Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by severozapad »

U Velezu je jedan igrac kojeg je mozda zbog toga sto nije bio momenat, mozda zato sto nije ni dobijao previse sanse na utakmicama kod nas, retko ko i zapamtio da je prosao kroz Vosu i Novi Sad.
Slaviša Radović, kod nas bio pre 7/8god. Odigrao je par bas dobrih utakmica po nekim izvestajima koji su dolazili i pomogao da uzmu kup tamo ove sezone.
Dolazio je u momentu kod nas kada je bila jaka ta neka veza u klubu i pitanje da li zbog fudbalskih zasluga a nije se bas ni radilo kao svet sa njim a sada bi mogao manje vise upravo zbog njih da dodje jer je napravio iskorak u karijeri i preporucuje se klubovima.
Naravno ako nam treba levi bek.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9801
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Gledam na Transfermarktu SCR Altach iz Austrije,ekipa pri dnu austrijske lige,vrednost tima 8.6m dok je nasa vrednost 12.16m eura i oni ladno potpisu Miroslava Klosea za trenera! :o Jos jedan dokaz da je u fudbalu dosta toga moguce,samo treba pokusati. Kazu pao im sajt po objavi potpisa,odjednom se nadjose u vestima po celom svetu... tako se to radi. A sta tek reci o Klosketu koji po ko zna koji put pokazuje svoje ljudske vrednosti,jer zeli da karijeru gradi od malog kluba,iako je mogao naci posao u mnogo vecim ekipama :lala:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8880
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Radoye »

I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2579
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Stexman »

Da li neko zna gde ima ili mozda poseduje snimak utakmice SP iz Italije '90 Jugoslavija - Argentina? Ja sam prevrnuo internet al nisam uspeo da nadjem nista osim neke kratke reportaze desetak minuta.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3931
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Stexman wrote: Tue Jun 21, 2022 9:17 am Da li neko zna gde ima ili mozda poseduje snimak utakmice SP iz Italije '90 Jugoslavija - Argentina? Ja sam prevrnuo internet al nisam uspeo da nadjem nista osim neke kratke reportaze desetak minuta.
Evo ti torrent link kolekcije mečeva sa celog turnira.

https://mega.nz/file/ReRnjDzA#gCNswEBPJ ... aFdlUL_x7Q

Ne mogu sad da ti proverim jer nije računar blizu mene ali eto skini pa vidi. Trebalo bi da ima ta utakmica.
User avatar
Stexman
Posts: 2579
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Stexman »

Hvala, provericu
User avatar
Stexman
Posts: 2579
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Stexman »

Nazalost to je samo pregled celog prvenstva. Jedan fajl od sat i po! Trazim dalje. Ne mogu da verujem da nigde nema.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9801
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Srecan 100. rodjos Velezu! :)

I bravo za ovo :thankyou:

Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3868
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

Debilčina.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3931
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Fantazi liga? Da li ima raspoloženih da napravimo našu ligu? Nemam puno vremena ali eto kao uz praćenje utakmica Voše čisto da napravimo?
User avatar
N13
Posts: 2064
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by N13 »

Deep Purple wrote: Fri Jul 08, 2022 10:27 pm Fantazi liga? Da li ima raspoloženih da napravimo našu ligu? Nemam puno vremena ali eto kao uz praćenje utakmica Voše čisto da napravimo?
Definitivno! Ajde dok nije kasno :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9801
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Jul 08, 2022 10:27 pm Fantazi liga? Da li ima raspoloženih da napravimo našu ligu? Nemam puno vremena ali eto kao uz praćenje utakmica Voše čisto da napravimo?
Na sta tacno mislis? Na Real Manager ili nesto drugo? Pravili smo ligu foruma,ali zamrla posle par kola :( Inace sam redovan na Real menageru,ali jos nije osposobljen za novu sezonu. Ili mozda postoji i neki drugi fantazi? Ja proslu celu polusezonu Emila na golu,zavrsih poput Titanika :D
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3931
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »



@Voja u pravu si. Na Real Menager mislim ali vidim da ne radi... Ali opet eto ako ste za da pravimo? :cheers:

@N13 Kreće od drugog kola taman imamo vremena.
Taman neka se javljaju ostali forumaši ako su raspoloženi da napravimo ligu.
Šta znam može i neka majica da bude nagrada? Čisto da bude "kompetetivnije" ako se slažete?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9801
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Jul 08, 2022 10:38 pm @Voja u pravu si.
Ja sam uvek u pravu... sem za Valakarija... al dokazace se i za to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bitno je da se fantazi pocne igrati na vreme,a privatna liga se moze napraviti u svako doba... mislim da smo imali ligu FKV Forum,al kao sto rekoh vremenom svi digli ruke... inace sam prosle godine bio 7.mesto medju navijacima Vose iako sam drugi deo prvenstva igrao sa pravilom da necu imati nijednog igraca blizanaca... na polusezoni sam bio prvi medju Vosinim navijacima,ali onda izbacivanjem blizanaca jednostavno pocnes da tones... i ako zelis biti konkurentan moras ih imati u timu.Nazalost
Image
Post Reply