VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Evropa liga 2020

Post by slanobarac »

Nemoguće je očekivati od igrača koji dođe 7 dana pred utakmicu odluke bude onaj koji odlučuje. Transferi i tim za Evropu se prave u januaru.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Evropa liga 2020

Post by Voja »

Samo da ne bude ove godine u Evropi,igra Vosa k˙o Barsa... :mrgreen:
Image
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Marko93 »

sto smo veci pesimisti vece sanse imamo da uradimo nesto :cheers:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Evropa liga 2020

Post by gospodinFKV »

1892 wrote:napasti ih sa Mrkaicem pa sta nam bog da hahaha
Zamis da gol nekom Totenhemu. Pa trcacu od Mancestera do Londona da im se smejem uzivo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Evropa liga 2020

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:
1892 wrote:napasti ih sa Mrkaicem pa sta nam bog da hahaha
Zamis da gol nekom Totenhemu. Pa trcacu od Mancestera do Londona da im se smejem uzivo.
Potpisujem da je Mrkaic kompletniji igrac od Pavkova.A ako je on ubo Liverpulu,sto ne bi i Mrka Totenhemu!? :)
Image
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: Evropa liga 2020

Post by NS DUNAV »

Voja wrote:
gospodinFKV wrote:
1892 wrote:napasti ih sa Mrkaicem pa sta nam bog da hahaha
Zamis da gol nekom Totenhemu. Pa trcacu od Mancestera do Londona da im se smejem uzivo.
Potpisujem da je Mrkaic kompletniji igrac od Pavkova.A ako je on ubo Liverpulu,sto ne bi i Mrka Totenhemu!? :)
Мало зафрканције :lol: ,није то лоше,мање ће мо се једити ако испаднемо :wink:
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Evropa liga 2020

Post by ernesto »

Komentar sa Mocarta:

“Samo se vi kreveljite, zbog velikih preokreta i cudesa izmedju ostalog i volimo fudbal. Navijali ste za Atalantu protiv PSZ-a i za Lion protiv Sitija a ovamo vam je za lecenje sto trener i igraci Vojvodine zele uspeh i cudo protiv mnogo jacih, dakle zele isto sto i oni za koje ste navijali pre par dana. Ali to je ludi Lalat jel tako ? Smejali su se i Ajnstajnu, Kolumbu pa nisu bili u pravu. Naravno ne poredim ih sa Lalatovicem ali sustina je ista a to je da je njihovu ideju i volju neko tek tako ismevao, jer je mislio da je pametan. Iako nisam navijac Vojvodine zelim im da prodju, najvise zbog tog ludog Lalata koji vam redovno zapusava usta a vas nema neko vreme pa kao misevi iz rupe izadjete opet.”
Istocno stajanje
Posts: 543
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Istocno stajanje »

ernesto wrote:Komentar sa Mocarta:

“Samo se vi kreveljite, zbog velikih preokreta i cudesa izmedju ostalog i volimo fudbal. Navijali ste za Atalantu protiv PSZ-a i za Lion protiv Sitija a ovamo vam je za lecenje sto trener i igraci Vojvodine zele uspeh i cudo protiv mnogo jacih, dakle zele isto sto i oni za koje ste navijali pre par dana. Ali to je ludi Lalat jel tako ? Smejali su se i Ajnstajnu, Kolumbu pa nisu bili u pravu. Naravno ne poredim ih sa Lalatovicem ali sustina je ista a to je da je njihovu ideju i volju neko tek tako ismevao, jer je mislio da je pametan. Iako nisam navijac Vojvodine zelim im da prodju, najvise zbog tog ludog Lalata koji vam redovno zapusava usta a vas nema neko vreme pa kao misevi iz rupe izadjete opet.”
Interesantno kako ljudi u Srbiji navijaju u LS za slabiji tim, a ovde 90% ljudi navija za blizance. Licemeri.
Sto se zreba tice, on je 1. Septembra. Vpleo bih da izbegnemo timove iz "liga petice", kao i Kopenhagen, holandjane, a pogotovo Bazel. Nisu atraktivni, a jaki su, plus imaju onog Dzaku...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Evropa liga 2020

Post by gospodinFKV »

Istocno stajanje wrote:Interesantno kako ljudi u Srbiji navijaju u LS za slabiji tim, a ovde 90% ljudi navija za blizance.
Ako ne navijaju za Liverpul. :pegla:
Od svih navijaca Liverpula u Srbiji, najgori su ubedljivo oni sto uporedo navijaju i za zvezdu.
Sto kaze drugar, to je uvek onaj lik sto se dere u drustvu. :mrgreen:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Dragojlo »

Ili čuveno (što sam iskusio u vojsci i u dugogodišnjoj šoferskoj karijeri)
-Za koga navijaš?
-Za Vošu!
-Dobro, al za koga STVARNO navijaš!??
:greenbutt:
Ovo se inače odnosi na apsolutno SVAKI deo Srbije u koji sam išao.... osim za Suboticu donekle, tamo sam upoznao par pravih navijača Spartaka...
Inače, imam tetovažu ФКВ na desnoj podlaktici, i ljudi me i dalje pitaju šta to znači!?? :beg:
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Evropa liga 2020

Post by lexa »

Kod nas fali ono sto je npr. na zapadu jako prisutno "support your local team"

A osim toga nama Srbima je uvuceno u mentalitet da naginjemo na "pobednicku" stranu, pa sto bi neki klinac pristao da ga
konstantno prcaju, lakse se deklarisati kao navijac Zvezde ili Partizana. Nama "starijima" je lakse ali nije bilo lako kada smo
bili klinci.

Nije opravdanje ali razumem cinjenicno stanje.
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Evropa liga 2020

Post by ernesto »

Dragojlo wrote:Ili čuveno (što sam iskusio u vojsci i u dugogodišnjoj šoferskoj karijeri)
-Za koga navijaš?
-Za Vošu!
-Dobro, al za koga STVARNO navijaš!??
:greenbutt:
Ovo se inače odnosi na apsolutno SVAKI deo Srbije u koji sam išao.... osim za Suboticu donekle, tamo sam upoznao par pravih navijača Spartaka...
Inače, imam tetovažu ФКВ na desnoj podlaktici, i ljudi me i dalje pitaju šta to znači!?? :beg:
!!!!!!!
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Evropa liga 2020

Post by Baltazar »

Kakav smo ludacki klub, plasiracemo se u LE bez pobede-obe odigramo nereseno i prodjemo na penale!
Vojvodina, jedna jedina!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Dragojlo »

Pa i Vaskoliki Večiti Šampion ove države, Stub Srbstva i Klub od nacionalnog značaja se u te njihove čuvene dve LŠ zaredom plasirao bez pobede u plej of utakmicama.... :greenbutt: Tako da i mi, kao "crvena sestrica" možemo tako nešto da ponovimo, verujem... :dance2:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Deep Purple »

Dragojlo wrote:Pa i Vaskoliki Večiti Šampion ove države, Stub Srbstva i Klub od nacionalnog značaja se u te njihove čuvene dve LŠ zaredom plasirao bez pobede u plej of utakmicama.... :greenbutt: Tako da i mi, kao "crvena sestrica" možemo tako nešto da ponovimo, verujem... :dance2:
Prijatelju prošli su Krasnodar, Salzburg i Young Boys u PO mečevima to mora da se poštuje. Izgradili su mentalitet. A mi već kukamo za žreb a protivnika još nismo ni dobili. Da nema Lalatovića koji nas podseća ko je i šta je Vojvodina bila bi Atmosfera plača. Lalatović je za klasu bolji i od Sava i od Dejana trener koliko god to nekom ne odgovaralo i jedina mana mu je što ne priča Engleski. Neću zaboraviti kiseli smeh Save pred finale Kupa dok Lalatović pored njega priča na konferenciji. Tad sam znao da dobijamo a ima da dobijemo i sledeće nedelje jer im je ušao pod kožu !
Nenad Lalatović "Vojvodina je veliki klub a veliki klubovi igraju od 3 kola"
Post Reply