Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Bilbija? Salis se? Decko je otisao besan iz kluba, ovde se nije snasao i to je to.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3921
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

ssnigd wrote:Bilbija? Salis se? Decko je otisao besan iz kluba, ovde se nije snasao i to je to.
Napisao sam da bih ja voleo jer sam misljenja da ima kvaliteta ali je jasno da on sigurno nece mi biti u opticaju.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote: I da se tu ocekuje jos nekoliko miliona pa ce Kosanovic imati i vise nego dovoljno para da rekonstruise tim.
Hahahahahah zar mislis da ce ljudi ciji ''saradnici'' reketiraju igrace dinar jedan ostaviti klubu kad se slije bilo kakva para?

Sto se Bilbije tice, taj period Vojvodine ce mi uvek biti drag, pa samim tim i on, ali njegov plafon je bosanska liga.

Od prepunjenosti na vecini pozicija cemo spasti na panicnu popunu u junu. To moze da bude ili pun pogodak, ako se brzo pronadje hemija, ili potpuna katastrofa. Trece tesko...

Vuklis - Bjekovic, ???, Kova(?), Devetak - Arandjel, ??? - Neskovic, Covic, ??? - ???
Klupa: Toroman, Jelenkovic, Mandic, Kabic, Novevski, Jelicic, Miletic, Pantelic,...

Voleo bih da vratimo Medu i Merebu. Malbasic jako malo igra, ali su sanse mikrominimalne. Ozegovic igra u drugoj turskoj ligi. Obojica su pod ugovorom. Ako bi Gacinovic dosao, siguran sam da bismo mogli neke iz Spartaka da privucemo, plus mozda Nikolica. Iz nase lige, ako bismo vec imali neku sicu da potrosimo - Ortiza, Zivojinovica, Luku Lukovica, Prestiza,...
Nisicu iz Vozdovca istice ugovor, Aganspahicu iz Pazara isto.
Sve u svemu, broj upitnika je obrnuto proporcionalan kolicini odgovora i optimizma s kojim iscekujemo leto.

@Rabba
Ne znam bas za Veljka Simica, posto je tek dosao. Sve zavisi od toga kakva atmosfera bude u klubu, ali mislim da ce i novi trener racunati na njega i Covica, s tim da obojicu treba pustiti da zarade, ako se stvori prilika za to. :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@ gospodinFKV
Klupa je i po mom ukusu, a mislim i realna.
Ostalo nam u prelaznom roku zavisi od debljine novcanika, tj. koje starije igrace zadrzati.

Da probam redom.
Vuklis - da ostane, iako je u padu forme i sigurnosti, ali tesko je dovesti dobrog iskusnog golmana.
Ako ode Lalatovic, sve njegove igrace ( Andric, Djordjevic, Bojic, Mrkaic, Gemovic, Djuric, Mladenovic, pa i Drincic) pustiti da odu sa njim. Oni imaju odredjeni kvalitet, ali sa tim kvalitetom Vojvodina ne moze napred.

Videti uslove koje traze Bralic, Sanicanin, Simic, Covic, Vukadinovic, Maksimovic, Stojkovic ( mozda sam jos nekog ispustio), pa proceniti situaciju u vezi sa njima i transferima njihovih odlazaka i novih dolazaka.

Imam utisak da se ceka sa produzenjima ugovora zbog tankog i neizvesnog budzeta. Ako legnu pare od Sergeja, Zukica ili Kabica, drasticno se menja situacija, pod uslovom da se novac ne pokrade i ostane FK Vojvodini, da se ne desi afera - bilo koje vrste.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Klupa je u potpunosti po mom ukusu. Nekima bih i dao ozbiljnije minute u startnih 11. :cheers:

Iskreno, u procesu da svako istera svoje, uprava se u potpunosti otudjila od svlacionice, sto i nije tesko kad s jedne strane imas gomilu nesposobnih fikusa, a s druge jednu jako konfliktnu licnost, tako da ne treba ocekivati da ti igraci ostanu kad Lalatovic ode. Pogotovo tu mislim na Sanicanina i Bralica. Dosta zavisi ko dodje kao trener, ali racunajte da ce jedno 60% celokupnog prvog tima poci za njim (ne u drugi klub, koliko samo van Vojvodine), nekog cemo mozda prodati, i ostace saka igraca iz ove sezone.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Kako se niko u ovom Klubu ne seti npr. mladog Witana Sulaemana iz Radnika? Deran tamo sedi na klupi već godinu dana, a doveli ga kao atraktivno pojačanje... Igrao za sve mlađe selekcije Indonezije, davao bitne golove, a ima tek 19 godina... Pritom je u domovini jako popularan, ima 540 000 pratilaca na Instagramu i promoviše Surdulicu u svakoj prilici... Jbt, samo snimak njegovog ulaska u igru protiv Radničkog ima preko 600 HILJADA pregleda! :shock: Pa taj kad bi došao kod nas, brzo bi se osnovala "Firma Džakarta" ili "Slaninari Surabaja" :dance2:
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Zamisljam Lalata sa markerom kako na tecnom srpskoindonezanskom objasnjava taktiku cuvanja vodjstva protiv Indjije i Pazara i pustanja mocne ciganske masinerije.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3988
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

