VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
1892
Posts: 1066
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by 1892 »

Djisa wrote:Devetak je i na levom beku upotrebljiviji od Cucina kojem je to prirodna pozicija, ko je njega doveo, taj fudbal u zivotu nije igrao. Simic je meni ispodprosecan golman, svaku drugu loptu ispusta, nesiguran na centarsutevima, juce mu lopta 2 puta padala u petarac, on ne reaguje.

Plus ispucavanja ala Supić
Come on you Reds!
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by Telep »

Posle duže vremena da bacim kratak komentar na tekmu.

Tipična Vošina utakmica 90 minuta mešavine smaranja, nerviranja i proklinjanja svega u vezi ovog kluba. I onda potpuno neočekivano malo sreće, malo genijalnosti taman dovoljno da prođemo dalje i da me upeca da pogledam i sledeću tekmu makar i poluravnodušno.

Od ovog našeg tima nemam apsolutno nikakva očekivanja tako da je svaki povoljan rezultat odličan. Inače ne vidim što se ljudi pribojavaju Laska? Kao ekipa nisu ništa posebno, očekujem 180 minuta anti-fudbala, uz malo sreće može i to da se prođe.
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by Rabba »

Simić je generalno vrlo ispodprosečan golman. Juče, da je ostalo 0:0, bio bi jedan od zaslužnijih, što samo oslikava užasnost ostatka ekipe. Ove silne poene u glasanju za igrača utakmice ne mogu da razumem, pogotovo jer je užasno reagovao i u šansi Elivelta u prvom poluvremenu, a da ne pričam o proletanju u prazno kod stative za njih. Simić je juče samo bio adekvatan kod odbrana, koje nikako nisu bile teške. Da su Litvanci izjednačili iz neke od te dve šanse, definitivno bi bio kriv. O Cucinu, Stevanoviću i Busniću ne bih trošio ni toliko reči... Teško je odlučiti koji od trojice je bio najlošiji.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by ssnigd »

Kod sanse u I poluvremenu, nije do Simica, nego do Stevanovica, koji nije izbio loptu. Kada je Stevanovicu prosla izmedju nogu, svi su ostali zateceni i iznenadjeni, kao i njihov spic koji je promasio zicer. To se videlo tacno na delu zapada kod juga.
Za ovo u nadoknadi, ako se izuzmu dva losa ispucavanja u aut, mu je bila jedina greska. Koja je naravno mogla da bude kobna.
Bio je siguran celu tekmu u odbranama, dobro se pozicionirao pri sutevima i davao sigurnost timu.
Sa drugim stvarima, da je ispoprosecan se slazem.

Cucin je uzasan bek. Ne svidja mi se nikako, ali hajde, videcemo kako ce dalje ici. Pocetak ne obecava i Bjekovic ce morati da igra.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by Dragojlo »

Ne gotovim nešto Simića golmana, al moramo se složiti da bi ona prangija pod prečku što je on odbranio, svemogućem Rockovu vrv prošla, to jest bio bi gol za njih...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3912
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by Deep Purple »

Grof Žekula wrote:Младост нам је, за разлику од оних, изашла у сусрет да се меч у недељу одложи.
Занимљиво је и да ће нас, према најавама, ЛАСК дочекати у Клагенфурту (не у Линцу).
Kontaktirao sam Lask danas i sve evropske meceve ce igrati na stadionu u Klagenfurtu.
Karte se narucuju direktno sa njihovog sajta.
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by Djisa »

Deep Purple wrote:Kontaktirao sam Lask danas i sve evropske meceve ce igrati na stadionu u Klagenfurtu.
Karte se narucuju direktno sa njihovog sajta.
Nadamo se da ce biti samo jedna u Klagenfurtu! :cheers:
Kup je nas!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0)

Post by churguzijanac »

N13 wrote:Napomenuo bih jos jednu stvar.

Kabicu alal vera za kontru i gol, to dugo nismo vidjali na Karadjordju. Prvi fudbalski potez posle mnogo vremena.

Ali, ja bih mu lupio neku kaznu za ono skidanje dresa i nepotrebnog kartona! Ne samo njemu, vec svakom igracu koji to radi, pogotovo mladima.
Protiv Laska mozezs napraviti opravdani karton, i sta onda? Pauziras revans zbog svoje gluposti! Kada neko da gol za titulu, onda neka skida dres, a ovako na pocetku kvalifikacija gde je svaki naredni mec bitniji i tezi je cista glupost. 20% sa plate tu treba ici da se nauce pameti.
Dečko nema platu.Junoša :lala:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by ogi »

čeda_maraš wrote:Da se i ja malo pridružim komentarima,sa svojim mišljenjem.Prvo bih krenuo sa poredjenjem prošle i ove sezone.Kao što svi znamo prošle sezone nas je napustio trener sa kompletnim stručnim štabom.Od igrača napustili su nas ili su povredjeni Antić,Bralić,Saničanin,Djordjević,Stojković,Drinčić,Bojović,Gemović,Vukadinović,Mladenović,Djukić i možda sam čak nekog i zaboravio.Došli su Busnić,Stevanović i Bastajić,naravno i novi trener.E sad neko kad bi bio realan rekao bi da su bolji otišli a slabiji došli.Na novom treneru je bilo da od blata napravi pitu.Po meni rezultatima moramo biti zadovoljni,igrom ne.Sad treba i postaviti i pitanje da li sa ovim igračima i može bolje?Vreme će pokazati,ali bez pojačanja,teško.Gledajući jučerašnju utakmicu pokušaću malo da izanaliziram učinak igrača.Golman Simić-značajno popravio formu u odnosu na prošlu sezonu,uglavnom siguran ali krivac što Gosti nisu zamalo izjednačili.Glavna mana centaršutevi i ispucavanje.Cucin-Prvo poluvreme loš ali u drugom je sa par poteza pokazao da bi mogao biti zamena za Bjekovića kad se povredi.U drugom je glavna opasnost dolazila sa njegovo strane ali uglavnom od izlaska Bastajića,kada ga je zamenio Novevski koji nema osnona taktička znanja o pokrivanju svog igrača.Devetak-nit smrdi nit miriše.Juče je namestio dve šanse ali mu je predaja lopte i markiranje jako loše.Može da bude samo zamena Djordjeviću.Kova-juče možda i najbolji pojedinac.Mana slabo iznošenje lopte i bunarenje.Stevanović-juče imao grešku u prvom poluvremenu kada smo skoro gol primili ali siguran u duelima i sa više samopouzdanja čovek koji zna da iznese loptu i da je preda.Maksa-standardan.Juče puno pretrčao i krpio rupe.Busnić-razočaranje.Loše postavljanje,puno izgubljenih duela i pogrešnih pasova.Najgori.Busnić-Za dlaku bolji od Busnića,samo zato što je dobro pomagao odbrani.Napad nula.Čović-najgora partija u Vojvodini,ali njegov kvalitet znamo.Simić-puno pretrčao,puno pomogao odbrani i stigao i da bude opasan.Jedini igrač koji je istrčavao kontre i nudio se.Istrčao je i zadnju kontru sa Kabićem.Zukić-isto ko i Devetak.Imao nekoliko lepih poteza,promašio dve šanse,tj lopte,pa ga nema nigde pola sata,a valjda se i senke svoje boji kada neko krene prema njemu.Topić-ušao i odmah de vidi kvalitet igrača.Konstantno gurao loptu napred,nijedan pas nije pogrešio i prekinuo dosta napada.Najupečatljiviji momenat gde se vidi njegov kvalitet je,kada je neko ispucao loptu nebu pod oblake sa dosta felša a ona se zalepila za njegovu nogu i to sa igračem na ledjima.E u prijemu i predaji se vidi kvalitet igrača.Mrkajić ko i uvek borben.Bolji od čovića juče.Novevski-ne znam da li grešim ali dečko toliko igra i ja još ništa nisam video u njemu.Markacija i pokrivanje u odbrani katastrofa.Kad je on ušao svi napadi su išli sa te strane.KABIĆ-malo igrao i kvalitet se odmah vidi.Time sam sve rekao.Trener po meni sa tim što ima izvlači maksimum.Svidja mi se kako vrši izmene i rotira tim.Svaka izmena mu je na mestu.E sad što nismo bolj,svi znamo,kriva je uprava i sportski direktor.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0)

Post by ssnigd »

N13 wrote:Napomenuo bih jos jednu stvar.

