Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by vdn slaninar »

Карлсон ја се слажем са тобом,тј са суштином што си рекао а то је да се не заносимо у машти.Вратио си нас у реалност земље у којој живимо.Да били смо филијала и наредни период прво тога морамо да се решимо,значи да играмо с њима на нож,да их победимо што да не.Овај период је много гори од претходног поста од оне тв лиге шампиона до Кизитовог балона.Управа се на доста поља доказала,а да ће гурати прст у оку циганима,тешко.Сви ми желимо да се врати понос клубу из Батиног времена,ал тешко са овим људима.
Што се тиче спортског односа јачина између нас и њих,нису они имали неку чврсту екипу на нож,рецимо да гостују Пазару или ТСЦ.Њих нисам гледао па не знам како играју,видео сам резултате и прочитао да имају неког брзог црнца.Ништа што френетичним пресингом,чврстом дуел игром не може да се победи,можда смо мало слабији на беку ал имају и они Гобељу.Они кад неког одвале новине не вреди читати,одма се пише о галактикосима.
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by ssnigd »

Poenta je da gledamo prvo sebe. Mi smo bili u raspadu, sa 300 ljudi na stadionu, racunajuci i Firmu na severu. Digli smo se dosta. Napredovali strukturno, igracki i konacno imamo coveka na klupi koji zna posao.
To je put koji moramo da nastavimo da pratimo,. Da rastemo dalje, da se borimo da ne budemo samo hit u prva cetiri kola.
Voja je u pravu. Stadion se uvek isprazni tokom avgusta i posebno posle reprezentativne pauze u septembru. Jednostavno tada se i strane lige pokrecu i ljudi pare cuvaju za kladionicu i tikete, a ne da placaju kartu za zapad. Tako da marketing mora da radi u tom periodu pet puta vise, kako bi balon ostao isti.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3924
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Kakva skup privatnika je ovaj Čukarički…
Bukvalno kao da igraju da bi se prodali.
Dribling, dribling i dribling i kada nemaju gde onda se sete da dodaju.
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Vojvodjanin123 »

Deep Purple wrote: Thu Aug 04, 2022 9:47 pm Kakva skup privatnika je ovaj Čukarički…
Bukvalno kao da igraju da bi se prodali.
Driblin, dribling i dribling i kada nemaju gde onda se sete da dodaju.
Čak i takvi igraju bolje od Partizana :mrgreen:
I dalje mi nije jasno što su dovodili Lučića iz Zvezde. Imaju viška krila a zato nazad duva promaja , ali nema veze, bolje za nas :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9779
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu Aug 04, 2022 9:47 pm Kakva skup privatnika je ovaj Čukarički…
Bukvalno kao da igraju da bi se prodali.
Dribling, dribling i dribling i kada nemaju gde onda se sete da dodaju.
Ni minuta nasih juce i danas ispratio nisam... jednostavno mi nije delovalo privlacno... odbojno kao nikad do sad. Kad se setim pre sam donosio TV pored TVa ako nase ekipe igraju u isto vreme,pa sve gledao u isto vreme...da l ja starim ili fudbal u ovoj zemlji umire ne znam
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3559
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

TV je i najviše doprinela malom broju ljudi na stadionima. Svi gledaju strane lige i onda kažu : koga da gledam? Pa gledaj Real i Juve i navijaj za njih i idi u kladionicu i bacaj novce. Nekada je bio prenos jedne utakmice u kolu i posle gledaj sportski pregled i indirekt. Tamo su svi izveštaji. I naravno radio prenosi su bili fenomenalni. Ovo danas je samo uzimanje novca i ništa više. Pogledajte ekran kad arena prenosi. Svaki ugao ima neku reklamu ili logo. Zaklanjaju trećinu ekrana. Zbog toga se rade prenosi a ne zbog fudbala.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3924
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

@Voja To je sve do ekipa koje igraju. Ko će bre da gleda Čukarički ili Radnički?
Na stranu zvezda i partizan to ne gledamo iz više razloga.

Daću ti primer nema trika da ne bi gledao npr Pazar da igra evropu. Znaš da će atmosfera biti odlična i da igla nema gde da padne.

