Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Polizao bi im testise naravno. On je osoba koja se ljulja kako vetar duva, tj. kako neko daje pare.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4864
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

ssnigd wrote:Polizao bi im testise naravno. On je osoba koja se ljulja kako vetar duva, tj. kako neko daje pare.
Apsolutno! Najobicniji rezimski parazit.
Voleo bih da vidim da tamo forsira one begesarske "severna Srbija" bljuvotine...vec vidim kako najavljuje "juzni derbi"... :greenbutt:
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fruskogorac »

Izvinjavam se, nije vezano za Vošu. Voleo bi da ga tamo ponovo vidim, https://www.youtube.com/watch?v=CndiNq24A3w" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Sta li se ceka? :frown:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3990
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Enough is enough.
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Nisam za to da se u ovom trenutku daje otkaz trenera. Cekao bih prvo da Krstajic nadje novi posao, pa tek onda mi da menjamo trenera. Cisto radi sigurnosti.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4045
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Ja bih dodao na taj spisak čekanja i Lalatovića. I svakog drugog trenera koji je ikad radio u superligi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10811
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Sta li se ceka? :frown:
Spasilo ga je drugo poluvreme, a i ko bi mogao doci umesto njega.
Bila bi prava katastrofa da dodje gore pomenuti dvojac, jer nasih omladinaca ne bi bilo u timu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote:
Voja wrote:Sta li se ceka? :frown:
Spasilo ga je drugo poluvreme, a i ko bi mogao doci umesto njega.
Ma ja nikada trenere ne komentarisem kroz rezultate. Mene vise zanima,sistem,stil,unapredjenje igre,igraca... Nazalost ovde nista ne vidim.
Ko nam je napredovao od igraca po ovim trenerom? Simici? Devetak? Zukic? Uporedimo nastupe Zukica kod Lalata,koliko god da nije bio dobar napredak u igri je bio evidentan.A sta tek covek strucno uradi od Covica. Pa ovih zadnjih 15 minuta Covic odigra bolje nego celo prvenstvo do sad... zasto? Pa zato sto je igrao na normalnoj poziciji... to su stvari koje mene iritiraju... i tu se zestoko stagnira ili cak idemo i unazad
Image
User avatar
Turija
Posts: 10811
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote:
Voja wrote:Sta li se ceka? :frown:
Spasilo ga je drugo poluvreme, a i ko bi mogao doci umesto njega.
Ma ja nikada trenere ne komentarisem kroz rezultate. Mene vise zanima,sistem,stil,unapredjenje igre,igraca... Nazalost ovde nista ne vidim.
Ko nam je napredovao od igraca po ovim trenerom? Simici? Devetak? Zukic? Uporedimo nastupe Zukica kod Lalata,koliko god da nije bio dobar napredak u igri je bio evidentan.A sta tek covek strucno uradi od Covica. Pa ovih zadnjih 15 minuta Covic odigra bolje nego celo prvenstvo do sad... zasto? Pa zato sto je igrao na normalnoj poziciji... to su stvari koje mene iritiraju... i tu se zestoko stagnira ili cak idemo i unazad
Zato sam i napisao da ga je spasilo drugo poluvreme, gde se poceo igrati fudbal.

Nisam ja video nikakav napredak Zukica, Devetka, Simica... ni kod Lalatovica. Zukica je gurao na krilo, a Devetka na beka i to samo zato sto je morao imati 2 igraca U21 u prvom poluvremenu. Sada imamo daleko vise mladih igraca u timu.

I kod Lalatovica Covic je igrao isto ovo sto i kod Djordjevica, sve do drugog poluvremena veceras.
Bjekovic je jako retko dobijao sansu, jer je Lalatovic prednost davao Andricu itd. itd.
Kod Djordjevica bar igraju nasa deca. Napredovace sporije i duze, ali ce kroz igru i vreme provedeno na terenu, ipak, napredovati.

Da imamo u timu pravog kreatora igre i bolje stopere izgledali bi neuporedivo bolje i sa Djordjevicem. A, za to su najvise krivi Dundjerski i uprava.
Last edited by Turija on Sun Oct 24, 2021 8:13 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Rabba wrote:Ja bih dodao na taj spisak čekanja i Lalatovića. I svakog drugog trenera koji je ikad radio u superligi.
Lalatovic se nece vracati dok je trenutna uprava tu, a niti ce uprava vracati nekog ko ih je pljuvao na svakoj konferenciji.
Licno mi je Lalatovic je bio ok jer je umeo izvlaciti maksimum iz svakog igraca, ali ne bih voleo ni da se on vrati. Vojvodini u ovom trenutku treba neki gospodin za trenera, tj trener koji pored trenerskih ima ljudske i dzentlemnske osobine, neki Mister... A to Lalatovic svakako nije.

Ne brinem da ce se on vratiti, sanse su ravne nuli, ali me Krstajic i te kako brine.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote: Da imamo u timu pravog kreatora igre
Neki predlog!? :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10811
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote: Da imamo u timu pravog kreatora igre
Neki predlog!? :mrgreen:
Imao sam i pisao o njemu. Kakav bi samo bio tandem Covic - Nikolic.
Trenutno ne znam - neki Evandro, onaj iz ,,nekog Panevezisa", Mereba, neki Juznoamerikanac, Afrikanac...
Ima ih, samo SD treba da ih nadje. Za to je on placen, a neki forumas da ga trazi.A i kad bi ga pronasao, oni ga ne bi doveli zbog licne sujete. Tako da ne vredi predlagati.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 021 »

Voja wrote:
Turija wrote: Da imamo u timu pravog kreatora igre
Neki predlog!? :mrgreen:
U trenutnoj našoj ekipi, kreator igre može biti jedino Zukić. Danas i protiv Čukaričkog je sa nekoliko veoma dobrih proigravanja pokazao da za to ima kapacitet. Ako dobije minutažu, možda će i napredovati, sedenjem na klupi sigurno neće. Uveren sam da bi sa Zukićem na pleju i Čovićem u špicu ekipa delovala bar 30% bolje, ali šta vredi kada trener ne vidi očigledne stvari, a uz to je tvrdoglav kao mazga i konstantno tera jedno te isto.

Puno se kuka za Nikolićem, ali pitanje je da li bi on uopšte želeo da dođe u Vojvodinu, čak i da je dobio ponudu?

P.S. Gde je Kabić?
User avatar
Turija
Posts: 10811
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

021 wrote:
Voja wrote:
Turija wrote: Da imamo u timu pravog kreatora igre
Neki predlog!? :mrgreen:
U trenutnoj našoj ekipi, kreator igre može biti jedino Zukić. Danas i protiv Čukaričkog je sa nekoliko veoma dobrih proigravanja pokazao da za to ima kapacitet. Ako dobije minutažu, možda će i napredovati, sedenjem na klupi sigurno neće. Uveren sam da bi sa Zukićem na pleju i Čovićem u špicu ekipa delovala bar 30% bolje, ali šta vredi kada trener ne vidi očigledne stvari, a uz to je tvrdoglav kao mazga i konstantno tera jedno te isto.

Puno se kuka za Nikolićem, ali pitanje je da li bi on uopšte želeo da dođe u Vojvodinu, čak i da je dobio ponudu?

P.S. Gde je Kabić?
Verujem da bi Nikolic dosao pre u Vosu, nego u Spartak, kad bi mu garantovali da nece biti rezerva Mrkaicu, kao Maticu kod Lalatovica.
I ranije je zeleo da dodje u Vosu, tako da misljenje nije bez osnova.

Sto se tice Kabica, navodno je bio povredjen u reprezentaciji. Medjutim, slabo verujem nasim celnicima i struci, cak i kad govore istinu, jer su pre toga mnogo puta lagali.
Tako su pricali i za Topica da je povredjen, a igrao za reprezentaciju. Lalatovic govorio da nije spreman za nastup, zbog povrede.
Najzad, veceras gledam Topica oslobodjenog stege i straha da povuce loptu unapred.

Cekam Devetka da se isto tako oslobodi, ne brsti i gruva loptu napamet ili providno dodaje unapred. Dovoljno je snazan da moze da se zagradi telom i saceka pravi tajming i brz da stigne protivnickog igraca u slucaju potrebe.

Zukic, najzad, dobar veceras.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply