Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3428
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Micevica Lucani sigurno cene na 300.000 - 400.000 EUR. Slicno koliko su prodali i Sataru.
Kopitovica se ni ne secam, kako je igrao u Cuki, niti da li ce nam pomoci ili odmoci. Kovacevic kada mu se igra je dobar, a kada je odsutan, a cesto zna da bude, onda nam se desi onakva greska kao u Lincu.
Spic i osoba koja zna sa loptom su nama neophodni. Ako trener nece da trpi Zukica na desetki, neka se decko proda, da ne gubi i klub i on.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ramos, Tijago Silva, Ruben Dias, Kijelini, De Ligt,...svi nizi od 190, a vrhunski igraci. Skocnost, brzina i iznosenje lopte, Turija. Ako je skocan, to sto nije kljusina samo moze biti plus. Mrkaic je suv primer da razlika od 4-5cm u visini ne znaci mnogo, ako list papira ne mogu izvuci ispod tebe kad skocis. Abu, s druge strane, je mogao da preskoci stopera od 190.

Svako ko ima 190+, a pokretan je, ume da skoci i povuce loptu, vec je uveliko van naseg domasaja, jer su to odlike modernog stopera.
Na kraju krajeva, na prst jedne ruke mozemo nabrojati igrace u nasoj ligi protiv kojih bi ti zaista znacilo tih par cm, a dobar deo njih je u ekipama koje su u najmanju ruku egal sa nama, te su situacije u kojima bi ta prednost dobro dosla zaista minimalne, ako gledamo siru sliku.

S obzirom da Djordjevic zaista rotira, ne koristi 13 igraca kao Lalatovic, pozdravljam transfer za rotaciju. :cheers:

I dalje nam treba spic.
Istocno stajanje
Posts: 553
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Spic i desetka pod hitno.
Nazalost, mislim da Zukic ne moze da postane ta desetka koja nam treba, cak mislim da ni ne moze vise da napreduje, iako je jos uvek mlad. Izgleda je to video i nas trener. Steta, ocekivao sam mnogo vise od Zuke.
Ovo bi bila skroz gotivna ekipa da imamo jos ta dva- tri igraca sto nam fale.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Kopitovic je ekstra pojacanje ako bude na nivou partija iz Čuke.Tad je bio i clan reprezentacije.Podseca me na Radovanovica , sto je igrao kratko kod nas iz Spartaka
Prica se o nekom klincu iz Surdulice neki Milovanovic spic
Slazem se 10 nam treba i spic
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:Ramos, Tijago Silva, Ruben Dias, Kijelini, De Ligt,...svi nizi od 190, a vrhunski igraci. Skocnost, brzina i iznosenje lopte, Turija. Ako je skocan, to sto nije kljusina samo moze biti plus. Mrkaic je suv primer da razlika od 4-5cm u visini ne znaci mnogo, ako list papira ne mogu izvuci ispod tebe kad skocis. Abu, s druge strane, je mogao da preskoci stopera od 190.

S obzirom da Djordjevic zaista rotira, ne koristi 13 igraca kao Lalatovic, pozdravljam transfer za rotaciju. :cheers:

I dalje nam treba spic.
Da, slazem se i napisao sam to ,,ako je brz i skocan".

Da li je Kopitovic brz i skocan? Da li neko zna?
S obzirom da je vrlo malo igrao u Bate, ostaje otvoreno pitanje? A, Bate nije evropski fudbalski krem. Niza srednja evropska klasa, bar koliko se meni cini?

Spic i graditelj igre nam fale. Cak vise od stopera.
Kad bi sa njima kompletirali ekipu, bilo bi neke nade za ove mlade momke.
PS
Dosta ocekujem od povratka Neskovica u ekipu.Stekao je prilicno ligaskog iskustva u Indjiji i na krilu i u veznom redu. Ako je i fizicki ojacao, znaci ce nam puno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Mladi Milan Majstorovic (05) prikljucen prvom timu.
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Mozzart piše da je Andrej Ilić blizu Vojvodine.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Mladi Milan Majstorovic (05) prikljucen prvom timu.
Sta je nasim centarforom Matvejem Martinkevicem (2002) Debitovao je kod Lalatovica?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:
Deep Purple wrote:Mladi Milan Majstorovic (05) prikljucen prvom timu.
Sta je nasim centarforom Matvejem Martinkevicem (2002) Debitovao je kod Lalatovica?
Mislim da je u Kabelu na pozajmici.
Sto se Neskovica tice, on je stalno nesto skrajnut, do te mere da se bojim da mozda iza njega ne stoje podobni ljudi.
Odbijam da poverujem da za njega nema ni minut vremena.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Turija wrote:
Deep Purple wrote:Mladi Milan Majstorovic (05) prikljucen prvom timu.
Sta je nasim centarforom Matvejem Martinkevicem (2002) Debitovao je kod Lalatovica?
U Kabelu je. Tokom prva tri kola je igrao i nije postigao gol ili zabeležio asistenciju. Verovatno je reč o pozajmici, ali se to ne zna, pošto klub o stvarima informiše oskudno.