Ovako gledati Radnički u onim ruševinama pred 3-4k ljudi ili Čukarički ma JNA pred 500? Ko će bre to da gleda.

Kako znamo i umemo moramo biti minimum treći.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9779
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu Aug 04, 2022 10:09 pm Daću ti primer nema trika da ne bi gledao npr Pazar da igra evropu.
Slazem se... pa ja sam juce u podne gledao Kobe-Avispa Fukuoka jbt :mrgreen:
churguzijanac wrote: Wed Aug 03, 2022 10:54 pm
Voja wrote: Wed Aug 03, 2022 10:01 pm Znaci samo ja ne gledam... meni zanimljivija Mocvara... serija... :greenbutt:
Dobra je močvara.Ne zna se do samog kraja ko koga, da izvineš ba izrazu, j**e i ubija :D
Auuu brate dihtuju se na svakom cosku :mrgreen:
Image
CRD FCV
Posts: 1660
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Чукарички у првом полувремену био тотално подређен, имали су пар неких као налета на противнички гол. Друго полувреме тотални преокрет, у игру ушли Овусу, Аџић и Лучић, убрзали игру и дошли до гола. Имали су јак пресинг током целог полувремена, штета што није дошло и до другог гола да резлутат буде мало активнији пред реванш меч.
Да је Чука имала бројку на стадиону као Раднички, била би ово одлична утакмица за гледати, можда би и резултат био другачији. Штета што други клубови немају организацију као Чука, или што Чука нема подршку као остали клубови.
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by ssnigd »

Cukaricki me emotivno pokrene, isto koliko i Lucani. Apsolutno bezlican klub.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Istocno stajanje
Posts: 545
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Istocno stajanje »

Nedavno je od 8 utakmica u kolu, samo na 3 bilo vise od 1000 ljudi...
Tuzna je liga u kojoj su Cuka, Lucani, Javor, Surdulica, Gat... Nama treba liga od 10 klubova, ni klub vise!
A sto se tice "ns mentaliteta" tu smo previse strogi, posto je to vise srpski mentalitet, tj. kod svih je uzasna poseta nakon leta. Partizan nece imati vise od 2000 ljudi po utakmici, a Zvezda koja ima prosek od nekih 10000 (bar sad na leto, kasnije ce biti manje) je nista s obzirom koliko ljudi navija za taj klub (milioni).
User avatar
Deep Purple
Posts: 3924
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Liga od 10 klubova i zahtevi oko infrastrukture.

Svakako trebamo da gledamo sebe i da težimo da brojke opstanu. U slučaju dobrih rezultata ne vidim razlog da tako ne bude. Marketing da bude na nivou i ako su dobri rezultati mislim da može sve to da se ostvari.

A tek će nam dolaziti “jači rivali” pa sa dobrim rezultatima miže neki lep prosek da se napravi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3559
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

Samo da mi igramo fudbal lep za oko, stići će rezultati i gledaoci. Ono što se igralo pod Lalatovićem i Đorđevićem se nije moglo gledati pa sve da su doneli titulu u NS. Ova sadašnja igra je put ka navijačima i uspehu ma šta to bilo i ko kako shvata reč - uspeh.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by newnowapv »

Da li se zna za sta cuvamo karte sa utakmice protiv Spartaka?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Thu Aug 04, 2022 10:20 pm
Deep Purple wrote: Thu Aug 04, 2022 10:09 pm Daću ti primer nema trika da ne bi gledao npr Pazar da igra evropu.
Slazem se... pa ja sam juce u podne gledao Kobe-Avispa Fukuoka jbt :mrgreen:
churguzijanac wrote: Wed Aug 03, 2022 10:54 pm
Voja wrote: Wed Aug 03, 2022 10:01 pm Znaci samo ja ne gledam... meni zanimljivija Mocvara... serija... :greenbutt:
Dobra je močvara.Ne zna se do samog kraja ko koga, da izvineš ba izrazu, j**e i ubija :D
Auuu brate dihtuju se na svakom cosku :mrgreen:
To ti pricam, a zvezdu ćemo gledati kad dodje vreme za karanje :greenbutt:
Post Reply