OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9896
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

i ja nadjem kad cu da gledam prenos,prvi put ovde godine :frown:
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Ne pamtim kada sam se ovako isfrustrirao. Ko je gledao utakmicu u utorak u superkupu, ovo što je danas video kao da nije igrala ista ekipa. Zaista neobjašnjivo bezmudo, beskrvno, pi*kasto izdanje. Da li je ono ili ovo danas realno stanje Vojvodine, ostaje da se vidi. Ne izgleda dobro...
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Nisam gledao prenos utakmice, pa se nisam nervirao.
Pisao da mi ekipa deluje dosta tanko za Evropu, ali, eto, spotakla se i u domacem prvenstvu. Mislim da je problem nejaka klupa, a i prva postava ima dosta oscilacija u igri.
No, videcemo sta ce Boskan uciniti. Pocetak je takmicenja, moze se jos nesto popraviti,. Medjutim, smatram da se Vosa morala bolje pojacati, ako smo hteli napraviti iskorak u Evropi.
Zbiljic bi se morao vise isprsiti u OKV ( gde su troskovi neuporedivo manji nego u fudbalu), da bi stekli neko ozbiljnije poverenje za rad u FKV.

U principu, sve je tanko u novosadskom sportu za grad kakav Novi Sad, pocev od fudbala, odbojke, rukometa, kosarke...za neki bolji ino rezultat. Jedino gde se nesto uspe u ns i vojvodjanskom sportu je individualni podvig pojedinih sportista, pre svega, zahvaljujuci njihovom licnom talentu, bez nekog ozbiljnog ulaganja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Ove godine smo go k.... i u odbojci evo i Partizan nas nas očetkao 3:0 u sred Novog Sada :oops:.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Kakva blamaža danas, pa ovo je strašno. Ja sam sad u totalnom rebusu, ništa mi nije jasno. Servis 0, prijem 0, ukupna igra 0 na kvadrat. Pomislio bi čovek da bojkotuju Boškana, a možda ni to nije tako daleko od istine. Ili što kaže Fare, možda ova ekipa i ne može više, pa da znamo da se ne nerviramo. Ali šta ono beše onda na pripremnim utakmicama i u superkupu?
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Ne verujem da bojkotuju Boskana.
Nemamo mi taj kvalitet igraca, sto mislimo da imamo ( od uprave, do navijaca). Boskan ih mora sad ,,stisnuti" - sto bi rekao legendarni Boskov.
Boskan mi deluje dosta meko, a igraci nemaju stabilan nivo igre.
Kad ih hoce lopta, dobro izgledaju, ali kad nece, ne mogu da se izdignu iznad takve situacije. Nemamo pouzdanog igraca da povuce ekipu.
Dizac moze, u odredjenoj meri, ali ako primaci i korektor(i) to ne mogu realizovati, dzabe sve. Kad ne ide, mora korektor(i) da vadi kestenje iz vatre, pa ponese i ostale saigrace.

Sto se tice Boskana, mislim da vodi utakmicu dosta ,, na oko". Mozda gresim, ali savremeni vrhunski treneri danas puno koriste tehnologiju u pripremi i vodjenju utakmice. Ne znam koliko se to u Vosi radi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Ove godine smo slabiji bar 30% u odnosu na prošlu bojim se da ćemo ove sezone ostati praznih ruku i u kupu i u šampionatu evo po svemu sudeći u kupu ispadamo a i u prvenstvu ne cvetaju ruže još i sada kada smo ostali bez Migela..
Bukvalno nam je celo sportsko društvo u raspadu jedino tu još odskaču rukometaši mada pitanje je dokle će i oni...?
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by slanobarac »

Ne treba gledati crno na poziciju kluba u odbojkaškom prvenstvu. Uostalom ako i ne bude trofeja u odbojci tu su i dalje fudbaleri koji imaju sjajnu šansu da se plasiraju u play off.(ni krivi, ni dužni) :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Što se kaže, ko je gledao sinoć utakmicu, a OKV mu je u srcu, ni pakao mu neće teško pasti. Klub je u izgleda totalnom rasulu. One pobedice protiv nejakih ekipa u prvrenstvu su tu samo da zamažu oči i kupe malo vremena. Ali prvi ozbiljan test i ekipa je izgledala ponovo kao ekipa reprezentacije neke srednje škole, a ne učesnik LŠ.
Rafael Miguel - najbolji igrač ruske druge lige, koji je doveden kao glavni adut za LŠ je otišao iz kluba. Nigde se ne može pročitati ništa o tome (kao i o svim odlascima iz Vojvodine - ja sam pre par godina nekoliko puta pisao na fb stranicu kako je moguće da su onomad otišli Boža Vučićević, Mehić, kujundžić, kada su navodno sa njima potpisani višegodišnji ugovori kao zalog za svetlu budućnost - muk, bez odgovora). Sad ćemo videti češkog veterana na delu, koji je doveden usred sezone, što može da se dogodi samo ako je bez kluba ili klub želi da ga se reši. Gde je odgovornost sportskog direktora za užasnu selekciju?

Suština priče je u tome da muljanje kad tad mora doći na naplatu, a Zbiljić je ipak samo jedan običan muljator, koji je imao dobar marketing, a i sreće da bg blizance odbojka zanima otprilike kao i boćanje.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Pitanje stanja u Sportskom drustvu Vojvodina je za ozbiljnu analizu, koju niko nece ili ne sme da uradi?

Nemoguce je da je prirodno stanje to da drugu grad u drzavi, po svemu, ne moze da ima uspesno SD Vojvodina.
Sad ni u odbojci.
Rukomet malo ko gleda, jer reprezentacija nema uspeha i kvaliteta. Medjutim, u svemu ostalom, gde ima interesovanja sportske javnosti, SD Vojvodina i Novi Sad se brukaju i sluze za potkusurivanje.

Mozda budu konkurentni u bocanju, vekovno tradicionalnom sportu u Novom Sadu i Vojvodini, kojeg pomno prati cela sportska javnost Srbije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Još jedna blamaža odbojkaša poraz kući od Ribnice :shock:
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Opet kriminalno loša Voša i ponovo nam cigani očitali lekciju u sred Novog Sada katastrofa jebo ga Zbiljić prodao ceo tim a kao pravi tim za LŠ :evil:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Eno ga Zbiljić spinuje po Ružnalima kako je ponosan na sportski sektor i kako će igrati finale sa Radničkim. Kralj spinova i mešetarenja. Terzić za siromašne. Osvajao je titule u nikad lošijoj ligi. Evo zvezda i partizan doveli i napravili par igrača i uzeli smo im ukupno 1 set u 3 meča koja smo igrali sa njima u prvenstvu ove sezone. SRAMOTNO! Zenit se iživljavao nad momcima, ko je gledao zna o čemu pričam. A kao dostojan otpor, bla bla. Problem je što sekta neće još skoro sa vlasti da povuče ove svoje pacove u kanalizaciju gde im je i mesto.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Pobeda u Beogradu nad crnim govnetom 3:2 ovaj Češki veteran će nam biti veliko pojačanje i Parapunov ako bude ponavljao ovakve partije.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

fare wrote:Pobeda u Beogradu nad crnim govnetom 3:2 ovaj Češki veteran će nam biti veliko pojačanje i Parapunov ako bude ponavljao ovakve partije.
Da, i meni deluje da će ovoj osrednjoj ekipi doneti makar da se ne blamiramo više toliko. Mada, i dalje je to jako mršavo. Ali, ajd pobedi se ne gleda u zube. Po meni je Parapunov tek osrednji igrač, čak i za našu ligu, nekako je mlitav i nedovoljno ubojit u napadu (ne vidim da je bolji od Bože, ili Blagojevića koji je prošle sezone takođe igrao osrednje). To se inače vidi i po statistici na sajtu Odbojkaškog saveza (https://ossrb-web.dataproject.com/Stati ... 56&PID=112" onclick="window.open(this.href);return false;). Tek je sedmi korektor lige po učinku. Da ne kažem da je naše dete Nadaždin koji igra u Ljigu treći na toj listi.
Post Reply