Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8867
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vdn slaninar
Posts: 1017
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by vdn slaninar »

Mi ne bi bili mi kad ne bi osporili sve.Umro je čovek zbog kojeg je naš Novi Sad veliki grad.Djole,Toza,Vujke,Zmaj,Mika Antic,Laza Kostic i slični čine ovaj grad velikim,posebnim,kojim se ponosimo.Da bio je navijač Vojvodine,otpevao je neku pesmu ciganima,a recimo kad je na nekom svom koncertu pesmu posvetio Duletu Vujoševiću istakao je da je Vojvodinaš.Ne treba te sitničariti,brukati se već pokazati svima kako se mi Novosadjani opraštamo od svojih legendi.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Napustio nas je neko ko je svojim pesmama čuvao sećanje na neki drugačiji Novi Sad, koji i mi sami tako frenetično pokušavamo da zadržimo kroz Vojvodinu na ovom forumu, i koji nam sve više i više klizi iz ruku kao pesak na Štrandu.
Tak'a tura. Drugo je vreme došlo, a taj Novi Sad je odlucio da Đoleta sebično zadrži samo za sebe. Mirno ti plavetnilo nad tvojom Salajkom. :lala:
User avatar
slanobarac
Posts: 3539
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by slanobarac »

vdn slaninar wrote:Mi ne bi bili mi kad ne bi osporili sve.Umro je čovek zbog kojeg je naš Novi Sad veliki grad.Djole,Toza,Vujke,Zmaj,Mika Antic,Laza Kostic i slični čine ovaj grad velikim,posebnim,kojim se ponosimo.Da bio je navijač Vojvodine,otpevao je neku pesmu ciganima,a recimo kad je na nekom svom koncertu pesmu posvetio Duletu Vujoševiću istakao je da je Vojvodinaš.Ne treba te sitničariti,brukati se već pokazati svima kako se mi Novosadjani opraštamo od svojih legendi.
Uvlačiš me ovom prozivkom u nešto što nisam želeo. Pogotovo što u ovom trenutku kada se svi opraštamo od našeg Đoleta to je najmanje potrebno. Jasno se vidi iz mog posta da mu ne sporim sav talenat, umetnost, humanitarni rad.Ali, nisam video ni jedan snimak gde je on rekao da je slaninar. Možda je i rekao ali ja to nisam video. A video sam da je spevao pesmu zvezdi. Nešto nisam video da je spevao pesmu Voši a imao je prilike. Šampionskoj generaciji npr. No dobro, ako je tebi to ok meni nije. Meni na obraz i bruku. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by N13 »

slanobarac wrote: Uvlačiš me ovom prozivkom u nešto što nisam želeo. Pogotovo što u ovom trenutku kada se svi opraštamo od našeg Đoleta to je najmanje potrebno. Jasno se vidi iz mog posta da mu ne sporim sav talenat, umetnost, humanitarni rad.Ali, nisam video ni jedan snimak gde je on rekao da je slaninar. Možda je i rekao ali ja to nisam video. A video sam da je spevao pesmu zvezdi. Nešto nisam video da je spevao pesmu Voši a imao je prilike. Šampionskoj generaciji npr. No dobro, ako je tebi to ok meni nije. Meni na obraz i bruku. :cheers:
Objavljujemo tekst magazina Tempo iz 1979. godine u kojem je Balašević novinaru Branislavu Kovaču pričao o nogometu i propaloj karijeri te otkrio da je žestoki navijač Vojvodine. Nije mu se ostvarila želja da u najdražem dresu trese mreže dok ga otac gleda s tribina.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2255677" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Bogica Mijatovic o Djoletu, da odagnamo svaku sumnju.
Ako ga neko dobro poznaje, onda je to Bogica.
Na pocetku razgovora je prica o fudbalu i Vojvodini.

https://youtu.be/NLJPYw6HsBc" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Salvador »

Evo i ja da potvrdim da znam iz prve ruke da je Djole Balasevic bio veliki Vojvodinas.
RIP Djole

Inace, interesantno je da su svi muzicari iz Novog Sada veliki Vojvodinasi: Kebra iz Obojenog, Slobodan Tisma iz Lune/La Strade, Conta iz Pekinske Patke, Dr Pop Ateist Rap, Ritam Nereda, ZBL, Bane Krstic, znate vec i ove bendove sto su pravili pesme za Vosu, tu je naravno i Mika Antic, itd.
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1451092/ ... canja.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:lala:
Ehh, da je takvih igraca i ljudi danas u Vosi. Bila bi Vosa, opet, prvak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Go west »

Image
:lala:
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Mozda ste procitali na zvanicnom sajtu ovaj intervju Milana Jovanovica, a ako niste link:

https://www.fkvojvodina.rs/lane-jovanov ... ska-skola/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

A, sada intervju velike Legende Vose - nedvosmislene i neprolazne ljubavi prema Klubu i Novom Sadu ( kod Jovanovica je to vrlo kolebljivo):

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... ediva.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ono sto je jako zanimljivo pitanje svima, uvek, bilo je to:
zasto je Takac prodat pred mec sa Seltikom?

Ustvari, Taki je, sada saznajemo, prodat pred odlazak u Madrid. Verovatno se mislilo da cemo tesko proci Atletiko, a bila je sjajna ponuda Francuza.
Izgubili smo Takaca i revans mec sa Seltikom ( nepravedno), ali je Stadion Vojvodine dobio reflektore.
Veliko hvala Takacu :thankyou: :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3911
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

Mec protiv Radnickog iz Nisa bice jubilarna 100. Utakmica za Arandjela Stojkovica kod nas. :cheers:
Kod nas je vec trecu sezonu, ugovor mu istice na kraju sezone.
Da li ste zadovoljni njegovom prikazanom igrom u nasem dresu i kakvo je vase misljenje o njegovom ugovoru, da li je zasluzio novi ili ne ?
CRD FCV
Posts: 1655
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote:Mec protiv Radnickog iz Nisa bice jubilarna 100. Utakmica za Arandjela Stojkovica kod nas. :cheers:
Kod nas je vec trecu sezonu, ugovor mu istice na kraju sezone.
Da li ste zadovoljni njegovom prikazanom igrom u nasem dresu i kakvo je vase misljenje o njegovom ugovoru, da li je zasluzio novi ili ne ?
У некој прошлој Воши би био резерва. У овој Воши је један од најбољих које имамо. Све ми се чини да ће нека будућа Воша изгледати тако да ће он бити одличан капитен. А волео бих да буде јака резерва. Треба га задржати.
Овим путем му и честитам на лепом јубилеју. Уписао се и он у историју клуба :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3911
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

I meni deluje kao dobar kalibar za kapitena.
Univerzalac je moze na par pozicija dobro da odigra.
Ja njega vidim kao startera na nekih 15tak meceva po sezoni sto u veznom redu sto na beku a u ostalim mecevima da bude nominalno prva rezerva (bek-vezni red). Znaci od nekih 40tak meceva u sezoni na nekih 40 posto meceva da bude standardan.
Sto meceva i jedan trofej nije lose. Do 200og da bude jos jedan. Novi trogodisnji ugovor po meni je zasluzio. :deal:
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Deep Purple wrote:I meni deluje kao dobar kalibar za kapitena.
Univerzalac je moze na par pozicija dobro da odigra.
Ja njega vidim kao startera na nekih 15tak meceva po sezoni sto u veznom redu sto na beku a u ostalim mecevima da bude nominalno prva rezerva (bek-vezni red). Znaci od nekih 40tak meceva u sezoni na nekih 40 posto meceva da bude standardan.
Sto meceva i jedan trofej nije lose. Do 200og da bude jos jedan. Novi trogodisnji ugovor po meni je zasluzio. :deal:
Sigurno je jedan od igraca koji su zasluzili da ostanu u Vosi.
Pogotovo ako, zaista, budemo pomladjivali ekipu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply