Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
torrente
Posts: 507
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by torrente »

Nisam siguran da li je ovo tema gde bih ovo napisao,ali.
Sinoc sam odgledao jedan dokumentarac o Barsi ,od njenog osnivanja pa dalje,kroz razne faze...
Privukla me je jedna recenica Krojfa koji se vratio u Barsu posle igracke karijere kao Trener .Posto je Barsa da li 11 ili 14 godina nije osvojila prvenstvo,pred upravom je rekao da Barselona i njeni funkcioneri i navijaci moraju da "prestanu da glume žrtve" i da kukaju na sve od sistema vodstva drzave saveza ,vec treba da izgradimo na zdravim osnovama veliki klub...
Mislim da ima mnogo slicnosti sa fk Vojvodinom u ovoj Krojfovoj recenici...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

BRAVO za Djumija!!!!
Upravo gostuje na Areni i na pitanje voditelja u kom klubu mu bilo najlepse odgovorio je "u Vojvodini jer me za taj klub vezu posebne emocije" :thankyou:
Image
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Brane »

Voja wrote:BRAVO za Djumija!!!!
Upravo gostuje na Areni i na pitanje voditelja u kom klubu mu bilo najlepse odgovorio je "u Vojvodini jer me za taj klub vezu posebne emocije" :thankyou:
Da je klub moj, Djumi bi bio sportski direktor. 'nuf said.
User avatar
Djisa
Posts: 1209
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Djisa »

Brane wrote:
Voja wrote:BRAVO za Djumija!!!!
Upravo gostuje na Areni i na pitanje voditelja u kom klubu mu bilo najlepse odgovorio je "u Vojvodini jer me za taj klub vezu posebne emocije" :thankyou:
Da je klub moj, Djumi bi bio sportski direktor. 'nuf said.
Mislim da bi vecini navijaca on bio sportski direktor, a nikom ne bi Djordjevic bio trener. Toliko o sposobnosti i zelji uprave!!!!!! :argue: :argue:
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10720
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Ovo je, zaista, jako lepo procitati od deteta poniklog u Fudbalskom centru ,,Vujadin Boskov".
Svaka cast Kabicu na otvorenom intervjuu, bez okolisenja i dvosmislenosti :thankyou: :lala:
Ambicija, rad i disciplina i snovi su dostizni. :cheers:

https://www.maxbetsport.rs/maxbet-sport ... sa-301806/" onclick="window.open(this.href);return false;

PS
Citam, juce-prekjuce, intervju Kapitena Covica i ne mogu da shvatim da bezi od reci da je dete Vojvodine???
OK je to da je on dete Cementa iz Beocina, ali da nije bio u Vosi, malo ko bi znao za njega. Stvarno ne razumem, a nije mu prvi put.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Turija wrote: Citam, juce-prekjuce, intervju Kapitena Covica i ne mogu da shvatim da bezi od reci da je dete Vojvodine???
Ponekad neke stvari i precutim,ne zeleci da talasam :D al pogledaj intervju sa Covicem (mislim da je klupski youtube kanal) na pripremama.... meni tad delovalo da njega nista ne veze za Vosu,al sam grizao usne i cutao
Image
User avatar
Turija
Posts: 10720
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote: Citam, juce-prekjuce, intervju Kapitena Covica i ne mogu da shvatim da bezi od reci da je dete Vojvodine???
Ponekad neke stvari i precutim,ne zeleci da talasam :D al pogledaj intervju sa Covicem (mislim da je klupski youtube kanal) na pripremama.... meni tad delovalo da njega nista ne veze za Vosu,al sam grizao usne i cutao
Vojo, i ja sam hteo da precutim tada i onomad ( da ne talasam), ali posle intervjua ovog decaka, nisam mogao da ne napisem ovde. Kabic nam vraca veru u nasu decu.

PS
Ja, cak, verujem da i Ivanic voli Vosu, ali se nije mogao sam odupreti prelasku. Katai, ne. Pavkov, da. Tadic, znak pitanja. Otprilike, kao Covic, samo cinjenicno da je bio u njoj na pocetku karijere.
Mozda mogu da razumem, da je Covic povredjen, sto nije dobio prvu seniorsku priliku da zaigra u Vosi ( ili, drugo, da je navijac jednog od blizanca - malo mi je verovatno da ne navija ni za jedan domaci klub?).
Ali, Kapitenu, otisao si sa 17 godina u Parmu. Sa isto toliko, koliko danas ima Kabic? Sta tu mozes da zameris Vosi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by MiSmoFKV! »

Pa ja koliko se sećam, Čović i nije iz naše škole. On je došao one sezone kad smo igrali sa Vaducom kao povratnik iz Italije.
A kako se oseća povodom Voše vidimo svaki put kada se pojavi sa klincem, mali je uvek u pola belom, pola crvenom :lala:

Inače, kad sam video Kabića prvi put na terenu, stavom me je podsetio na Sergeja i Kačara. Sad i sa izjavom
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

@Turija
Ja mislim da samo on jednostavno nije toliko fudbalski vezan i da fudbal vidi iskljucivo kao posao. Kroz govor se jasno oseti da njega apsolutno ne zanima gde igra vec je profesionalac. Sto se mene tice dok god ovako igra ne mora ni promil emocije da pokazuje ka grbu koji nosi.
A kao sto kaze kolega @MiSmoFKV! Mali mu uvek nosi nas dres, meni dovoljno. :)
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Salvador »

Covek je samo iskreno rekao da originalno nije dete Vose nego Cementa, sta je tu problem?
Zasto ne bi spomenuo svoje mesto, zar nije bas to ono sto nas nervira kod nekih novosadskih izdajica?

Tako se pre par godina ovde pisalo kako je Djole B. bio zvezdas, a kada se provrti po njegovom zivotu, lako se moze naci mnogo dokaza da je bio okoreli Vojvodinas.
Nemojte izmisljati probleme gde ih nema.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Turija wrote:Ovo je, zaista, jako lepo procitati od deteta poniklog u Fudbalskom centru ,,Vujadin Boskov".
Svaka cast Kabicu na otvorenom intervjuu, bez okolisenja i dvosmislenosti :thankyou: :lala:
Ambicija, rad i disciplina i snovi su dostizni. :cheers:

https://www.maxbetsport.rs/maxbet-sport ... sa-301806/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sad tek procitah intervju i prva misao koja mi prosla kroz glavu "i Zlicicev debitanski gol je bio evrogol",a mozda i dobra lekcija za Kabica da ne poleti,vec da tek sad pocne da grize. SRECNO MALI!!! :cheers:
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Pera Centar »

https://www.maxbetsport.rs/maxbet-sport ... sa-301806/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bravo Kabiću!!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by borrissey »

Svaki minut koji ovaj momak presedi na klupi je zločin protiv čovečnosti. Bravo momčino! :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10720
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Je l' bio neko veceras na Spensu na navijackoj Tribini?
O cemu se pricalo, kakvo resenje predlagalo?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Jeste malo off topic, ali i mene ovo zanima.
U Srbiji sam, ali nisam uspeo da stignem na ovo. Je l' se sta konstruktivno zakljucilo?
Post Reply