@gospodinFKV

Ta ekipa koju si naveo bi bila zapravo vrlo dobra... Sa nekim mladim trenerom i uz kvalitetnu doselekciju, imali bismo tim za koji bismo mogli zapravo da navijamo... Mada ja očekujem da će pored ovih što će otići, još ovo dece biti dodatno skrajnuto i prodato, a balvana će na šlepere da se doveze i još da se lamentira nad neverovatno uspešnim prelaznim rokom. Nešković mora imati mesto u 11, Bjeković takođe, Devetak bi trebalo da se ustali u 11, i to na poziciji centarhalfa. Mene stvarno vrlo iritira ta priča o Kovi i Novici i njihovim platama, pošto su njih dvojica starteri ukoliko nije istina da imaju 10+ hiljada mesečno(na papiru, jel). Iskreno verujem da ne ostaju ni Aranđel ni Čović ni krilo Simić. O Prestižu ne treba preterano sanjariti, Ortiza treba isprobati, zato što je već u Srbiji, Luku Lukovića bih voleo videti opet na Karađorđu, a raspitao bih se i o zdravlju ovih Letonaca iz Bačke, pogotovo Kazačoksa. Tamo je i Miloš Zličić, koji je imao ipak pristojnu sezonu za to gde igra. Međutim, znajući našu upravu, eto nama Ašćere presvetog iz Bačke nazad, da nas obraduje i produži niz drvne građe u špicu. Ipak, moram da priznam da je moje praćenje domaćeg fudbala znatno opalo u poslednjih godinu dana, pa verovatno propuštam neke igrače koji bi nas mogli pojačati. Ja sam po običaju za povratak naših, pa bih recimo uvek glasao da vratimo Lazarevića iz Rada, koji bi mogao da pokrije oba beka.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3921
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Po mom misljenju mozda bi mogli uzeti Bahebecka iz partizana. Na izlaznim je vratima nije ni dobio sansu (povrede plus nije po meri Stanojevica). Imao je mnogo padova u karijeri pretezno zbog povreda pa ne moze ni ocekivati neku platu ali bi mu leglo da se rehabilituje kod nas odigra sezonu, dve i proda se. Ima jak CV.
https://youtu.be/qlqhjM4bba4" onclick="window.open(this.href);return false;
Ispunjava sve ono sto nama treba.
Ovo je kocka ali moze da Isplati.
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Druze, daj malo ozbiljnosti i realnosti. Odakle nam novci, pod broj jedan. Pod broj dva, decko je povredjen ili glumi da je povredjen.
Zar stvarno zelis ovakvog igraca u timu?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3921
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

ssnigd wrote:Druze, daj malo ozbiljnosti i realnosti. Odakle nam novci, pod broj jedan. Pod broj dva, decko je povredjen ili glumi da je povredjen.
Zar stvarno zelis ovakvog igraca u timu?
U ovim okolnostima on ne moze ni da ocekuje neku platu.
U poslednje dve sezone mislim da je odigrao broj meceva koji mogu da se izbroje na prste dve ruke.
Njemu treba neko ko ce mu dati prostora da odigra sezonu ili dve postigne po 15tak pogotaka i vrati karijeru na pravi put.
Oslanjati se na staklenog igraca je kocka ali ako trazi neku razumnu platu mozda bi mogli da se upustimo u rizik.
Neki napadac ce stici sigurno u klub...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Transferi

Post by severozapad »

Mozda je totalni offtopic i znam da mogu i sam da procackam ali ima li nekoga da je ispratio kako Abu od povratka medj šljivike?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Abu je od nove godine bez kluba. Jesenas je u Napretku odigrao dva puta po poluvreme i jednom 60 minuta,bez golova.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mislim da nama, od leta, trebaju samo izuzetno motivisani i zdravi igraci, da bi napravili pomak u nasoj igri.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Колико сам сконтао нама се у Јулу враћа Петар Павличић, доведен из Бенфике прошле године, који је у Кабелу. Одиграо 15 од последњих 16 утакмица и постигао један гол.

Уколико немамо пара за појачања требало би размотрити довођење играча на позајмицу као што смо имали случај са Делачем. Наравно на позицијама које су нам неопходне.
Post Reply