VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by ssnigd »

gospodinFKV wrote: Vi niste sposobni zvezdu s najlona da vodite, a kamoli Vojvodinu.
Najtacnije receno.

Drugo poluvreme dalo malo nade, da nesto i moze da se uradi. Premalo raspolozenih igraca u utaknici, da bismo ostali neporazeni. Plasimo se svoje senke, plasimo se duela, plasimo se da budemo drski i bezobrazni. Bukvalno preplaseni bez potrebe.
Bastajic, ne znam sta da kazem. Ono do sada sto sam video je teska prevara. Nespreman, uzasan u duelu, eksplozivnost ne postoji...
Mali Kabic je zlato ovog tima. Dajte mu ugovor!!!
Nemojte vise koreografije praviti na zapadu i istoku, jako smesno je izgledalo na polupraznom stadionu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by AntonioKasano »

Bastajic deluje kao neki matorac koji je dosao da odigra malo fudbala ispred zgrade sa mladjim komsijama. Savrseno se uklapa u tzv podmladjivanje ekipe.
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by ernesto »

Dragojlo wrote:Prošlosezonski tim bi mnogo bolje prošao večeras...
Slazem se!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by ogi »

exlimanac wrote:Sa jednim krstenim igracem u vezi i jednim brzanjcem iz afrike u spicu ispratili bi gospodu sa laganih 3 komada....ali to je za Ljubeta kvantna fizika
Imao sam istu misao posle svake nase kontre! Ovi su bili zreli da ga prime a ostavljali su puno prostora za to.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by Brane »

Iskreno mi jos nismo poceli tipicnu sezonu. Odigrali smo dve protiv blizanaca i tri u Evropi. Mozda je malo rano suditi o kvalitetu igraca a i o opredeljenju trenera. Zelim da verujem da se nece igrati na kontre u tipicnoj utakmici domaceg prvenstva.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

Meni samo nije jasno zasto se kritikuje Djordjevic. Jasno je da igramo los, zastareli fudbal ali ne znam da li se neko seca njegovih ideja sa pocetka priprema i nacin na koji smo otpocinjali napade preko bekova pa zatim pokusaj sa spustanjem veznih igraca u liniji stopera da bi lakse izneli loptu. Covek je pokusavao i trazio resenja kojih sa ovim igrackim kadrom nema. Imamo najgori raspored u x godina i najtanji igracki kadar u x godina. Cetiri vazna igraca povredjena, nove akvizicije nisu na nivou, mnogo povreda, malo vremena za odmor a mali fond igraca.
I onda se kritikuje trener pa on je ovde ubedljivo najmanji problem.
Pa mi imamo super rezultate ako se vidi raspored.
Trener je klubu doneo 750k eur samo prolaskom Panevezisa i vise para uneo u klub nego Lalatovic za dve godine.

Djordjevic mozda nije neki veliki um, mozda se ponavlja u izjavama, zahvaljuje Bogu i ponavlja tako te stvari ali ja na njegovom licu vidim coveka koji radi, koji se trudi i koji ima neku viziju. Veruje u ovaj igracki kadar jer sta ce covek i njemu je jasno da pojacanja nece biti za sada.
Kada se vrate Djordjevic, Neskovic, Bjekovic i Vukadinovic bice dosta bolje i bice vise resenja makar ce moci vise da se rotira.
I ovako losi smo namucili Lask za koji su najavljivali da ce da nas petardira. Ako nista makar ovaj tim ima tu dozu srcanosti samo sto veliki ostatak kvaliteta fali ali borbe i zelje ne.
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by Istocno stajanje »

Tacno su nam falila ta dva napadacka igraca koje nemamo i sigurno ne bismo izgubili. Oni su nas totalno podcenili, nisu ni trening odrzali pred tekmu, boli ih ona stvar da li nas stadion ispunjava kriterijum, igraju u drugom gradu u revansu... Posto nemamo sta da izgubimo, napasti ih od prvog minuta pa sta bude. Bez Mrke i Novevskog, a sa Neskovicem i Vukadinovicem.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by Turija »

Istocno stajanje wrote:Tacno su nam falila ta dva napadacka igraca koje nemamo i sigurno ne bismo izgubili. Oni su nas totalno podcenili, nisu ni trening odrzali pred tekmu, boli ih ona stvar da li nas stadion ispunjava kriterijum, igraju u drugom gradu u revansu... Posto nemamo sta da izgubimo, napasti ih od prvog minuta pa sta bude. Bez Mrke i Novevskog, a sa Neskovicem i Vukadinovicem.
Bacili smo 150k evra na igraca koji nije doneo nista odbrani i to je greska sportskog sektora i uprave. Kovacevic i sa ovakvom formom dominira u nasih 16m.
Imamo Devetka, Stojsavljevica i Jelacica na toj poziciji. Sasvim nepotrebno bacanje para kojih nemamo.Ja i dalje stojim iza stava da stoper ispod 190cm nije pravi, ako nije ekstra talenat.

Da smo za taj novac doveli desetku i devetku, ovaj tim bi izgledao sasvim drugacije. Preporodjen, kao i nasa igra. Kako sada nasi igraci izgledaju, ispada da su zalutali na fudbalski teren. Bez cvrstine, brzine, tehnike i ideje. Samo gruvaj napred, sto dalje od naseg gola.
Pola tima nam ispovredjivano. Ili nemaju fiziku tela za taj nivo ili su slabo fizicki pripremljeni? Kako je neko napisao na jednom portalu: ekipa ,,Zemljoradnicka zadruga".Dodao bih u kojoj 3-4 igraca nesto znaju, ali ne mogu nista, jer nemaju s kim da odigraju, pa i oni grese u zelji i precenjivanju svojih mogucnosti.

Oslanjamo se na bunker taktiku, a puno praznog prostora ispred nasih16 i u 16. Mnogo sansi stvori protivnik i samo sportska sreca nas spasava goleade. Nasi igraci se boje sami sebe. Zasto, samo oni znaju.Nedopustivo lako gubimo loptu.

PS
Da li je uprava toliko diletantska da ne moze da dovede jednog igraca koji moze da stane na loptu i doda je unapred i jednog koji moze da pobegne protivnickoj odbrani i cusne loptu u gol?
Zar Novi Sad i APV nema par stotina hiljada evra, da se ne sramoti u drzavi i u Evropi? Zar su toliko kadrovski nesposobni i propali?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by churguzijanac »

Koji grad Novi Sad, koji APV.To su samo slova na papiru, pogotovo APV.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by Danilo »

Lask je ozbiljna ekipa za nase uslove. Mene interesuje kako cemo igrati protiv Vozdovca, protiv "slabijih ekipa ""
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9775
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by Voja »

Danilo wrote: Mene interesuje kako cemo igrati protiv Vozdovca, protiv "slabijih ekipa ""
Mozda zaigraju Vuklis i ostali rezervisti,da se GLAVNI malo odmore :)
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by Red Marquis »

U ovom pretankom timu, pojačanja koja su stigla su još slabija. Jesu diletanti u upravi, ali tu ja i Slavoljuba krivim.
Bekovi su nam najveći problem trenutno. E sad, mi možda možemo izvesti Mrkaića i Novevskkog, ali na bekovima nemamo nikog trenutno.

Ako Voždovac ne dođe po bodove i povuče se, očekujem fudbal ne za zaborav nego za samoubistvo.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Danilo wrote:Mene interesuje kako cemo igrati protiv Vozdovca, protiv "slabijih ekipa ""
Pa dobro....sigurno da je vozdovac jedna cvrsta ekipa, stabilna, ali ja verujem u ove momke i sigurno da cemo uz boziju volju i pomoc pokusati da trijumfujemo. Ako momci urade sve sta se od njih trazi, pogotovo u cvrstom defanzivnom bloku, siguran sam da ce nas Bog pogledati i reci ''Bravo, Djole, tri boda za tebe!''
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by Turija »

Ako ne pobedimo Vozdovac i ispadnemo u cetvrtak iz kvalifikacija za LK, ne znam koliko ce trener moci da se suzdrzava da ne prozove upravu?

Ne mogu da verujem da su ovi nasi igraci bas toliko losi fudbaleri, da ne mogu da sastave dva dodavanja? Sve mi se cini da je problem i raskol mnogo dublji?

Ako se nista ne promeni, niko od imena ( igrackog i trenerskog) i integriteta nece hteti u Vosu. Klub je organizaciono na nivou poslednjeg ranga takmicenja i to onog poslednjeplasiranog kluba. Gde niko nista ne zna i niko nista ne mora.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by Red Marquis »

Turija wrote: Ne mogu da verujem da su ovi nasi igraci bas toliko losi fudbaleri, da ne mogu da sastave dva dodavanja?
Jesu. Ekipi su potrebna barem dva iskusnija igrača koji će imati i autoritet i drčnost i sposobnost da stanu na loptu jer to trenutno cela veza nema ni u promilima. Uz njih bi i ostatak počeo da liči na nešto i ne bi se sve svelo na alibi dodavanja. Ekipa sama nema poverenja u sebe. I sa razlogom, jer su ovaki kakvi su sad, sranje.
Io odio Belgrado
Post Reply