Kabicu alal vera za kontru i gol, to dugo nismo vidjali na Karadjordju. Prvi fudbalski potez posle mnogo vremena.

Ali, ja bih mu lupio neku kaznu za ono skidanje dresa i nepotrebnog kartona! Ne samo njemu, vec svakom igracu koji to radi, pogotovo mladima.
Protiv Laska mozezs napraviti opravdani karton, i sta onda? Pauziras revans zbog svoje gluposti! Kada neko da gol za titulu, onda neka skida dres, a ovako na pocetku kvalifikacija gde je svaki naredni mec bitniji i tezi je cista glupost. 20% sa plate tu treba ici da se nauce pameti.
Da li je pedagoski detetu skidati 20% od plate za skidanje dresa. Druze, hajde malo realnosti i razumevanja trenutka.
Evropska utakmica, jedva spasismo zivu glavu, kontra u 97om minutu, istrcati sa loptom u sprintu i imati onakvu kontroolu iste i dati onakav "a la Messi" gol. Pri tom, to mu je debitanski gol u zvanicnim utakmicama... I ti bi sada skidao njemu 20% od plate za skidanje dresa.
To se NE RADI tako, nego se posle tekme, lepo objasni. Ovako ubijas entuzijazam kod deteta od 17 godina.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by Turija »

Prvi mu je put, pa ga ne treba ga kazniti, ali ne sme ponoviti. Ako ponovi; kazna za dobro pamcenje.

Po svemu sudeci, koliko je vremena ostalo do kraja utakmice, prosli bi dalje i bez tog gola. Ovako je lepse i isplativije i za Vosu i za Kabica. Deca se uce dok su mladi. Posle je kasno.
I kazna je pedagoska mera, pogotovo ako misli da ide u Svet, uredjeno drustvo i klubove.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by ssnigd »

Kazna je mera za bezobrazluk. Ovo dete nije bezobrazno, samo je dete koje se iskreno poradovalo zbog onakvog gola i euforije na tribinama. Razgovor i opomena su za uocavanje gresaka i sprecavanje ponavljanja sasvim dovoljni.
Edit: slozismo se Turija :)
Last edited by ssnigd on Sat Jul 31, 2021 1:36 pm, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by Voja »

Kada su pitali Ronalda zasto nije hteo da potpise za Vosu,rekao je "zbog njihovih forumasa... nezgodni su,kaznjavaju zbog skidanja dresa,ne smem da zamislim sta bi uradili posle bacanja kapitenske.... visoko moralna ekipa"
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by Red Marquis »

Ronaldo je sujetan. On bi sigurno bio uverenja da je bolji igrač od Mrkaića i ne bi mu bilo jasno što mu je rezerva.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3912
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis 1:0 (0:0) - ukupno 2

Post by Deep Purple »

Danas u 17h igraju Rapid i Lask derbi drugog kola Austrijske lige pa ako neko bude imao vremena lepo bi bilo da pogleda i da nam ostavi neke utiske sa meca. Ja mislim da necu stici ali ako dodje do neke promene ostavicu neki upis u vezi utakmice. Rapid je bio drugoplasirani prosle sezone 3 boda ispred Laska. (Nakon plejoffa ili tkz. sampionske runde Lask je zavrsio kao ctvrti a Rapid kao drugi 6 bodova razlike)
Ovo je utakmica koja moze dosta da nam kaze o Lasku. Na sajtu livesport24 mozete naci prenos. :cheers:
Post Reply