3. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9747
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Voja »

N13 wrote: Fri Jul 22, 2022 3:59 pm Ne smem detaljnije da ne dodje do zloupotrebe,
Moje analize govore cak i da se desi zloupotreba opet cemo profitirati... u nedelju :wink: Tako da verujem da je pravi potez kluba u pravo vreme :cheers:

Deep... ono kad skontas da je Petak,da prolazi... al da ni sutra ne igramo :mrgreen: Ludilo od Intertoto kupa cekano :mrgreen:
Image
lapo-lapo
Posts: 219
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by lapo-lapo »

https://www.fkvojvodina.rs/rastavac-dol ... e-najvise/
Drago mi je sto je sveopsti utisak pozitivna energija i brojniji dolazak publike na stadion. Ne znam sta da ocekujem od Spartaka, da li ce se povuci ili "igrati" fudbal, nekako ne mogu da ih odmjerim gdje spadaju u SL. Nego u svakom slucaju, vojvođanski derbi i naravno nasa pobjeda na krilima uspjesnog starta sezone.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by severozapad »

Pošto vidim da na temi treneri nema neke price jos od 11.juna, ne znam da li da spomenem da ne ureknem ali mislim da imamo trenera kakvog zasluzujemo. Ono što je želja neka je da se zaista pokuša istrajati u zadržavanju na duže i da bude sa ekipom bar te nezamislive dve u Voši. I evo kratkog snimka našeg bivšeg trenera i sadašnjeg na konferencije posle utakmice. Po meni se igra raznovrsno i samo neka se doradi.
https://youtu.be/OA7dQYbIFog?t=37
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Deep Purple »

@Voja Ma ja nmg da opišem koliko svaku utakmicu jedva čekam. Nije mi ni bitan protivnik. Razočarali su me 1000 puta a opet jedva čekam da ih gledam pogotovo sad kad je lepo krenulo. Nervira me što nema nekih snimaka sa treninga, mora malo više interakcije da bude tokom nedelje.

Radim dva posla, treniram i opet nekako stižem i na forum i da guglam tamo o Poljacima i Fernandezu i da prevodim. Devojka misli da se drogiram. Zove me pre neki dan i kaže što se majmune ne javljaš, sad kako ja njoj da objasnim da sam ušao na forum navijača Wisle i da čitam šta pišu o našem potencijalnom pojačanju i da sam se na to fokusirao :mrgreen:


Htela sad da otputujemo do Drezdena na produženi vikend samo sam joj rekao Vojvodina nedelja u 21h ne idem nigde, neću da jurim strimove :mrgreen:

Ostaviće me :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9747
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Jul 22, 2022 10:20 pm Ostaviće me :mrgreen:
Daj je meni na cuvanje,dok pobedjujemo,kad zaredjamo sa porazima i losim igrama,vraticu ti je - OBECAVAM!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
p.s.meni su i strimovi postali rutina,tako da... i u Drezden ako treba :mrgreen:

A koliko sam se radovao kad sam saznao da ce Vosa domace igrati kuci nedeljom u 20h,toliko mi je sad zao jer NIKAKO DOCEKATI :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Fri Jul 22, 2022 10:29 pm
Deep Purple wrote: Fri Jul 22, 2022 10:20 pm Ostaviće me :mrgreen:
Daj je meni na cuvanje,dok pobedjujemo,kad zaredjamo sa porazima i losim igrama,vraticu ti je - OBECAVAM!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
p.s.meni su i strimovi postali rutina,tako da... i u Drezden ako treba :mrgreen:

A koliko sam se radovao kad sam saznao da ce Vosa domace igrati kuci nedeljom u 20h,toliko mi je sad zao jer NIKAKO DOCEKATI :mrgreen:
Hahahaha i ja je trpim dok pobedjujemo. :mrgreen:

Po principu ne bi se usrećila pobegla od jednog forumaša da završi sa drugim :mrgreen:

I meni isto nikako dočekati ali stvarno jedan lep termin i navikavamo se za evropu da igramo u tom terminu :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Maki »

N13 wrote: Fri Jul 22, 2022 3:59 pm Klub je najavio da sprema iznenadjenje za svakog ko uzme kartu za utakmicu protiv Spartaka. I apelovao navijace da cuvaju kartu, jer ce se vise informacija o tom iznenadjenju objaviti dan nakon utakmice.
Ja sam na drustvenim mrezama pitao da li se to iznenadjenje odnosi i na vlasnike sezonskih karata, i na osnovu dobijenog odgovora, mogao sam izmedju redova da procitam sta bi to iznenadjenje moglo da bude.
Znači, treba sutra da podignem besplatnu ulaznicu za istok, a od obeležja kluba da prikažem sezonsku ulaznicu, ha,ha,ha!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9747
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Voja »

Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Beonic »

Jako lepa vest pred Spartak, pored 27 igrača koje smo imali registrovane u prva dva kola, za ovu utakmicu zvanično dodat i Kabić! :cheers:
Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Karlsson »

I Spartak pred utakmicu sa nama prodade jednog od svojih glavnih igrača. Još uz činjenicu da je Radnički prodao svog glavnog igrača Zvezdi možemo reći da sve ide polako na nau vodenicu, ali otom potom.
milancl
Posts: 475
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by milancl »

Imam pitanje vezano za sezonsku ulaznicu... Može li se gde uzeti nedeljom? Pošto Gigstix koliko vidim nedeljom ne radi. Inače, napredak na polju marketinga, a u 2022.godini ne možeš on-line kupiti godišnju kartu...

Izvanjavam se na spamu i hvala onom ko mi odgovori. Što se tiče same utakmice, plaši me ta euforija da ne stvori igračima prevelik pritisak... Samo da ih načnemo na vreme
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Simica
Posts: 156
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Simica »

Moje skromno mišljenje, ...da je večerašnja utakmica najvažnija u sezoni! .... Da svi prelome u glavama, i igrači, i navijači,....da li imamo tim za najvišlja dela. Zasad je sve pozitivno,...optimizam preovladava, posle niza sušnih godina, to je ono što raduje. Ali teren pokazuje. Da nam se ne desi posle jednog kiksa da se sve rasprši ko mehur od sapunice. Lopta je okrugla, i što neko reče: Balun je to !!!!
Borbenost i želja je ono što se traži!!!
Mi smo jedno, to je naša snaga !!!!!
Vidimo se večeras.
User avatar
Srbendinho
Posts: 91
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Srbendinho »

Од 2019. Војводина није добила Спартак у првенству на Карађорђу. Тај низ се вечерас треба прекинути.
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Maki »

milancl wrote: Sun Jul 24, 2022 11:24 am Imam pitanje vezano za sezonsku ulaznicu... Može li se gde uzeti nedeljom? Pošto Gigstix koliko vidim nedeljom ne radi. Inače, napredak na polju marketinga, a u 2022.godini ne možeš on-line kupiti godišnju kartu...
Koliko ja znam, ne može. Ne razumem da se smenjuju tolike uprave, igrači, treneri, sponzori, dresovi, a da taj skrnavi Gigstix ima monopol. Treba napraviti javnu nabavku sa uslovom da distributer ima kršteno radno vreme. Takav posao može svaka fotokopirnica, ili menjačnica da radi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9747
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 21h

Post by Voja »

milancl wrote: Sun Jul 24, 2022 11:24 am Imam pitanje vezano za sezonsku ulaznicu... Može li se gde uzeti nedeljom? Pošto Gigstix koliko vidim nedeljom ne radi. Inače, napredak na polju marketinga, a u 2022.godini ne možeš on-line kupiti godišnju kartu...

Izvanjavam se na spamu i hvala onom ko mi odgovori. Što se tiče same utakmice, plaši me ta euforija da ne stvori igračima prevelik pritisak... Samo da ih načnemo na vreme
Vosine vunene carape i imas besplatan upad na Istok,a ni zapad nije skup :wink:
A koji pritisak da se stvori igracima? Imamo mnogo vise fudbalskih znalaca u ekipi nego prosle godine,samo neka igraju fudbal i neka uzivaju. Niko njima ne bi zamerio los rezultat ako bi igrali lepo,atraktivno,leprsavo... Vidis da su ljudi zeljni lepog fudbala,provoda,druzenja,pesme... a rezultat kao rezultat je plod razlicitih okolnosti...

Simica wrote: Sun Jul 24, 2022 11:34 am da je večerašnja utakmica najvažnija u sezoni! .... Da svi prelome u glavama, i igrači, i navijači,....da li imamo tim za najvišlja dela. Zasad je sve pozitivno,...optimizam preovladava, posle niza sušnih godina, to je ono što raduje. Ali teren pokazuje. Da nam se ne desi posle jednog kiksa da se sve rasprši ko mehur od sapunice. Lopta je okrugla
Meni vecerasnji mec sa aspekta rezultata apsolutno nista ne predstavlja,vec ga vidim kao mogucnost da bude najlepsi mec u sezoni,ekipice su takve da moze da se ocekuje brdo fudbalskih carolija,nadigravanje i mnogo golova. Smeker je i njihov trener,voli i on da se nadigrava. Iskren da budem volim da gledam i Simuru dok igra i Sreckovica,i Tumbu i Todoroskog,a o nasima da ne pricam... mozda ostaje samo zal sto i Tufa veceras nece biti tu i to je to. Egzotika,romantika,sve je tu veceras na terenu... neka sudije posteno odrade posao,neka igra bude onakva kakvoj se nadam,neka pobedi bolji i publika zadovoljna posle meca neka se raspituje kako su prosli Lucani :cheers:
Image
Locked