Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Kaže sinoć dobio poziv od Jovanovića, pa mi se čini da je kontaktiran tek kada je otpala opcija B. Ne znam ništa o njemu, ali vidim da je u Mladosti igrao sve i svašta. Krpio sve što je trebalo krpiti, pa možda zato i nema atraktivnu napadačku statistiku. Po onome što je Voja okačio ima nekog fudbalskog šmeka sa tim driblinzima i stvorenim šansama za saigrače, ali po meni nije igrač koji pravi razliku. Možda može da bude sjajna dopuna za takve igrače.
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Mene on mnogo potseća na Stojana Vranješa po stilu igre samo sto on nije bas desetka nego vise osmica. I nema prangiju kao Stojan. Ja sam zadovoljan prvim pojacanjem. Pominju se Meda, Malbašić i Nikolić i jako bih voleo da ih vidim a smatram da bi trebali pokusati i sa Jagošem Vukovićem od bivših (slobodan je).
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

I jeste osmica. Deluje zanimljivo, multipraktik, a može da glumi i desetku izgleda.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Jeste da je sa you tube ali ima puno više pluseva od minusa. Ima iskustvo igranja u jačim ligama, dobro se kreće, ima neki bezobrazluk u igri. Ono što sam prvo primetio je da smo konačno dobili igrača koji se podjednako služi i levom i desnom nogom. Videćemo.....
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Petar Bojić za siromašne :lol:

Kakav smo mi šetajući paradoks, lebe mekani... 30 godina, Mladost Lučani. Evo, čestitam nam prvi potpis.

Samo jako, samo ovako!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

I ja sam krenuo na nož, pa posle YT-a i činjenice da ga ni Voja ne zna, pomislih sledeće: Ako pretpostavimo da je Rastavac dobronameran i da Jovanović zna posao, onda je i moguće da je doveden jer nam treba. Rastavac ga zna iz Grčke, pa je valjda bolje upoznat.
A čini mi se da nije uporediv s Bojićem, jer je jači i brži od njega. Tehniku ćemo videti.
Kao i pred početak svake sezone, što se mene tiče, svako ima priliku da se dokaže. Inače, ode kredibilitet u tri majčine.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 3905
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Popović iz cigana novi golman?!?
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Wed Jun 08, 2022 9:05 pm Popović iz cigana novi golman?!?
Taj je već bio kod nas ali brzo otišao.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Krle wrote: Wed Jun 08, 2022 8:59 pm I ja sam krenuo na nož, pa posle YT-a i činjenice da ga ni Voja ne zna,
Ma jaka stvar ako ga ja ne znam :D :D :D Jednostavno sam kada igraju lucani bio fokusiran na Gordica,Jovanovica,voleo sam pratiti ucinak Hrkaca prvenstveno zbog njegove pojave na terenu. Nikola Jojic im je briljirao na pripremama,al nije dobijao neku minutazu... medjutim u zadnjem kolu igrao i odmah dva gola... e za njega smatram da bi bio odlican zalog za buducnost.Nekako ocekujem da eksplodira sledecu sezonu... i Sava Petrov ima lepih predispozicija,tako da mi se zaista "ovaj nas" provukao ispod radara.... Ali po ovom youtube snimku meni vise deluje kao SMS za siromasne :D
Videcemo... na snimku deluje zanimljivo,a nadam se da je namenski doveden... tj.bas kao kockica potrebna mozaiku
Deep Purple wrote: Wed Jun 08, 2022 9:05 pm Popović iz cigana novi golman?!?
Jel to nesto zvanicno ili sta vec.Zbunjuju me ti tvoji upitnici... Volis uvek konkretnog Amara Osima,a sad motas ko mrmot :D
Image
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Pratim ovaj forum više od 15 godina, ali uvek se iznenadim euforijom koja zavlada tokom svakog prelaznog roka. Odakle toliki optimizam, odakle volja da se iznova traži, predlaže i veruje?

Što je najgore, uvek se i ja primim i naložim, valjda je to neka prelazna bolest...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3905
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Voja
Hahahaah načuo sam da je Popović novi golman ali ne znam koji, zato znak uzvika i pitanja jer mi pada samo naš bivši golman na pamet što bi rekao @Slanobarac.

Edit: Popović je dobar golman.
Last edited by Deep Purple on Thu Jun 09, 2022 12:52 am, edited 1 time in total.
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Maki wrote: Wed Jun 08, 2022 11:38 pm Pratim ovaj forum više od 15 godina, ali uvek se iznenadim euforijom koja zavlada tokom svakog prelaznog roka. Odakle toliki optimizam, odakle volja da se iznova traži, predlaže i veruje?

Što je najgore, uvek se i ja primim i naložim, valjda je to neka prelazna bolest...
Pandemija :mrgreen:
Bolest sa šifrom. Slaninaritis.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Maki wrote: Wed Jun 08, 2022 11:38 pm Što je najgore, uvek se i ja primim i naložim, valjda je to neka prelazna bolest...
Nije prelazno nego nasledno, genetski. Jedan odredjeni % populacije je bazdaren da pisa uz vetar i ide nuzkurac svetu, sto ima svojih odredjenih prednosti ali sa druge strane manifestuje se i halucinacijama o dva Brazilca iz Herte, Fieru i onom arfickom generalu koji ce svaki cas da pusti igraca da potpise za nas... :whistler:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

U poslednjih 10 godina, jedino sam se obradovao dovodjenju Apije, to je bilo nesto, bivsi standardni igrac Juventusa, pa makar i pri kraju karijere.
A nije se nesto pokazao, jedino pamtim njegov gol protiv cigana u poslednjem kolu.
Prosto ne mogu da verujem da ne mozemo da "iskopamo" nekog stranca koji bi bio pravo pojacanje, nekog talenta.
Samo mi Mereba pada na pamet od stranaca koje smo doveli, a da nije igrao prethodno u nasoj ligi i da je bio pravo pojacanje.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Istocno stajanje wrote: Thu Jun 09, 2022 8:54 am U poslednjih 10 godina, jedino sam se obradovao dovodjenju Apije, to je bilo nesto, bivsi standardni igrac Juventusa, pa makar i pri kraju karijere.
A nije se nesto pokazao, jedino pamtim njegov gol protiv cigana u poslednjem kolu.
Prosto ne mogu da verujem da ne mozemo da "iskopamo" nekog stranca koji bi bio pravo pojacanje, nekog talenta.
Samo mi Mereba pada na pamet od stranaca koje smo doveli, a da nije igrao prethodno u nasoj ligi i da je bio pravo pojacanje.
Apija je bio povredjen, ali i takav je ostavio dobar utisak na mene. Bio bi sigurno i bolji, da nije vukao tu povredu.
Slazem se i za Merebu. Pravio je razliku na sredini terena. Odlican dribling, iako je cesto preterivao i pravio potez vise.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply