Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Вјечнаја памјат!
Ђуми, хвала Ти на свему, и поздрави нам тамо све остале наше легенде!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Nemerljiv gubitak za struku, srpski fudbal i slaninarstvo.
Hvala na svemu Djumi! :(
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

O Boze kakva uzasna vest! Vecna mu slava i pokoj duse. Napatio se od opake bolesti, neka se odmori sada...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Prerano Djumi. Laka ti zemlja legendo
Cane
Posts: 1051
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Tužan dan. Otišao je čovek koji je iskreno voleo FKV. Slava mu i hvala što mu je Vojvodina uvek bila u srcu i na prvom mestu, bez obzira na čijoj je klupi sedeo. Počivaj u miru.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by :) »

Dugo nisam pisao al tesko je ostati nem na ovako tuznu vest. Pocivaj u miru Djumi. Veliki covek, trener i pedagog. Gospodsko drzanje od strane njega i kada to nismo zasluzili. Uvek spreman da pomogne, saslusa i odgovori na pitanje. Zelim ti da si vecno srecan tamo negde gore kao posle ove utakmice.

User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Napatio se covek ne samo od opake bolesti, vec i od svega ostalog u profesiji. Sve je morao proci najtezim putem, kao svaka avangardna osoba. Shvacen je tek u poslednje vreme. Nazalost, bolest se vratila fatalno.

Hvala za sve. Pocivaj u miru, dobri covece.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Djumi, neka Vam je vecna slava i veliko hvala. Pocivajte u miru.

Nazalost po sve nas, gomila Vasih ideja za nas klub nisu sprovedene do kraja.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

:) wrote: Mon Aug 01, 2022 3:31 pm Veliki covek, trener i pedagog. Gospodsko drzanje od strane njega i kada to nismo zasluzili. Uvek spreman da pomogne, saslusa i odgovori na pitanje.
Pisao mi je Djumi i dok je bio u Partizanu,pisao je da je non stop uz nas (da nas cita) na forumu,da je cekao Vojvodinu do zadnjeg momenta al posto ga nisu zvali prihvatio je Partizan. Isto mi je rekao da se u tom momentu ne kaje,jer ga u Partizanu slusaju i postuju kao ni u jednom klubu do tada.A rekao mi je da vise nece pisati na forumu,zbog nase reakcije na njegov prelazak tamo,mnogo ga je povredila. Ceo dan premotavam desavanja tih godina dok nas je vodio... Koliko me je licno ucinio ponosnim svojim dolaskom na forum.... Zovu prijatelji danas tese,znaju koliko je nekako jako postovanje bilo izmedju nas dvojice... pretezak dan za mene :( :( :(
Image
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Alan Ford »

Počivaj u miru, Djumi.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Žao mi nekako, ponajviše kako smo se razišli na forumu sa njim.Veliki slaninar.Nemoras ni da pitas.Na licu mu se vidi da je nas.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Razmisljao sam da li da objavim ovde jednu od poslednjih prepiski, kada je Djumi zakacio jos i koronu. Nije trenutak, ali verujem da mi Djumi ne bi zamerio za ovu objavu.

Treba ljudi pouzdano da znaju koliko je bio posvecen Vosi. Imao je mnogo problema sto je aktivno ucestvovao na Forumu, ali ga to nije omelo da i dalje ostane uz Vosu i klubove u kojima je radio do prerane smrti.
Dosta ljudi je uvidelo kasnije, da su se debelo ogresili o coveka i ovde i u Klubu. Nazalost, vise nista ne moze popraviti.

:
Wed Nov 04, 2020 9:48 pm
From: Djumi
Recipient: Turija

Turija ja cu uvek voleti Vojvodinu i tu sam na forumu svakodnevno ali nemogu da pisem jer se toliko bljuvotina o meni napisalo da nisam mogao da verujem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
torrente
Posts: 508
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by torrente »

počivaj u miru rođak.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Post Reply