7. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (0:0)

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Turija »

Vidakov se mogao proslaviti i dugo ce zaliti za te dve sanse. Nije bio los u polju, ali onaj promasaj se pamti. No, promasivali su zicere i bolji napadaci od njega. Glavu gore, pa napred u sledecoj prilici do gola.
Promasio je i V. Simic odlicnu priliku. U principu, lose ( mlako i netacno) sutiramo i svaki protivnicki golman se istakne protiv Vose.

U sustini sudija nas je hendikepirao crvenim kartonom V. Simicu, ali i pored toga sami smo krivi za izjednacenje.
Neka sad Struka analizira zasto.

U prvom delu najzapazeniji Djordjevic, u drugom nestao u napadu, uz jedno spasavanje naseg gola.
Kabic odlican, kao i N. Simic i Nemanja Nikolic, uz borbenog Topica. Takodje, dobar Traore i na momente Baraj. Malbasic jos nije u pravoj formi.
Kopitovic nemocan protiv Bojovica i vrlo slab. Milosavljevic neprimetan u svim elementima.

Plej i stoper pod hitno.

PS
Ne znam zasto je Kopitovic bio prva opcija, a ne Jelenkovic i Stevanovic, ako vec nije Jelicic?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Maki »

Ovde ne trebaju pojačanja, ovde treba promešati ekipu. Zašto Nikolić nije bio u šansama? Kriv je Vidakov? Da je imao minute od početka prvenstva, ovo bi dao.
Kabić je Ronaldo za Malbašića i Baraja. Zašto ne igra od početka i zašto se dovode igrači da mu zauzimaju mesto?
Bjeković je Ronaldo za Baraja i ponavljam treba da igra u napadu, a Lazarević na beku.
Ipak, ne bih puno zamerio ekipi, ostavili su srce na terenu u drugom poluvremenu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Voja »

Maki wrote: Sat Aug 20, 2022 8:15 pm Ipak, ne bih puno zamerio ekipi, ostavili su srce na terenu u drugom poluvremenu.
I meni su pomesana osecanja,jer se zaista nista ne moze zameriti igracima koji su usli sa klupe,videla se velika zelja za pobedom... ali sto neko napisa gore ili su nasi igraci precenjeni ili trener nije za nas.

Danas sam uhvatio sebe da se pitam prilikom minute cutanja kakav bi se fudbal igrao da je Djumi imao ovakav timcic,i Djumi je ljubitelj poseda,al mislim da bi prica bila skroz drugacija
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Deep Purple »

Utakmicu ću prokomentarisati sutra mislim da sad ne bih mogao ništa objektivno i konstruktivno da napišem, jako sam izrevoltiran.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by MiSmoFKV! »

Ekipa podhitno mora da angazuje sportskog psihologa. Mnogo smo kvalitetnija ekipa i stvarno je glupo da se ovako gube bodovi. Ovakve ekipe stvarno moramo sa 5com ispratiti, pa nek se valjaju onda u autobusu na putu kuci.

Mislim da je greska sto je Malbasic poceo - nije jos ocigledno fizicki spreman. Da je usao kad i Kabic, napravili bi njih dvojica nesto.

Meni Kopitovic nije uopste bio los, ne znam zbog cega drvlje i kamenje po njemu.

Sudjenje opet katastrofa, ali nekako se sada vise slazem sa Vojom, fali nam mentalitet i da smo mi usli sa stavom dacemo 5 golova, mi dali bar 3, a niko ne bi primetio sudjenje.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by N13 »

Prokletstvo.

Manjak srece, katastrofa sudjenje prvo poluvreme, i pored svega toga neiskoriscene ukazane sanse.
Ali opet nisam potpuno nezadovoljan, pristup i borbenost mi se svidjaju.

Sudija ocigledno pogledao snimke svojih odluka na poluvremenu, pa poceo normalnije da sudi u drugom. Ipak cini mi se da je kod penala morao da pusti prvo prednost. Da je Nikolic slucajno promasio penal, to bi bila najveca greska sudije.

Kopitovic vrlo nesigurno usao u mec. Imao je strah da iznosi loptu, vrlo spor, nesiguran i neodlucan. Ne znam jel to do nedostatka minuta ili je oduvek takav, samo su nas Traore i Jelicic navikli na vecu sigurnost.
Vidakov je imao veliku sansu da postane junak, morao iskoristiti sanse. Opet, necu ga pljuvati, decko ima taj neki njuh, ulazi u sanse dosta lako. Mozda ce i realizacija doci kasnije.
Baraj katastrofa prvo poluvreme, vrhunski odigrao drugo.
Mirko VratiGolmanuSvakuLoptu Topic.
Djordjevic vrhunski odigrao
Ostali prosecno, kako se i ocekivalo.

Na kraju utakmice su Nemanju Nikolic iznosili sa klupe do tunela, nije mogao hodati. Iskreno se nadam da nije nesto previse ozbiljno!
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Istocno stajanje »

Da sumiramo, do sada sta su nam radile sudije: ponisten gol, penali protiv nas, cak i ponovljen penal, gol rukom, crveni karton... Previse za samo 6 utakmica, na cetiri lose sudjenje, to je u proseku skoro na svakoj!
Ali uprava cutanjem podrzava to, a mogu za 2 minuta da saznaju ko je odgovoran za to, sigurno su iz iste stranke, pa se zato ne zameraju.
Na 6 utakmica samo jedan gol smo dali u prvom poluvremenu, ne pamtim tako los skor. Ocekivao sam vise od Rastavca, da li je moguce da ne mozemo da igramo dobro celu utakmicu?!
Vec su krenule povrede, kartoni...
Nevernik II
Posts: 469
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Nevernik II »

Kakav debakl u zadnja dva kola.
2 boda protiv drugorazrednih ekipa.
3-3-0. Nijedna utakmica protiv konkurenata/ozbiljnih ekipa.
Sve u svemu, nije dobro i ide ka gorem.

Nismo pratili Vošu nekoliko sezona ali to je to. Taj poznati osećaj. Odmah te uhvati nostalgija. Mešavina razočarenja i neispunjenih očekivanja.
Takozvani Vošin osećaj :)
Niko te ne radi tako dobro, nekoliko nedelja te ponese i uzdigne u visine da bi te onda u samo sedam dana pri punoj brzini spljoštila na beton.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Karlsson »

Istocno stajanje wrote: Sat Aug 20, 2022 8:31 pm Da sumiramo, do sada sta su nam radile sudije: ponisten gol, penali protiv nas, cak i ponovljen penal, gol rukom, crveni karton... Previse za samo 6 utakmica, na cetiri lose sudjenje, to je u proseku skoro na svakoj!
Ali uprava cutanjem podrzava to, a mogu za 2 minuta da saznaju ko je odgovoran za to, sigurno su iz iste stranke, pa se zato ne zameraju.
Na 6 utakmica samo jedan gol smo dali u prvom poluvremenu, ne pamtim tako los skor. Ocekivao sam vise od Rastavca, da li je moguce da ne mozemo da igramo dobro celu utakmicu?!
Vec su krenule povrede, kartoni...
Nije bio gol rukom Kolubare, nego od kuka. Pokazivao se i ovde usporeni snimak. Mada zaboravio si i dva čista penala za nas protiv Spartaka koji nisu svirani tako da eto.
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Maki »

Sledeću verovatno igramo bez dva najbolja strelca koji su dali 7/10 naših golova, biće teško, ali očekujem da ćemo pokidati.
Klub pre svega mora da reaguje povodom suđenja. Ovo je namera! Nismo odigrali još ni protiv jednog konkurenta za Evropu. Čemu uopšte da se nadamo?
Naravno, jedan Radoja bi napravio reset.
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Marko93 »

Vratili smo se na fabricka podesavanja od sledeceg kola ocekujem do 500 ljudi na utakmici uz vekovnu borbu za 4.mesto i uz slaninarski pozdrav "kup je nas".
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Vojvodjanin123 »

Slažem se sa svime što je rečeno za našu igru, to zaista i dalje ne deluje ni blizu kako treba. Imamo nekoliko lepih akcija u meču a ostatak meča igramo usporeno.

Ali opet moram da napomenem da to ne menja činjenicu da je suđenje bilo loše(mislim loše u smislu da smo mi oštećeni naravno) u više nego pola naših utakmica. Mi bi i pored neubedljive igre skoro sigurno imali maksimalan učinak ili eventualno jedan nerešeni rezultat da smo imali pošteno suđenje. I kao što sam već rekao, veći broj pobeda i ubedljivije pobede bi verovatno doprinele i na boljem samopouzdanju ekipe, što bi skoro sigurno dovelo i do bolje igre.

Igra nam nije nešto specijalno dobra, ali teško je igrati ako ti sudije stalno saseku krila.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Voja »

Ma je*es rezultat,meni smeta losa igra,los fudbal,losa postavka,smeta mi sto izgledamo kao da ekipa iz ulice koja ide da igra fucu,pa tu nema timske igre nego svako za sebe pokazuje koliko zna i sta moze,tako mi i Baray danas delovao,trosio snagu uzalud,cuvao loptu,driblao sam protiv svih... ne moze se tako u profesionalnim vodama.Gledam Kabic stao na roglju,ima mnogo (protivnickih) igraca ispred sebe logicnije mu da odigra pas,al decko siri ruke nema kome da ga odigra,Bjekovic u prvom usao malo u sredinu pa se okrece da prosledi loptu verovatno beku uz liniju,pa se setio da on vise nije tamo,da nema kome dati loptu... ono uklizavanje Djordjevica kad je spasao gol,da je bio neki igrac zvezde ili partizana ne bi ni sutao vec bi prosledio loptu i srce 16m,a tamo dva saigraca totalno sami bez protivnickog igraca u krugu 10m. A tek je fantasticno nase iznosenje lopte kroz sredinu u slucaju kad je otmemo od protivnika (kad ne gradimo akciju od nule) tek tad se vidi totalno rasulo.

Lucani na nasem terenu onako izbace beka u kontru u 39.minutu... verovatno jer je to normalno u danasnjem fudbal,das loptu zmureci u prostore jer znas da ti je bek tamo. Ajd da mi odigramo takvu kontru sa Bjekovicem ili Djordjevicem!? To su stvari koje mene nerviraju,a to ne mozemo da ispravimo mi sa foruma,tribina,cak ni igraci na terenu,to je trenerov rukopis,on je taj koji mora da utice na te momente.

I iznervirao me i Kabic kad je uzeo slobodnjak da sutira... Prvo Baray je sa iste pozicije fenomenalno pogodio prvi put,drugo Baray je sutirao veceras sa krace razdaljine i tacno se videlo da mu treba slobodnjak malo dalje od gola,trece Baray igra kao nekad reprezentacija Nemacke (sa Kloseom u spicu) melje protivnika od 60. do 70.minuta i to je bila satnica kad je najjaci i cetvrto,decko jos nemas kilograma da sutiras sa te distance.... po meni veoma los potez.Zukic ima 100 meceva za nas,pa ne moze sa 11m jedva do golmana da je doda veceras,a ti ces sa 30m.

A u mec smo ponovo hteli uci u fazonu Spori Ritam bend,al nas lucani iznenadili ritmom,pa smo delovali kao razbijena vojska u prvih 15minuta meca
Image
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by ssnigd »

Vidakov.
Decko je za 20min usao u dve stopostotne sanse, nazalost promasio, uplasio se. To se resava sa novim utakmicama. U polju je odigrao odlicno. Dobijao vazdusne duele, cuvao loptu sa stoperima na ledjima, bio je od koristi timu i dobili smo sa njim posle Nikoliceve povrede. Ima potencijala i bice to dobro sa narednim utakmicama.
Kasnimo na utakmicu, samim tim vracamo protivnika u zivot. Promasujemo puno prilika.
Bez trojice glavnih igraca u narednom kolu. Nikolic verovatno mesec dana van terena, jedva je hodao do svlacionice.

Necu o sudjenju, iako su opet direktno uticali na rezultat. Vise me interesuju nase greske koje pravimo vec nekoliko kola.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Pera Centar »

Bjekovic je ozbiljno loš u odbrani, stoji na 5 metara od Bojović dok on daje gol. Vidakov mora dobiti više prostora.Sve u svemu Vojvodina je ove sezone divna zavesa za propadanje crnog blizanca.Dok god se uprava ne zali na suđenje nema tu ozbiljnosti. Kad smo bili prvaci 1989, svaki sudija je bio obavešten kome sudi...Sada koga briga.
Locked