Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Voja wrote:
Istocno stajanje wrote: a nakon utakmica sa Backom i Metalcem pocinje tezi raspored za nas.
Voja wrote:Ono sto mene brine,samo sam onako odokativno bacio pogled na raspored i cini mi se da je prvi deo sezone taj gde treba da uzmemo mozda cak i 70% ukupnih bodova u prvenstvu.... plasim se druge polovine buduceg prvenstva :roll:
Ovo sam pisao kada su izvuceni parovi za ovu sezonu.... Kao sto rekoh,ovu prvu polovinu prvenstva moramo iskoristiti maksimalno,jer mislim da u nastavku prvenstva sledi mnogo,mnogo teskih gostovanja i malo bodova
I intuitivno mi se ,,javlja" odlazak Lalatovica na zimu???
Neisplacene plate i premije, odlazak Gajica sa mesta predsednika, nemanje sportskog direktora, ni predsednika, sukob sa delom uprave, oborio sve Vosine trenerske rekorde, osvojio kup, ispao iz Evrope, tezak prolecni raspored...
Zasto bi ostao, da sve to pokvari serijom poraza???
Niiti imam zelju da ode, niti nesto veliku da ostane ( navikli smo na ceste promene trenera), samo pokusavam da sagledam situaciju realno, pogotovo, kada je rec o Lalatovicevim ranijim iznenadnim odlascima iz klubova u kojima je bio trener.
No, videcemo koliko je ,,prognoza" tacna?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by slanobarac »

Dobri stari slaninari. :whistler:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Djumi cestitke na pobedi... nazalost nisam gledao utakmicu,ali sam video gol.Verovatno vraski tezak mec,sa brdo motiva i sukoba interesa...
mogao si voditi ekipu za svoju nekadasnju ljubav (Vosa) ili za sadasnju ljubav Radnickog (zvezda),a opet protiv svoje sadasnje ljubavi (partizan).... mogu samo da zamislim kakav je filing.... kako god zamoli Djurickovica da da bar jedan za vikend :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Voja wrote:Djumi cestitke na pobedi... nazalost nisam gledao utakmicu,ali sam video gol.Verovatno vraski tezak mec,sa brdo motiva i sukoba interesa...
mogao si voditi ekipu za svoju nekadasnju ljubav (Vosa) ili za sadasnju ljubav Radnickog (zvezda),a opet protiv svoje sadasnje ljubavi (partizan).... mogu samo da zamislim kakav je filing.... kako god zamoli Djurickovica da da bar jedan za vikend :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zaboravi nas Djumi - samo tako i veoma lako.
Ni rec o Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Kakav je melem za oči gledati Lukića iz Tsc-a. 50% ekipe je on. Sve preko njega ide. Pravi ozbiljnu razliku na terenu. Ako bih mogao da biram jedno pojačanje za nas iz LLSL to bi bio Lukić. I pored fudbalera blizanaca on bi mi bio prvi izbor. Veliki profesionalac !
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Stexman »

novosadjanin wrote: A Drincic nije bio u zvezdinim mladjim kategorijama vec partizanovim: https://sr.wikipedia.org/sr-ec/%D0%9D%D ... 0%B8%D1%9B" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeste bio je, samo sto nije bio dugo, i to su bili sami počeci. Pre nego je dospeo u kadetski sastav partizana. Da ne pisem sad ovde detalje , ako te zanima nesto vise pisi mi u PP.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Zelim Bojicu i Djumiju da pobede koronu i da se sto pre vrate na radna mesta
Image
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by fare »

Jebem te živote 2 igrača ponikla u Voši glavni igrači u Zvezdi Ka(n)tai i Mirko Juda Ivanić, kad vidim ovog drugog u dresu najogavnijeg kluba i kada čujem njegovo prezime tačno mi se bljuje :pegla: Jedva čekam da ode u neku 3 kinesku ligu go**o jedno ogavno.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

fare wrote:Jebem te živote 2 igrača ponikla u Voši glavni igrači u Zvezdi Ka(n)tai i Mirko Juda Ivanić, kad vidim ovog drugog u dresu najogavnijeg kluba i kada čujem njegovo prezime tačno mi se bljuje :pegla: Jedva čekam da ode u neku 3 kinesku ligu go**o jedno ogavno.
Radovan Pankov...
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Beonic »

Deep Purple wrote:
fare wrote:Jebem te živote 2 igrača ponikla u Voši glavni igrači u Zvezdi Ka(n)tai i Mirko Juda Ivanić, kad vidim ovog drugog u dresu najogavnijeg kluba i kada čujem njegovo prezime tačno mi se bljuje :pegla: Jedva čekam da ode u neku 3 kinesku ligu go**o jedno ogavno.
Radovan Pankov...
Ne bih ja njega u isti koš. Postojale su fotografije tog dečka u zvezdinom dresu na severnoj tribini još pre nego što je zaigrao za prvi tim. Svi su znali za koga navija. Kriva je uprava što je tako nekom dala kapitensku traku, a ne on. Nije ni prvi ni poslednji da ne navija za Vojvodinu.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Душан »

Aко Спартак буде одиграо као синоћ против Партизана, а ми ако наставимо са оваквом игром ,има да нас изују из ципела.
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by slanobarac »

Što će biti jako teško. To su već uradili daleko slabiji timovi Pazar i Metalac.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Душан wrote:Aко Спартак буде одиграо као синоћ против Партизана, а ми ако наставимо са оваквом игром ,има да нас изују из ципела.
Nije mene nesto posebno impresionirao Spartak, mnogo su slabiji od kako je otisao Nikolic. Ne vidim u Spartaku igraca koji bi mogao pojacati Vojvodinu.
Mozda Tekijaski ( preporucivao ga je ranije Vosi i Djumi), ali on nema visinu, po mom ukusu, za stopere.
S druge strane, ima skocnost i dobru brzinu, zbog koje nekad moze da igra i beka. Otprilike, nesto kao Devetak.

Milosevic je dobar levi bek, ali tu smo bolje pokriveni sa Djordjevicem.

Od napadaca niko. Pricaju o Tufegdzicu, ali pitanje da li je bolji od Mrkaica, kad bi se igralo na Mrkaica u 16m?

Vise me je iznenadio partizan, svojim slabim kvalitetom tima.
Cak mislim da je Asano dao gol iz ofsajda? Nemaju bas nista, jer je Natho van forme.
Medjutim, nasem treneru je najvazniji zadatak da pobedi takav partizan i ima pokrice za sve poraze od Javora, Pazara, Metalca i slicnih prosecnih timova domace lige.
Mnogo nas kostaju te Pirove pobede nad crnim blizancem.

Tako da ja ne strepim od utakmice sa Spartakom, iako cenim rad Gacinovica u Subotici. Vise se pribojavam naseg nastupa, ali i u tom slucaju ocekujem pobedu.
Puno ce zavisiti kako cemo odigrati protiv zvezde. Ako nas sabiju u nasih 16m i napune, bice gusto, ne samo protiv Spartaka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Vojo, Neskovic 2 komada u mrezu Borjana :)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by NS DUNAV »

звездин лоповлук не може ни магла да сакрије.Браво за Нешковића :cheers:
Post Reply