Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Aug 07, 2022 10:32 am @Voja
I ja pričam o drugom, čist penal po mom mišljenju. Iz usporenog se jasno vidi ali iz prenos kamere deluje totalno drugačije. Var je dobro postupio ovog puta. Pogledaj preko Areninog pregleda na YT.
Auuuuuuu.... :oops: :oops: :oops: Milion puta kazem sebi ne tvrdi nesto ako nisi 100% siguran. Kao sto sam vec pisao,imao sam goste i video situaciju samo jednom,sad sam je potrazio na NETu. Mislio sam da penal sudjen zbog starta nogom,i ja sam se koncetrisao na taj momenat,zato i moja reakcija kad si spomenuo ruku,da mislim na drugi penal... au,au... ovo sad sve menja :D Bravo Elvise!!! :mrgreen:

edit: jos se sve cudim kako na konferenciji Sivic nije opleo :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

@Voja Churguzijanac je bio u pravu, izvini se čoveku :greenbutt:

Izgledalo je stvarno čudno iz tog ugla sa prenosa. Sivića očekujem da od muke zaplače posle nekog meča koliko se sve urotilo protiv njih :mrgreen:

Ali kako Gaćinović vodi navijanje u svlačionici, jako gotivna glava i sklopio je gotivnu ekipu. :cheers:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by churguzijanac »

Tako je Vojo druže stari u spiker da mi se izviniš kad već dežuraš :mrgreen:
Izvlačiš mi reči iz konteksta i to ti nije prvi put :D
Naravno da nisu zaslužili da uzmu 3 boda, posle onakvih promašaja, a penali čisti ko suza. Napromašivali se a onda sami sebe kaznili sa penalom. Skoro pa kao naše skorašnje polufinale kupa sa partizanom, samo što ovi nisu napravili glupost da ga zabijemo iz penaltika, a mi ni znanja ni snage da im učačkamo za 2-2
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

IZVINI!!! :cheers:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by churguzijanac »

:cheers:
Voja wrote: Sun Aug 07, 2022 2:41 pm IZVINI!!! :cheers:
milancl
Posts: 477
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by milancl »

Rekoh još prošle nedelje za tsc da je raspored relativna stvar. Pogledao sam ih juče uživo. Realno, mogao je meč da ode u drugom smeru da je tsc u prvom poluvremenu iskoristio šanse... Ali, sve je to jako tanko... Da ne analiziram detaljno meč od juče - uzmite samo primer da im nema Lukića, Zeca, Banjca, pa i Silađija... A koga su doveli kao zamene.
Da se razumemo, možda izgubimo i od njih i od Čuke, možda smo imali lak raspored, ali meni naš tim jako lepo izgleda i ubeđen sam da se možemo pobiti za to drugo mesto sa crnima, jer se crvenima ne može prići a i ne bi nam ni dali. Samo pokazati zube i dovoljno.
Inače tsc će kao i mi lakše igrati u gostima, ali ponavljam puno nedostataka imaju, najopasnija je desna strana i tandem iz Lučana Cvetković - Jovanović, ali i to im je Lazetić u drugom poluvremenu razdvojio.
Mi samo pametno meč po meč,verujem u ovu ekipu.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

pricaj nam malo o stadionu,kakvi su utisci?

Inace Cuka vodi protiv Spartaka i ako pobedi tu stice prednost u odnosu na nas,a mi pobedom nad TSC mozemo da uzvratimo :)
Image
milancl
Posts: 477
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by milancl »

Verujem da je desetina forumaša već bila, bar na onom meču poslednjeg kola. Ja eto juče tek prvi put, nadam se da ću ove sezone imati više slobodnog vremena...
Stadion malog kapaciteta za moj ukus, ali realno njima je i ovo veliko sem za blizance i eventualno nas kad smo u euforiji...
Organizaciono su na visokom nivou, marketinški da ne pričam. Imaju naravno svoj fan shop. Možeš kao čovek da odeš u toalet, kupiš neko osveženje, prodaju i hot-dog, kokice itd... Možeš kartu on - line da kupiš za svaki meč. Sezonske su im skuplje nego naše. Istok im je 6.000, a sever i jug po 4.000. Zapad ceo su lože. Znam par ljudi koji su dali od 30-60 hiljada za sezonske za određene vip lože. I to me je baš onako šokiralo znajući njihovu materijalnu situaciju...
Bio sam sticajem okolnosti nedavno i na njihovoj fudbalskoj akademiji, i odatle nosim samo pozitivne utiske. Jedino što eto rezultati i igra ekipe nisu ni blizu nivoa organizacije kluba. U svakom slučaju lepša i zdravija priča od npr debelog Neška i Lučana.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Aug 07, 2022 10:34 pm pricaj nam malo o stadionu,kakvi su utisci?

Inace Cuka vodi protiv Spartaka i ako pobedi tu stice prednost u odnosu na nas,a mi pobedom nad TSC mozemo da uzvratimo :)
Odigrali smo bolje od njih protiv Spartaka a oni dobiše rutinski 2:0…. Ej fudbale tajno.

Ali koliko je naš meč protiv Spartaka izgledao mnogo lepše sa publikom i eto boljim stadionom od ovog na Banovom Brdu. Bukvalno kao da je totalno drugačiji nivo fudbala. Koliko znači publika za lepši utisak.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Al moras uzeti u obzir da oni guraju i Evropu uporedo,i da se protiv Twentea sigurno ne seta po terenu... lepo je sto Kolubara uzela bod na gostovanju,nece zapinjati kad povedemo 8)


auuu sta pomislih na ovaj naslov https://www.imdb.com/title/tt3704428/ :mrgreen:
Image
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Maki »

Gledao sam prenos protiv Tventea i moj utisak je da je Čukarički moćna ekipa. Čak i izmene koje su ušle pokazuju zavidan kvalitet. Verovatno im je posle tako kvalitetne partije protiv daleko nadmoćnijeg protivnika Spartak došao kao poslastica.
Čuka nam je za sada ozbiljniji konkurent za to drugo mesto od Partizana.
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Jan »

Maki wrote: Mon Aug 08, 2022 12:34 pm Gledao sam prenos protiv Tventea i moj utisak je da je Čukarički moćna ekipa. Čak i izmene koje su ušle pokazuju zavidan kvalitet. Verovatno im je posle tako kvalitetne partije protiv daleko nadmoćnijeg protivnika Spartak došao kao poslastica.
Čuka nam je za sada ozbiljniji konkurent za to drugo mesto od Partizana.
... retko komentarišem..
ali ne slažem se da od starta preferišemo DRUGO mesto...
cilj je uvek biti prvi, (na stranu ovo ono) !
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Dobjamo zvezdu i Simić daje gol nakon onakvih komentara na mozzartu to mora da se desi, neka kosmička pravda. Nema većih kancera od crvenog blizanca. Oni crni izgledaju čak i normalno pored njih.
Nevernik II
Posts: 455
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Nevernik II »

Svako gledanje pregleda Čukinih utakmica je čista depresija.
Čuje se kad neko povuče vodu u wc-u na stadionu.
Više holandjana na tekmi nego njihovih "navijača". Besmislen klub.

Sledeće tri utakmice Kolubara, Lučane, Surdulica. Klubovi koji ispadaju ili će se jedva spasti. Jeste da su dva gostovanja ali to bi trebalo da bude 9 poena.

Onda dve zaredom kod kuće (Niš i Javor).
Bez preterivanja, uz malo sreće i bez mešanja sudija, to bi moglo biti svih 15 bodova.
Onda sledi gomila derbija...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by churguzijanac »

Deep Purple wrote: Mon Aug 08, 2022 5:12 pm Dobjamo zvezdu i Simić daje gol nakon onakvih komentara na mozzartu to mora da se desi, neka kosmička pravda. Nema većih kancera od crvenog blizanca. Oni crni izgledaju čak i normalno pored njih.
Pit’o bi te za misljene ko je veći kancer posle finala kupa sa sektašima 2011, ali to je već davno prošlo vreme.
Po meni nema razlike i uvek su štetniji oni koji su na vlasti.
Post Reply