Nešković je imao ozbiljniju povredu i naknadno se priključio timu, pretpostavljam da ćemo ga gledati u narednim kolima.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Brdo nasih omladinaca je prebaceno u Kabel da se klub nebi ugasio Kljajic, Miric, Pavlica , Martinkevic....prakrivno svi omladinci izuzev onih koji su pre pozajmljeni
Kadeti su prebaceni u omladince
Ja licno nista ne ocekujem od Neskovica , valjda gresim.....ne daje mu se sansa jer je dugo povredjen
Sta mislite o Luki Lukovicu, u jednom momentu najaci zvezdin omladinac presao kod nas, pa posle igrao po dosta klubova
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Danilo wrote:Brdo nasih omladinaca je prebaceno u Kabel da se klub nebi ugasio Kljajic, Miric, Pavlica , Martinkevic....prakrivno svi omladinci izuzev onih koji su pre pozajmljeni
Kadeti su prebaceni u omladince
Ja licno nista ne ocekujem od Neskovica , valjda gresim.....ne daje mu se sansa jer je dugo povredjen
Sta mislite o Luki Lukovicu, u jednom momentu najaci zvezdin omladinac presao kod nas, pa posle igrao po dosta klubova
Luka Luković kod nas ništa nije pokazao ni u mnoštvo klubova posle nas e jedino u Javoru je bio dobar. Po meni dolazak Kopitovića je nepotreban nama gori na poziciji špica i desetke.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Nešković nema kvalitet, a Luković ima :mrgreen:
Nemojte biti toliko jadni sa menadžerisanjem, zadržite minimum dostojanstva
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

MiSmoFKV! wrote:Nešković nema kvalitet, a Luković ima :mrgreen:
Nemojte biti toliko jadni sa menadžerisanjem, zadržite minimum dostojanstva
Pitanje je bilo sta mislite , a ne menadzerisanje.....par puta sam ga gledao protiv nas i i uvek nam ucacka gol, u Backoj i javoru je korektno igrao
Kao sto cu pitati sta mislite o tom Milovanovicu i Andreju Ilicu jel ih neko ispratio , vidim da se pominju a mladi su spicevi.Krivo mi je sto nasi ne dovedu par Afrikanaca na probu da mozda nekog ubodemo za male pare
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ako dovodimo nekog iz Javora, pre bih Lukovića nazad nego tog Ilića. Luković je slično napredovao kao Makarić, samo u sistemski nezaštićenijoj ekipi.
Danilo wrote:Prica se o nekom klincu iz Surdulice neki Milovanovic spic
Spominjao se skoro neko "koga je Đorđević trenirao", pa sam pretpostavio u jednom od prethodnih postova da je jedan od mogućih i Milovanović. Ne znam šta da mislim. Opet su nam svačija deca dobra osim naše. Ne bi me iznenadilo da su u internet komentarima sve u pitanju spekulacije, potencijalno i odavde izvučene. Kopitović recimo ni u jednom trenutku nije spomenut nigde. Što bi meni reklo da neko svoju dokonost i nebitnost pokušava da umanji postavljanjem "proverenih" informacija iz kluba, a zapravo ih je ovde pročitao i plasirao kao izvesne.

Što se Neškovića tiče, ponovo su mu prepakovane pozicije i trenutno je kolateralna šteta lošeg prelaznog roka na krilima. Deluje da je pozicioniran iza Bastajića čak, ako je to slučaj ne bi me iznenadilo da mu je dopizdelo da sedi na klupi i da će samo dići sidro... Nadam se da je izvesnije da ode negde na pozajmicu do zime opet(Satelit?) i da se onda vrati kao prvi izbor nakon odlaska Vukadinovića(i možda V. Simića)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply