:
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Poslednjeg dana prelaznog roka zasigurno stize paleta drva. Tradicija je tradicija.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Izgleda i glodari čitaju naš forum čim smo spomenuli Ožegovića oni već najavljuju navodno povratak Ožegovića :shit:
Lemmy
Posts: 3
Joined: Sun Jul 05, 2020 4:04 pm

Re: Transferi

Post by Lemmy »

Vojvodinas je, nekadasnji, da ne bude zabune, ali sam izgubio pass za forum i onda nisam imao zivaca da otvaram novi ali sam ga, eto, otvorio.

Da prozborim i ja neku oko transfera. Čitam danas da se kapiten Bruneja Faik Bolkijah rastao sa Lesterom za koji (ni)je odigrao 0 utakmica u Premijer Ligi. Verovatno je level nase trece ili cetvrte lige ali zasto momku ne ponuditi simbolican ugovor, dovesti ga u Novi Sad, poneku utakmicu moze da odigra u ling longu, time cemo mozda obezbediti neko sponzorstvo iz Bruneja, ako se momku svidi Novi Sad. Mozda deluje kao nonsens ali to je jedini nacin da sklopimo neki budzet i pobedimo Beograd. Delujem kao slikar naivac, znam, medjutim voleo bih da cujem i vase misljenje.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Lemmy wrote:Vojvodinas je, nekadasnji, da ne bude zabune, ali sam izgubio pass za forum i onda nisam imao zivaca da otvaram novi ali sam ga, eto, otvorio.

Da prozborim i ja neku oko transfera. Čitam danas da se kapiten Bruneja Faik Bolkijah rastao sa Lesterom za koji (ni)je odigrao 0 utakmica u Premijer Ligi. Verovatno je level nase trece ili cetvrte lige ali zasto momku ne ponuditi simbolican ugovor, dovesti ga u Novi Sad, poneku utakmicu moze da odigra u ling longu, time cemo mozda obezbediti neko sponzorstvo iz Bruneja, ako se momku svidi Novi Sad. Mozda deluje kao nonsens ali to je jedini nacin da sklopimo neki budzet i pobedimo Beograd. Delujem kao slikar naivac, znam, medjutim voleo bih da cujem i vase misljenje.
Odlicna ideja i vrlo lukav marketinski potez.

Za neupucene
Faiq Bolkiah is the son of Jefri Bolkiah, Prince of Brunei and nephew of Hassanal Bolkiah, current Sultan of Brunei.
Inace, bilo je i tekstova o njemu na nasim portalima gde je predstavljen kao "najbogatiji fudbaler danasnjice", naravno, ne zbog
fudbalskih ugovora nego neceg drugog.
User avatar
FORD
Posts: 40
Joined: Sun Jul 05, 2020 8:20 am

Re: Transferi

Post by FORD »

Iz 021.rs
"Videlo se u prvim utakmicama da nam nedostaju pripremne utakmice, ali sam zadovoljan bodovnim saldom, mislim da je to dobar put. Ako vežemo sve to sada sa utakmicom protiv Napretka u Kruševcu, mi ćemo našeg velikog protivnika Partizana dočekati u jednom miru, jednoj dobroj pripremi za tu utakmicu, uz želje i nade da ćemo imati i našu publiku na toj utakmici, makar u nekom ograničenom broju", poručio je v. d. predsednika Upravnog odbora Vojvodine Dragoljub Samardžić.

On je najavio da će se u četvrtak, 20. avgusta, održati još jedna sednica Upravnog odbora kluba, na kojoj će biti, kako je najavio, nekoliko interesantnih tema, ne otkrivajući o čemu se radi.

Interesantnih tema :D :D Da pogodim, sigurno ne o nekim zvucnim dolascima za ligu evrope nego kako da se proda Sanicanina za 50000 evra.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3924
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

FORD wrote:Iz 021.rs
"Videlo se u prvim utakmicama da nam nedostaju pripremne utakmice, ali sam zadovoljan bodovnim saldom, mislim da je to dobar put. Ako vežemo sve to sada sa utakmicom protiv Napretka u Kruševcu, mi ćemo našeg velikog protivnika Partizana dočekati u jednom miru, jednoj dobroj pripremi za tu utakmicu, uz želje i nade da ćemo imati i našu publiku na toj utakmici, makar u nekom ograničenom broju", poručio je v. d. predsednika Upravnog odbora Vojvodine Dragoljub Samardžić.

On je najavio da će se u četvrtak, 20. avgusta, održati još jedna sednica Upravnog odbora kluba, na kojoj će biti, kako je najavio, nekoliko interesantnih tema, ne otkrivajući o čemu se radi.

Interesantnih tema :D :D Da pogodim, sigurno ne o nekim zvucnim dolascima za ligu evrope nego kako da se proda Sanicanina za 50000 evra.
https://youtu.be/_9xiGK979pI" onclick="window.open(this.href);return false; evo ti izjave Dragoljuba, Lalatovića, Aranđela i Đuričina. Baš oko prodaja je pričao Lalatović i sudeći po njegovoj izjavi niko neće ako bude odlazio otići za male pare.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote:Baš oko prodaja je pričao Lalatović i sudeći po njegovoj izjavi niko neće ako bude odlazio otići za male pare.
I onda prodase Rockova, ne za tepsiju ribe, vec za pola tepsije ribe. :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3924
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote:
Deep Purple wrote:Baš oko prodaja je pričao Lalatović i sudeći po njegovoj izjavi niko neće ako bude odlazio otići za male pare.
I onda prodase Rockova, ne za tepsiju ribe, vec za pola tepsije ribe. :mrgreen:
Sumnjam ja u to obeštećenje od 120k do 350k. Veći je iznos sigurno u pitanju.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Taj Kanjas, uopste, nije los igrac, samo su ga tamo izopstili, kao i mnoge druge.
Ne znam da li bi hteo u Vosu da predje i da li bi ga Lalatovic hteo? A, ne verujem ni da mi imamo novaca za njegovu platu?
Cini mi se da smo prilicno svorc? To se nazire i iz Lalatoviceve izjave da ce neka dugovanja biti resena u septembru, drugim recima, to znaci da ako prodamo nekog igraca ili se proda neki nas bivsi igrac iz nekog ino kluba u drugu drzavu, pa nam sleduju procenti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply