Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djisa
Posts: 1233
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Danilo wrote:Ako je Mesarovic sredio ludu glavu bice nam najvece pojacanje.Kvalitet nikad nije bio sporan, Stoper i spic po hitno.Videcemo sta ce biti sa Krstovicem prvi je pik

Da li si ti gledao njega nekad? Pa on nije ni za Kabel!!!!!
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4852
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ja sam recimo uvek bio za drugu sansu igracima, kada su u pitanju sposobnosti. Neko sazri kasnije, desava se, prosto je tako. Evo, i Stamenic mali je poceo da se budi polako. Ko zna, mozda proradi lepo s 25/6. S tim delom nemam problem, doduse, svi znamo sta je Kabel i kakve tekme igra, odnosno u kakvom je stanju PLS po pitanju kvaliteta. To je zivi ocaj. Pre cemo srpskoligaskog fudbalera dovesti da bude pojacanje, dok pola PLS ne bi bilo pojacanje ni za srpsku ligu.

Ipak, Mesarovicevo ponasanje, otvoreno grobarisanje i generalno mentolisanje bi i naspram minimuma nekog samopostovanja kao klub trebalo biti dovoljan pokazatelj da on Vojvodine nije dostojan. Kako mi taj klub nismo, on ce verovatno potpisati i nastaviti da bude goli prosek na momente, a ispod proseka u 99% meceva. Podzemna veza klubova zadovoljna, mozda izvede neki penal, da gol, pa se negde ugrade za neku sicu u region,...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Voja Dugujem ti objasnjenje o Nesi Gavricu. Gavrica sam sem u Srpskom fudbalu gledao i u Bosanskom gde je cak uspeo da zavrsi i u Sarajevu. Nesa je igrac kod kojeg prvi utisak vara. Lagan je, pokretljiv ima i vic u igri i taman kad pomislis eto ga neki novi kvalitetniji igrac on staje, cim se igra malo jaca utakmica nema ga nigde. U svakom derbi mecu u Bosni su ga pojeli odnosno odsekli iz igre. Igrac za ekipe poput Vozdovca.
A s obzirom da nisi gotivio Bojica jer je igrac koji igra u laganom ritmu onda me cudi da ti je zapao za oko Gavric jer su identicni s tim sto je Bojic ipak dva puta kvalitetniji igrac.

Vec par sezona imam osecaj da ce pre ili kasnije da zavrsi kod nas a toga se i plasim :)

Fanimo ce postati slobodan agent jer mu u Sarajevu duguju ozbiljan broj plata pa ako se vec trazi krilo i ako nisam neki veliki fan Fanima sigurno je bolje resenje od Bajde-a.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Nema potrebe da diskutujemo o Mesarovicu ,dobro ga poznajem.
Ludak , glava ,ponasanje, sve je naopako , ali i odgovorno tvrdim po talentu i onome sto fudbalski moze ,daleko najaci igrac u nasem trenutnom timu.
Kakav Gavric , taj nije ni za Backu
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Danilo wrote:Nema potrebe da diskutujemo o Mesarovicu ,dobro ga poznajem.
Ludak , glava ,ponasanje, sve je naopako , ali i odgovorno tvrdim po talentu i onome sto fudbalski moze ,daleko najaci igrac u nasem trenutnom timu.
Kakav Gavric , taj nije ni za Backu
Mesarovic je jedan od najgorih igraca koje sam gledao u Vojvodoni od 1974.Ako je on fudbalski najaci u ovom timu, onda bolje odmah da se razilazimo.Luda glava, neopisiv bezobrazluk i neznanje, iza ovog decka nestoji nista fudbalsko.Da je pravde za njega ne bi bilo druge sanse u FK Vojvodina.
User avatar
Turija
Posts: 10805
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Pera Centar wrote:
Danilo wrote:Nema potrebe da diskutujemo o Mesarovicu ,dobro ga poznajem.
Ludak , glava ,ponasanje, sve je naopako , ali i odgovorno tvrdim po talentu i onome sto fudbalski moze ,daleko najaci igrac u nasem trenutnom timu.
Kakav Gavric , taj nije ni za Backu
Mesarovic je jedan od najgorih igraca koje sam gledao u Vojvodoni od 1974.Ako je on fudbalski najaci u ovom timu, onda bolje odmah da se razilazimo.Luda glava, neopisiv bezobrazluk i neznanje, iza ovog decka nestoji nista fudbalsko.Da je pravde za njega ne bi bilo druge sanse u FK Vojvodina.
+1

Eto mu partizan za drugu sansu, pa neka se slika svaki dan, po sto puta, u voljenom dresu. Imao je i previse sansi u Vosi. Ne dve, nego dvesta dve.
Na svakoj nasoj utakmici je uspeo da me iznervira. Zar opet?

PS
Lepo je danas gospodin Vasa Pusibrk objasnio put i nacin kako su stigli do prve Titule :lala: To je ona Vojvodina za koju se navija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1233
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Turija wrote:
Pera Centar wrote:
Danilo wrote:Nema potrebe da diskutujemo o Mesarovicu ,dobro ga poznajem.
Ludak , glava ,ponasanje, sve je naopako , ali i odgovorno tvrdim po talentu i onome sto fudbalski moze ,daleko najaci igrac u nasem trenutnom timu.
Kakav Gavric , taj nije ni za Backu
Mesarovic je jedan od najgorih igraca koje sam gledao u Vojvodoni od 1974.Ako je on fudbalski najaci u ovom timu, onda bolje odmah da se razilazimo.Luda glava, neopisiv bezobrazluk i neznanje, iza ovog decka nestoji nista fudbalsko.Da je pravde za njega ne bi bilo druge sanse u FK Vojvodina.
+1

Eto mu partizan za drugu sansu, pa neka se slika svaki dan, po sto puta, u voljenom dresu. Imao je i previse sansi u Vosi. Ne dve, nego dvesta dve.
Na svakoj nasoj utakmici je uspeo da me iznervira. Zar opet?

PS
Lepo je danas gospodin Vasa Pusibrk objasnio put i nacin kako su stigli do prve Titule :lala: To je ona Vojvodina za koju se navija.
Apsolutno se slazem!
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10805
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Po komentaru u zurnalu, Stevanovic je novi igrac Vojvodine.
Gledajuci CV, malo mi tanak. No, valjda Djordjevic zna sta radi?

Stoper, visina 186cm. Po meni, malo. Ne mora bas biti visok kao Sapic iz Cukarickog, ali nam treba stoper od 190+.Nadam se da je brz i skocan?
Da li ga je neko od forumasa gledao/zapazio u Radniku?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Turija wrote:Po komentaru u zurnalu, Stevanovic je novi igrac Vojvodine.
Gledajuci CV, malo mi tanak. No, valjda Djordjevic zna sta radi?

Stoper, visina 186cm. Po meni, malo. Ne mora bas biti visok kao Sapic iz Cukarickog, ali nam treba stoper od 190+.Nadam se da je brz i skocan?
Da li ga je neko od forumasa gledao/zapazio u Radniku?
Posle Makarića, po Transfermarketu on je najskuplji igrač u Surdulici, koja je ove sezone imala istorijski uspeh – dogurali su najviše u ligi tako što su bili 6. kao i u kupu gde su prvi put došli do polufinala. Trenirao ga je naš novi trener, što je veliki plus, ali uzmimo u obzir da je Surdulica ove sezone imala mnogo zatvorenih utakmica. Pretvorili su se u Niš one sezone kada su ga nabijali da bude 2. Tako da bih rekao da ćemo o njegovim sposobnostima realnije tek moći da vidimo, kao što moramo da vidimo šta od klinaca koji su bili na pozajmici u Kabelu vredi, pošto njihove partije tamo nisu pravo merilo.
Da ne budem totalni pesimista, Stevanović je neko ko je imao lagan put do Superlige, nije ga niko brzo gurao u jače klubove, a ima i internacionalnog iskustva, što mi se sviđa. Takođe, svuda je bio konstantan, a poslednjih godina zdrav, pa ga gotovo sigurno gledamo već na pripremama.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Za sada ni jedna od tri novopridošlice nisu po mom ukusu. Ni trener, ni Busnić, ni Stevanović.

@Beonic

Pod internacionalnim iskustvom misliš na Lovćen? Ili ovo što je sa ćaletom bio u Austriji na baušteli?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Zar Stevanovic nije otisao u Tursku? Nisam video vest o nekoj promeni
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Rabba wrote:Pod internacionalnim iskustvom misliš na Lovćen? Ili ovo što je sa ćaletom bio u Austriji na baušteli?
I jedno i drugo. Kao klinca je igrao u ligama koje su dosta čvrste, znači da je prošao neki proces kaljenja.
User avatar
Turija
Posts: 10805
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Danilo wrote:Zar Stevanovic nije otisao u Tursku? Nisam video vest o nekoj promeni
Po komentaru jednog citaoca na portalu zurnala da je navodno dosao u Vosu, tako da nije bas 100% tacna informacija, mada mi se cini da je on solidno informisan u vezi Kluba?

S obzirom da ga trener jako zeli, pretpostavio sam da je moguce, pa napisao u postu. Ustvari, videcemo.
Svasta se pise, a u Klubu cute o svemu. Sve je nesto ,,velika tajna", kao da treba da dovedemo Mesija i Ronalda. Kao da se neko otima o te igrace koje mi hocemo. Jedva da smo culi za njih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vic/390318" onclick="window.open(this.href);return false;

Po onome sto sam cuo mislim da bi ovo bila kradja veka.
Mali nece da igra vise za zvezdu nakon ucena u vezi igranja u Omladinskom timu i Graficaru.

Po recima Mozzarta Stevanovic je vec potpisao za nas.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4852
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Po komentaru jednog citaoca na portalu zurnala da je navodno dosao u Vosu, tako da nije bas 100% tacna informacija, mada mi se cini da je on solidno informisan u vezi Kluba?
Ako mislimo na istog, a cini mi se da je to slucaj, taj lik lupa kao Maksim po diviziji. Sve zvuci kao provereno, a onda corak. Tako je i Tanjga vec bio pred promocijom, a Djumi sportski direktor.

Komentare citam samo da bih se nasmejao malo s kakvim se imenima licitira. Komentar malo iznad - Dinga i Tekijaski. Vaaaaazi hahahaha...
Post Reply