VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Evropa liga 2020

Post by Turija »

Uhh, samo kad nijeTotenhem.
Jos da je Novom Sadu, ali, mozda zaista, bolje igramo u gostima.
Srecno, momci!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 543
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Istocno stajanje »

Protivnik po meri!
Bolje igramo u gostima plus igra se pred praznim tribinama.
Oni ce biti umorniji, jer igraju i 2. kolo nedelju dana ranije.
User avatar
LIMAN
Posts: 200
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by LIMAN »

Ajmo Bala town, zgazi Standard! :mrgreen:
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Evropa liga 2020

Post by Red Marquis »

Stexman wrote: Kad ono beše treba da se igra?
24.9
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by gospodinFKV »

Sad gledam, Bala je tu iz severnijeg dela Velsa, uglavnom od tih ''jacih'' igraca ima par njih sto su igrali poluprofesionalno i profesionalno u klubovima oko Mancestera.
Ako je suditi po klubovima u kojima su igrali, dosta trce, ali je Standardu prvenstvo vec pocelo, zaostaju samo dva kola u odnosu na nas, tako da ne ocekujem da ce imati problema sa Velsanima. Nece uci u to nepripremljeni. S druge strane, Velsanima nije jos pocelo prvenstvo, tako da ce njima to biti zaje*ancija.

Jedino ako Standard na teren posalje drugi tim, pa se opeku.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Red Marquis »

Po medijima groblje nije imalo sreće jer su dobili tim koji je prvi na tabeli, a mi smo imali sreće jer nam dolazi drugoplasirani (jednu nerešenu). Osim ako se ne gleda iz ugla da smo mi sad nedvosmisleno dokazali da smo jači od partizana :wink:
Io odio Belgrado
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by stormer »

Inače, UEFA je iz nekog razloga zamenila domaćinstvo za utakmicu Bala Town - Standard, tako se utakmica igra u Liježu. Mislim da ne postoji ni promil šanse da oni tu ispadnu...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by gospodinFKV »

U delovima Ujedinjenog Kraljevstva jos uvek imas lokalnih mera, jer sada prate razvoj situacije na lokalu, pa tu dodaju i olaksavaju mere. Moguce da je to.
Ne znam tacno kakva je situacija u Velsu, ali ovde gore je bila dobra, dok je jug stradao, pa smo se previse opustili i sad imamo mere poput zabrane da odlazis kod nekog u stan ili dvoriste. Fudbal se vratio, treniramo u grupama od max 18 ljudi, ali je sve jos uvek nategnuto.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Koral »

gospodinFKV wrote:U delovima Ujedinjenog Kraljevstva jos uvek imas lokalnih mera, jer sada prate razvoj situacije na lokalu, pa tu dodaju i olaksavaju mere. Moguce da je to.
Ne znam tacno kakva je situacija u Velsu, ali ovde gore je bila dobra, dok je jug stradao, pa smo se previse opustili i sad imamo mere poput zabrane da odlazis kod nekog u stan ili dvoriste. Fudbal se vratio, treniramo u grupama od max 18 ljudi, ali je sve jos uvek nategnuto.

Ma nije to, oni sami dali predlog da se meč preseli u Lijež, da bi Kardif Siti mogao da učestvuje na "Karabao" kupu. Cirkus, njih uopšte ne zanima da naprave iznenađenje, radije bi želeli da skoknu do Liježa na pivo. :cheers:

https://clwbpeldroed.org/2020/09/01/bal ... -dufrasne/
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Beonic »

Malo zanimljive matematike (izvor – Transfermarket):

Vojvodina – 26 igrača = €14,45m
Najskuplji igrač – Mirko Topić (19) = €1,50m
Broj igrača u timu koji su skuplji od Vanheusdena = 0
Najstariji igrač: Nikola Drinčić (CM, 35)
Broj stranaca u ekipi: 2 (Mrkaić i Bralić)
Igrač koji je najduže deo prvog tima: Siniša Saničanin (Avgust 2017)
Skor u poslednjih 10 takmičarskih utakmica: 7 pobeda – 2 izjednačene – 1 poraz

Standard Liege – 30 igrača = €61.93m
Najskuplji igrač – Zinho Vanheusden (21) = €13.50m (pre pandemije je vredeo €18m, više od celog našeg tima)
Broj igrača u timu koji su skuplji od Topića = 12
Najstariji igrač: Jean-François Gillet (GK, 41)
Broj stranaca u ekipi: 14
Igrač koji je najduže deo prvog tima: Collins Fai (Januar 2016)
Skor u poslednjih 10 takmičarskih utakmica: 5 pobeda – 3 izjednačene – 2 poraza
User avatar
Djisa
Posts: 1209
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Djisa »

Beonic wrote:Malo zanimljive matematike (izvor – Transfermarket):

Vojvodina – 26 igrača = €14,45m
Najskuplji igrač – Mirko Topić (19) = €1,50m
Broj igrača u timu koji su skuplji od Vanheusdena = 0
Najstariji igrač: Nikola Drinčić (CM, 35)
Broj stranaca u ekipi: 2 (Mrkaić i Bralić)
Igrač koji je najduže deo prvog tima: Siniša Saničanin (Avgust 2017)
Skor u poslednjih 10 takmičarskih utakmica: 7 pobeda – 2 izjednačene – 1 poraz

Standard Liege – 30 igrača = €61.93m
Najskuplji igrač – Zinho Vanheusden (21) = €13.50m (pre pandemije je vredeo €18m, više od celog našeg tima)
Broj igrača u timu koji su skuplji od Topića = 12
Najstariji igrač: Jean-François Gillet (GK, 41)
Broj stranaca u ekipi: 14
Igrač koji je najduže deo prvog tima: Collins Fai (Januar 2016)
Skor u poslednjih 10 takmičarskih utakmica: 5 pobeda – 3 izjednačene – 2 poraza
14 stranaca u ekipi! To je nasa sansa, oni ne mogu da komuniciraju medjusobno, e da je Lalat tamo, pa da ih rastera!!!! :dance2: :dance2:
Kup je nas!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3890
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Deep Purple »

Djisa wrote:
Beonic wrote:Malo zanimljive matematike (izvor – Transfermarket):

Vojvodina – 26 igrača = €14,45m
Najskuplji igrač – Mirko Topić (19) = €1,50m
Broj igrača u timu koji su skuplji od Vanheusdena = 0
Najstariji igrač: Nikola Drinčić (CM, 35)
Broj stranaca u ekipi: 2 (Mrkaić i Bralić)
Igrač koji je najduže deo prvog tima: Siniša Saničanin (Avgust 2017)
Skor u poslednjih 10 takmičarskih utakmica: 7 pobeda – 2 izjednačene – 1 poraz

Standard Liege – 30 igrača = €61.93m
Najskuplji igrač – Zinho Vanheusden (21) = €13.50m (pre pandemije je vredeo €18m, više od celog našeg tima)
Broj igrača u timu koji su skuplji od Topića = 12
Najstariji igrač: Jean-François Gillet (GK, 41)
Broj stranaca u ekipi: 14
Igrač koji je najduže deo prvog tima: Collins Fai (Januar 2016)
Skor u poslednjih 10 takmičarskih utakmica: 5 pobeda – 3 izjednačene – 2 poraza
14 stranaca u ekipi! To je nasa sansa, oni ne mogu da komuniciraju medjusobno, e da je Lalat tamo, pa da ih rastera!!!! :dance2: :dance2:
Naša snaga je to da imamo vrednije igrače nego što TM pokazuje. Čović i Mladenović su primer igrača koji da nije bilo povreda teško da bi sa svojim talentom uz svo poštovanje u ovim godinama završili u našem klubu. Čović je majstor fudbala koji ima vrhunsko čitanje igre. Mladenović je u Radu bio među najboljima u Ligi. I to nije primer sa samo njima dvojicom vec i sa dosta igrača u ekipi.
Naša ekipa je takozvana ispod radara. Skoro ceo tim prošao sito i rešeto. Odgledao sam par Highlights-a Standarda i ono što sam video je da su baš brza ekipa i ozbiljna tranzicija ali sam takođe video da su ekipe koje igraju protiv njih ofanzivne (Belgijska fudbalska liga pandam košarkaške Francuske) . Mi igramo neki atipičan rudarski fudbal. A oni sa takvim timovima ne igraju. A pritom ovaj tim ima kvalitet. Fali samo jedan spic kao što je bio Abu pre 10tak godina. Ali opet ne treba traziti dlaku u jajetu. Istrčao bih sa Bojićem i Čovićem na Standard i njima dvojici dao slobodu u igri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Red Marquis »

@Deep Purple
Zaboravio si i obrnuto. Da ni mi ne igramo uopšte sa brzim ekipama. Nadtrčaće ih, pa će morati čvršće i grublje da se igra. A definitivno nećemo s njima moći da stvorimo toliko šansi ko sa grobljem, te šanse moraju da se koriste.

Naš entuzijazam se ustvari gradi na uspesima u tri meča sa timom koji je u rasulu i vodio ga je jedan priučeni trener. Definitivno jesmo autsajderi, ali jedan je meč, i uz nešto sreće, možda možemo iznenaditi. Šteta što i dalje se vlada nije uspostavila, pa sem trenera u klubu i dalje nikog nije briga za FKV. I dalje mislim da dolazak jednog pravog napadača bi za tri nedelje mogao da bude od velike pomoći.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3890
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by Deep Purple »

Red Marquis wrote:@Deep Purple
Zaboravio si i obrnuto. Da ni mi ne igramo uopšte sa brzim ekipama. Nadtrčaće ih, pa će morati čvršće i grublje da se igra. A definitivno nećemo s njima moći da stvorimo toliko šansi ko sa grobljem, te šanse moraju da se koriste.

Naš entuzijazam se ustvari gradi na uspesima u tri meča sa timom koji je u rasulu i vodio ga je jedan priučeni trener. Definitivno jesmo autsajderi, ali jedan je meč, i uz nešto sreće, možda možemo iznenaditi. Šteta što i dalje se vlada nije uspostavila, pa sem trenera u klubu i dalje nikog nije briga za FKV. I dalje mislim da dolazak jednog pravog napadača bi za tri nedelje mogao da bude od velike pomoći.
Slažem se Standard i mi smo po stilu fudbala dva različita sveta. Ali ako partizan nije trkačka ekipa onda koja je? Oni su pravljen tim za polukontre i kontre. Osećam neki entuzijazam pred ovaj duel ako do njega dođe jer Standard ipak mora prvo da uđe u 3će kolo (gotovo pa sigurno). Očekujem tvrd meč. Kladioničarski od 0-2 gola :)
User avatar
ernesto
Posts: 1212
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: LE 2020: Bala Taun / Standard - VOJVODINA, 24.09.

Post by ernesto »

Vratiti Matica iz partizana :dance2:
Post Reply