Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3538
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Najgori od prvog reda.Okoristio se od stranke i zaboravio na Vošu. Za koje odluke on diže ruku? Za dobrobit kluba možda? To što je napredan me baš briga ali to što je pljunuo svima nama u facu. Daj bre.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Uprava

Post by severozapad »

Neko je davno pisao na forumu razlog zasto se ne vide fotke i video koje neko okaci. Meni se sada to desava, pa ako neko moze da pomogne tehnicki, hvala.
User avatar
torrente
Posts: 508
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Uprava

Post by torrente »

ja odavno ne vidim nista od slika...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3907
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Korisnicki Kontrolni Panel -> Podešavanje foruma -> Izmeni opcije prikaza.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

Đumi završio trenerski posao u Kruševcu zbog zdravlja probati ga dovesti na mesto Sportskog direktora ili nekog skauta ili tako nešto ,ako mu već čarapani nisu ponudili to isto :o
User avatar
Deep Purple
Posts: 3907
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

fare wrote:Đumi završio trenerski posao u Kruševcu zbog zdravlja probati ga dovesti na mesto Sportskog direktora ili nekog skauta ili tako nešto ,ako mu već čarapani nisu ponudili to isto :o
I ti čoveka u takvom zdrastvenom stanju hoćeš da dovedeš kod nas ? Ne smem ni da zamislim šta bi ga snašlo kad bi video kakva je situacija u klubu.
Ne treba nam još jedan smrtni slučaj u klubu.
(Bože oprosti mi na ovome). :beg:
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Djumiju treba mir i odmor, sa sto manje zdravstveno rizicnih situacija, da ojaca svoj imuni sistem i ovaj put pobedi bolest.

Ova pandemija je ljudska katastrofa sa svojim posledicama i zdravstvenim nejasnocama. Mnogo fudbalera je u poslednje vreme iznenadno palo na terenu, a da se ne zna zasto se to dogadja uz sve redovne zdravstvene preglede.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Djumi prvo treba da ozdravi, posto s razlogom ne vodi ekipu vise.
Takodje, Napredak ga je zadrzao u ulozi savetnika, da ne ostane bez angazmana dok se leci.
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

fare wrote:Đumi završio trenerski posao u Kruševcu zbog zdravlja probati ga dovesti na mesto Sportskog direktora ili nekog skauta ili tako nešto ,ako mu već čarapani nisu ponudili to isto :o
Pobogu covece sta izjavi ovde...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nov ... 29-12-2021" onclick="window.open(this.href);return false;

Da li je to neki predznak narednih dogadjaja u Vosi u sportskom delu, kad pogledamo ko je bio pozvan i ko je dosao na novogodisnji koktel?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Turija, i ja isto imam neki predosecaj da ce neko od nasih legendi uci u klub.
To je nekako logicni splet okolnosti ( vole Vosu, vole fudbal , zive u NS, finansijski su nezavisni)!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

ernesto wrote:( vole Vosu, vole fudbal , zive u NS, finansijski su nezavisni)!
Ko je lud da sebi od sredjenog zivota pravi problem!?
Image
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Voja wrote:
ernesto wrote:( vole Vosu, vole fudbal , zive u NS, finansijski su nezavisni)!
Ko je lud da sebi od sredjenog zivota pravi problem!?
Vojo, ja verujem da se moze sa njima trojicom znacajno podici sportski i organizacioni sektor u Vosi. Naravno, ne mozemo biti Sampioni, ali mozemo biti vrlo respektabilni i igrati fudbal.

Sva trojica dobro poznaju domace prilike, imaju fudbalsko znanje i iskustvo, a i respektabilna fudbalska imena. Samo bolja organizacija i Vosa je sigurno treca. Jos uvek smo, po imenu i tradiciji, treci klub u drzavi.
Cukaricki i Vozdovac jesu u saradnji sa blizancima i medijski protezirani, ali ne sme jos niko da se potpuno obrusi na Vosu. Jako je klizav teren. Cak i da ostane Djordjevic na klupi, promenice se nacin igre i neki igraci.

PS
,,Cika Misa" je afirmisao i trasirao fudbalski put i karijeru, recimo, Mihajlovicu i Tanjgi i jos mnogima u Vosi, pa mogli bi vratiti nesto ,,duga"?
Ako mogu da posalju igrace iz Italije zvezdi, sa malo vise morala i samosvesti, trebali bi pomoci i Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ja mislim da on radi na tome da se penzionise u Vosi na neki nacin.
Vec neko vreme on pokusava preko veterana da se vrati u klub. Ko je sve tu bio, mislim da je ovaj okajao svoje grehe i da mu se moze pruziti jos jedna sansa. Svakako je poslednja, ima 70 godina i sumnjam da ce bilo gde posle raditi.

Sto se Krasica tice, jos uvek boli to sto nije nasao za shodno da se penzionise kod nas. Napustio je Lehiju u decembru 2018, mogao je opusteno tu polusezonu obuci dres i zavrsiti karijeru tu gde je i poceo. Krivokapic je bio trener, a s obzirom na sta je sve to licilo, siguran sam da se niko ne bi bunio da dodje tu na 6 meseci i pomogne klincima. No, dobro, tu je svaku utakmicu maltene, ako hoce, treba mu dati sansu da nekako pomogne ekipi.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

@gospodinFKV
Mislim da se Krasicu nije vise igrao fudbal u tom momentu.
Ja mu ne zameram to sto nije odigrao zavrsnu polusezonu u Vosi, ako mu se nije igralo i nije bio fizicki i psiholoski spreman.
Bolje je tako, nego da se brukao na kraju karijere i pokvario utisak u fudbalskoj javnosti.
Cini mi se da je isti slucaj i sa Milanom Jovanovicem?

Posteno su zavrsili igracke karijere i nisu prelazili ni u jedan drugi domaci klub, pa da igraju protiv Vose.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply