11. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:0 (2:0)

Locked
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by ssnigd »

To je to. Nismo jos uvek kadri za ozbiljniji fudbal.
Ova utakmica je bila prilika da se Karadjordje ponovo napuni narednog vikenda, da pokazemo svima sta i koliko mozemo. Nazalost, ne previse lepog.
Last edited by ssnigd on Sun Sep 11, 2022 9:06 pm, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Neizlecivi »

Da izuzmem celo prvo poluvreme i Mileticevo neiskustvo. Moram da dodam da od njega za sada nisam video nista u prilikama koje je dobijao... Ali bih mu opet dao punu podrsku.

Ono sto mene zanima je cime smo mi zasluzili Zukica??? Cime nas je on zaduzio da dobija sansu i minute konstantno?
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Vojvodjanin123 »

Sve što sam napisao posle crvenog kartona se nije promenilo. Do duše to je i očekivano, jer sa igračem manje je utakmica tekla kako se i očekivalo.

Iako sam ubeđen da to nije uticalo na rezultat, i siguran sam da bi svakako izgubili zbog prikazane igre, ali smo opet oštećeni. Ako je onaj gol koji su nama poništili bili na početku sezone bio poništen, morao je i ovaj danas. Ako je takav kriterijum određen, treba da se primenjuje uvek i do kraja sezone. Takođe Ndiaje je mogao da dobije crveni zbog lakta u glavu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by slanobarac »

Neizlecivi wrote: Sun Sep 11, 2022 9:00 pm Ono sto mene zanima je cime smo mi zasluzili Zukica??? Cime nas je on zaduzio da dobija sansu i minute konstantno?
Rastavac je izgleda tvrdoglaviji od Đorđevića i Lalatovića zajedno.
PS: Prestanite da se žalite na suđenje. Tako samo još jadnije izgledamo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Vojvodjanin123 »

slanobarac wrote: Sun Sep 11, 2022 9:08 pm
Neizlecivi wrote: Sun Sep 11, 2022 9:00 pm Ono sto mene zanima je cime smo mi zasluzili Zukica??? Cime nas je on zaduzio da dobija sansu i minute konstantno?
Rastavac je izgleda tvrdoglaviji od Đorđevića i Lalatovića zajedno.
PS: Prestanite da se žalite na suđenje. Tako samo još jadnije izgledamo.
Ja sam se žalio na suđenje ali sam napomenuo da sam siguran da bi svakako izgubili. Nije bez veze žaliti se i na suđenje i na igru, po meni. Koliko god mi bili nezadovoljni igrom, igra je dovoljno dobra za top 5 u najmanju ruku. Ako nastave da nas kradu bićemo 6-8. Igra ne valja, ali se po meni mora reći i da je suđenje sramotno u većini mečeva. Obe stvari moraju bolje.
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Maki »

Mislim da je Rastavac precenjen kao trener. Dovesti 10 igrača od kojih je svaki bolji i skuplji od najboljih koji su došli u poslednjih 3-4 godine i nemati igru? Jedino kršteno mesto koje smo imali, Simića na levom napadaču, on je promešao i probao šest igrača na tom mestu. Sada imaš čistu situaciju da staviš Busnića na zadnjeg veznog, a Topića na osmicu. Ne ti forsiraš Milosavljevića, a posle ubaciš i klinca od 19 godina u vatru kod 0:2. Svi sem par forumaša i Rastavca vidimo da imamo očajni vezni red, štopera i centarfora, ali mi bacamo pare na krilne napadače. Forumaši imaju pravo na optimizam i greške, ali gosn Rastavac ovo ništa ne valja.
Rekao sam pred utakmicu da možda možemo do nerešenog, ali me Voja odmah napao zbog defetizma. Iskreno, na osnovu evropskih utakmica bio sam uveren da ovde nemamo šta da tražimo.
Doveli smo ozbiljne igrače, rezultat je loš. Vratite Gagu, on bi sa ovom igračima razbijao, da ne pominjem čika Mišu ili Lalata.
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Karlsson »

Bio sam veoma zadovoljan kada je rastavac došao i znam da ćemo teško sada naći boljeg, ali neko odgovornost za ovo mora da snosi. Neka sankcija da se uvede. Kao što je već napisano od prve utakmice nikakvog napretka u igri nema. Dizali smo sebi lažno samopouzdanje zbog dobrih rezultata sa donjim timovima, ali čim su došle ozbiljnije utakmice odmah se videlo da nešto fali. Jedva izvukli živu glavu protiv Voždovca, a sada nas konkurent za prve tri pozicije otresao kao da ne kažem šta.
Zbiljiću i Jovanoviću ne može ništa da se kaže, jer su oni svoj deo odradili veoma dobro. Prošle sezone tim je bio katastrofa, pa je doveden gotovo ceo novi tim sa igračima koji imaju biografije i koji su dokazani u ovoj ligi. Nadam se da je tačno kao što se piše po portalima da nas očekuju još dve ''bombe'', jer sa ovakvim igrama plašim da ćemo do zime biti na nekih -10 od prve tri ekipe.
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Karlsson »

Maki wrote: Sun Sep 11, 2022 9:16 pm Mislim da je Rastavac precenjen kao trener. Dovesti 10 igrača od kojih je svaki bolji i skuplji od najboljih koji su došli u poslednjih 3-4 godine i nemati igru? Jedino kršteno mesto koje smo imali, Simića na levom napadaču, on je promešao i probao šest igrača na tom mestu. Sada imaš čistu situaciju da staviš Busnića na zadnjeg veznog, a Topića na osmicu. Ne ti forsiraš Milosavljevića, a posle ubaciš i klinca od 19 godina u vatru kod 0:2. Svi sem par forumaša i Rastavca vidimo da imamo očajni vezni red, štopera i centarfora, ali mi bacamo pare na krilne napadače. Forumaši imaju pravo na optimizam i greške, ali gosn Rastavac ovo ništa ne valja.
Rekao sam pred utakmicu da možda možemo do nerešenog, ali me Voja odmah napao zbog defetizma. Iskreno, na osnovu evropskih utakmica bio sam uveren da ovde nemamo šta da tražimo.
Doveli smo ozbiljne igrače, rezultat je loš. Vratite Gagu, on bi sa ovom igračima razbijao, da ne pominjem čika Mišu ili Lalata.
Iskreno najjača konkurencija i treba da bude na krilima ako želiš da održiš visoku konsanstnost u napadu, jer se krila najbrže troše i samim tim najviše se menjaju u toku utakmice.
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by exlimanac »

Jednostavno smo jalovi i bezopasni.Koga god da dovedemo...ko god da igra,isto je...jad i cemer...nemoc da se bilo sta uradi
Kad god imamo sansu da se izdignemo i napravimo iskorak....mi useremo motku.
Iskreno...Rastavac mi deluje kao neka devojcica koja igra lastis i ima svoj svet u kojem je sve lepo i divno.
Covek je previse mekan i deluje kao da nema nikakvu kontrolu nad igrom i desavanjima na terenu.
Ovo je moralo da bude utakmica sezone....biti ili ne biti za nasu Vosu...trebali smo da kidamo i grizemo kao kerovi....a mi klaj klaj,po starom dobrom obicaju....jadno...bedno...cemerno
JBT za nas je jedan Cuka trenutno visoki nedostizni fudbalski standard.
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by slanobarac »

@Maki
Slažem se za Rastavca ali brate gde nađe Lalatovića????
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sun Sep 11, 2022 9:08 pm
Neizlecivi wrote: Sun Sep 11, 2022 9:00 pm Ono sto mene zanima je cime smo mi zasluzili Zukica??? Cime nas je on zaduzio da dobija sansu i minute konstantno?
Rastavac je izgleda tvrdoglaviji od Đorđevića i Lalatovića zajedno.
PS: Prestanite da se žalite na suđenje. Tako samo još jadnije izgledamo.
A sta treba: da cutimo trpimo?
Pa, jos kad ekipi ne ide,sudije pomognu protivniku, kao i danas za prvi gol, dva zuta i svaki kontakt je faul za domace, a nama kad mozemo u kontru, sudija vrati prethodni faul i ne pusti prednost. I na lakat u glavu nema crvenog za domace i car opet cuti.
Sram da bude Jovanovica. Dosao da uzme pare i da se ne mesa u svoj posao u domacem takmucenju

A sad, da se vratimo nama.
Ne vidim sta moze da se promeni u timu i sa ovim igracima.
Mozda Vitas unese vecu cvrstinu, a Cumic brzinu?
Medjutim i to nece biti dovoljno ovom timu, gde mali broj igraca je tehnicki i takticki na nivou Vojvodine.

Jedino sto vidim da se mora i moze jos uraditi je:
nabiti kondiciju igracima da trcanjem kompenzuju svoje tehnicke- takticke nedostatke, koji su nedopustivi za najvisi rang takmicenja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Voja »

Prvi i osnovni postulat u modernom (nasem) fudbalu mora da glasi OD POVRATNIKA LEBA NEMA!!! Kad to naucimo i savladamo zedj za nekim (bolje da cutim) stvarima,bice bolje. I ne govorim to samo za Vosu,gledajte ko je veceras drzao Cuku u igri,a gde su Adzic,Ivanovic tokom cele sezone!?
Image
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by lazarr »

Danas:
Seniori Čuka-Voša 2:0
Juče:
Omladinci Čuka-Voša 3:0
Kadeti Čuka-Voša 5:1
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Voja »

Turija wrote: Sun Sep 11, 2022 9:27 pm Jedino sto vidim da se mora i moze jos uraditi je:
nabiti kondiciju igracima da trcanjem kompenzuju svoje tehnicke- takticke nedostatke, koji su nedopustivi za najvisi rang takmicenja.
Nema od toga nista... nemamo dovoljno trenera :roll:

Kako Bjekovic igrao danas?
Image
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 11. kolo: Čukarički - VOJVODINA, nedelja u 19h

Post by Marko93 »

Mislim da su problemi slabi napadi po krilu traba da dovedemo jos 2 krila
Locked