6. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (0:1)

srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by srkins »

Dosta stvari je na nasoj strani i to me plasi pa cak i ovo U21 pravilo vise oni imaju problema zbog njega nego mi. U sustini igra im zavisi od Natha i Sadika i donekle Sume za kojeg ne znam da li ce igrati protiv nas da nemaju te strance bili bi prosecna ling long ekipa .
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Limanac FKV »

Svi na promenadu i da navijamo :!: sigurno ce im mnogo znaciti podrska, a i Savu da lepo ispratimo iz partizana, posto je "uvek voleo da pobedjuje Vojvodinu" :mafia:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by gospodinFKV »

Oni su za sada suplja prica neke harmonije. Niko vise zivi u to ne veruje, ali se privid odrzava dok balon ne pukne.
Kao sto sam vec rekao u drugom topicu - ili cemo ga vratiti u zivot, ili cemo mu uruciti otkaz, pogotovo jer sledi reprezentativna pauza i prilika da se smeni u slucaju poraza.

Momci, sve je na vasoj strani. Vratite ih obdaniste. :greenbutt:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Voja »

Ctam oni bi da skupljaju Stojkovice,da ih imaju tri.... ajd prvo da im pomognemo u skupljanju nula,prvo njih da imaju tri (u nizu protiv nas) :mrgreen:
Image
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Baltazar »

Groblju je utaknica u nedelju biti ili nebiti. Samo im pobeda igra, inace bi vec borba za titulu bila gotova.
Nasa prednost je nase samopouzdanje i njihova panika od nas. Za njih je ovo utaknica sezone, samo da prodju nedelju...
Mi smo zreli da ih pobedimo. Na nasoj strani je sto su se u cetvrtak istrosili jer realno niko u LLSL nema snage za 90 minuta i taj cetvrtak moze biti znacajan tas na nasoj strani.
Meni licno Lale nije neki fudbalski znalac, ali mi Milosevic deluje jos gori.
Valjda ce Stojkovic braniti. Njemu treba sutirati iz daljine, on te lopte ne zna da proceni ili slabo vidi sta god-sutirati iz daljine.
Ocekujem pobedu ako budemo igrali 11 na 11.
Vojvodina, jedna jedina!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Danilo »

Nemamo mi prava da unapred otpisujemo Partizan.Individualno su jaci tim od nas .Nasa prednost je svakako njihov umor od neugodnog protivnika iz Evrope.Da bi ih pobedili ipak moramo uloziti maksimum napora i odigrati iznad svojih mogucnosti, uz maksimalnu motivaciju.
Lalat je dosad opravdao transfer Andrica i sigurno bi trebao dati prednost boljem igracu na poziciji desnog beka Stojkovicu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Radoye »

Uh kadgod smo s ovoliko optimizma ulazili u mec obicno bismo doziveli surovo budjenje... :oprez:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Turija »

Danilo wrote:Nemamo mi prava da unapred otpisujemo Partizan.Individualno su jaci tim od nas .Nasa prednost je svakako njihov umor od neugodnog protivnika iz Evrope.Da bi ih pobedili ipak moramo uloziti maksimum napora i odigrati iznad svojih mogucnosti, uz maksimalnu motivaciju.
Lalat je dosad opravdao transfer Andrica i sigurno bi trebao dati prednost boljem igracu na poziciji desnog beka Stojkovicu.
Slazem se.
Nemamo mi ekipu koja uliva strah protivniku, vec ekipu koja kad pruzi maksimum moze da pobedi svakog protivnika u nasoj ligi.
Mozda treba ponovo iznenaditi partizan sa pozicijama igraca, posebno U21.
Oni imaju brza krila i trebaju nam brzi bekovi u nasoj odbrani, a i ofanzivni, jer idemo na pobedu u ovoj utakmici.
Bilo bi dobro da se ponovo izmesaju karte, ne puno, vec samo koliko treba. I sutirati, sto cesce, iz daljine ( najverovatnije ce braniti Stojkovic). On je slab na iznenadnom sutu iz daljine, a jak iz blizine. Tako da treba sutirati kad god se moze.
Ispred naseg 16erca dobro zatvoriti Natha i Sadika da tesko primaju loptu.
S druge strane, partizanova odbrana zna cesto da kiksira i to je nasa sansa za pobedu.
Pa, srecno sutra.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3386
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by ssnigd »

Nejasno mi je da pricamo o partizanu kao o Lucanima i da cemo ih dobiti.
Imali smo dve jake utakmice do sada, TSC i Cuka, i u obe smo se u vecini utakmice branili.
Nisu ni oni Bog zna sta, ali individualno sa Sadikom i Nathom su jaci. Mozemo ih dobiti trcanjem, fanatizmom, dobrim pozicioniranjem, udvajanjima, a tu ce nam trebati Stojkovic i Djordjevic u drugom poluvremenu. Natha treba iritirati celu tekmu, sitnim faulovima, jer je tanji sa zivcima.
Ocekujem Mrkaica napred, Covica iza, a Bojica na strani, a Gemovica na klupi. Drugo sve isto. U21 Topic i Devetak.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
1892
Posts: 1063
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by 1892 »

Te dve utakmice (TSC i Čuka) idu na Lalatovu dušu, jer je brljao sa postavom, Devetak na štoperu itd....Ako izdržimo prvo poluvreme egal, u drugom kad napravimo izmene imamo realne šanse da ih dobijemo, očajni su iako po igračima imaju odličan tim očigledno da nešto ne štima u atmosferi.
Come on you Reds!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Deep Purple »

https://youtu.be/SzfZH_JG6_k" onclick="window.open(this.href);return false; Prenos meča između Omladinaca Vojvodine i zvezde
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Marko93 »

oprezno po gradu danas gde sta i sa kim
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Deep Purple »

A po forumu se brani Novak Simović sve što je rekao Lalatović za njega bio je u pravu. Da li je neko video kakav je penal svirao u 94 minutu za omladince zvezde malopre...
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by exlimanac »

Deep Purple wrote:A po forumu se brani Novak Simović sve što je rekao Lalatović za njega bio je u pravu. Da li je neko video kakav je penal svirao u 94 minutu za omladince zvezde malopre...
Ovi kradu gde stignu :shit:
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:45 (Arena 1)

Post by Turija »

Kasno sam video link, ali ovaj simovic nije normalan.
Napisao sam ranije da ne zna da sudi, jos od nizih liga, ali dogurao do najviseg ranga, za mene iznenadjuce, pa sam pomislio da je nesto i napredovao.
Medjutim, ovaj penal je neznanje i bezobrazluk zajedno. Klasicna kradja.
PS
Kakav je penal dosudjen za nas, posto komentator kaze da smo poveli iz penala?
Kako smo odigrali ovu utakmicu?
Za ovih desetak minuta, skoro nista nisam video od Bogdanovica, a ostavili mi odlican utisak Miletic i Djuric.
Last edited by Turija on Sun Aug 30, 2020 1:17 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked