Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Brane »

Vecna slava Djumi. Veliki gubitak za fudbal pre svega, pa onda i za nas Slaninare.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1389
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Нека му је вечна слава и хвала за све што је урадио за нашу Војводину.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Sahrana sutra u 14h u Novoj Pazovi
Image
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 021 »

Umeo je da nanjuši dobrog igrača. Doveo je i afirmisao mnogo sjajnih pojedinaca koji su došli kao anonimusi, a kasnije ostavili dubok trag, pre svih Kizita i Đurića. Kod njega je i Kačar debitovao za prvi tim, a u drugom mandatu Mitošević, Katai i Mudrinski... Puno je uradio za Vojvodinu za kratko vreme, zaista je šteta što nije imao priliku da radi na duže staze... Počivaj u miru, Đumi.
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Почивај у МИРУ Ђуми, вечна ти слава и хвала! Заувек један од нас!
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by budababa »

Poslednji pozdrav, stari druže. Hvala za one crveno-bele večeri u Bezecu, 1:3 na JNA i Pavlovićev dres. I još mnogo toga. Bio si specifičan na svoj način, priča za sebe, baš kao i svaki čovek koji navija za ovaj ludački klub. Odmori, vidimo se svi jednog dana na nebeskom "Karađorđu".
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Evo jedne iz arhive. Davno beše…



Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Brz oporavak treneru Rastavcu i da malo pretrese prvu postavu.

Kako je vec napisao @ Markiz ponovo se iz postave ispada samo zbog povrede i kartona, a ne forme, zalaganja i energije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Turija wrote: Sun Aug 14, 2022 9:17 am Brz oporavak treneru Rastavcu i da malo pretrese prvu postavu.

Kako je vec napisao @ Markiz ponovo se iz postave ispada samo zbog povrede i kartona, a ne forme, zalaganja i energije.
Treba nam jos kvalitetnih igraca.Nemamo kvalitet za rotaciju, pogotovo gde nam je najpotrebnija, nazad i u sredini.
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Ono sto je cudno i kriticno za Vosu, kod svakog trenera (ako dobro pamtim?), pauza u prvenstvu nam je uvek donela pad igre i rezultata, a nikad napredak u igri.
Pa, eto sad i kod Rastavca, mozda i zato sto se razboleo u tom periodu? Mada, malo mi cudno gostovao na areni i onda ni reci vise o coveku, samo je izostao sa konferncije i u Lazarevcu zbog bolesti.

Da li se oporavio i kada se ocekuje da nastavi da radi sa ekipom?
Basic se bas nesto nije snasao u Lazarevcu?
Da li je Krtolica jos uvek u strucnom stabu prvog tima? Pitam zbog nasih mladih igraca ( kod Djordjevica je bio).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ogi »

Voleo bih da imam strpljenja i da sam smiren kao Milan Rastavac.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1275
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote: Sun Aug 14, 2022 11:06 pm Da li je Krtolica jos uvek u strucnom stabu prvog tima? Pitam zbog nasih mladih igraca ( kod Djordjevica je bio).
Krtolica je (ili će biti) u Kabelu, tako su rekli u onoj vesti o filijali.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Zna li neko zasto nam trener izbacio @Deep Purple iz igre i prebacio ga na klupu foruma!? Mislim,decko je lepo igrao :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sad se vratih na 512.stranu da vidim sta smo pisali o dolasku trenera :)
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Pitu je teško od govana praviti, a opet Rastavac nekako kao kiseli kRastavac.Nema impulsa sa klupe.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Thu Aug 25, 2022 10:30 pm Zna li neko zasto nam trener izbacio @Deep Purple iz igre i prebacio ga na klupu foruma!? Mislim,decko je lepo igrao :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sad se vratih na 512.stranu da vidim sta smo pisali o dolasku trenera :)
Hahahahahah nisam više ni za klupu, sad samo kopačke o klin. Eh da sam ja kod Prekija imao kredita kao Zukić i kompanija kod nas, di bi meni bio kraj :greenbutt: :greenbutt:


Zapravo sam uveren da je pola ovih naših omladinaca krenulo od Srpske lige umesto što su izgurani u prvi tim odmah mislim da bi i danas igrali u Srpskoj ili batalili fudbal. Plače lopta. Ali bolje da ćutim…
Post Reply