Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nevernik II
Posts: 455
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Marketing kluba

Post by Nevernik II »

Ko ima decu i porodicu, samci stop :D



User avatar
Milan
Posts: 4200
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Осим тога, сви посетиоци ће, по цени од 1.000 динара, већ тада моћи да купе улазнице за запад за првенствену дерби утакмицу између Војводине и Партизана, која ће се играти првог априла на „Карађорђу“, док ће улазнице за исток за овај меч моћи да преузму бесплатно.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Taxista
Posts: 121
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: Marketing kluba

Post by Taxista »

Milan wrote: Tue Mar 21, 2023 8:37 pm
Осим тога, сви посетиоци ће, по цени од 1.000 динара, већ тада моћи да купе улазнице за запад за првенствену дерби утакмицу између Војводине и Партизана, која ће се играти првог априла на „Карађорђу“, док ће улазнице за исток за овај меч моћи да преузму бесплатно.
Da,malo retardirano.Protiv Čuke,gde je i kurta i murta mogao uzeti kartu,deliš badava.A događaj gde su da kažem 99%Vojvodinaši krk u gibanicu,ili idi na Istok.
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

Taxista wrote: Wed Mar 22, 2023 6:45 pm
Milan wrote: Tue Mar 21, 2023 8:37 pm
Осим тога, сви посетиоци ће, по цени од 1.000 динара, већ тада моћи да купе улазнице за запад за првенствену дерби утакмицу између Војводине и Партизана, која ће се играти првог априла на „Карађорђу“, док ће улазнице за исток за овај меч моћи да преузму бесплатно.
Da,malo retardirano.Protiv Čuke,gde je i kurta i murta mogao uzeti kartu,deliš badava.A događaj gde su da kažem 99%Vojvodinaši krk u gibanicu,ili idi na Istok.
Одлично примећено, помешали су кад и коме карте да поделе.
Но још су ове акције младе, надам се да ће се следећи пут кориговати.
Заиста је једна сјајна и здрава акција, само нек се настави.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Marketing kluba

Post by fraxmanutd »

Verovatno je većina vas ispratila da je bila humatirna licitacija za malog Miloša. Na aukciji su se našli dresovi sa likom Siniše MIhajlovića.
Lepa akcija, nema šta. Skupilo se negde oko 3000 evra za 11 dresova.
Ja sam eto rešio da ću uzeti jedan i tako je i bilo. Moja ponuda je bila najveća za jedan od dresova.

E sad...
Ono što je jako loše u svemu ovome je sledeće.
Zašto su ovi dresovi poslati u Amsteradam i zašto je morala aukcija da se održi na taj način, preko tog sajta?
Prilikom uplate za dres, odmah sam uplatio dodatnih 50-55 evra za shipping preko DHL-a. Ok, ako mora, mora...
Dres je poslat nakon 20 dana i stiže u Srbiju.
Sada plaćam još dodatnih 13.500 dinara za carinjenje i usluge DHL-a koji su zastupnici u svemu tome.
Bukvalno ispada da što više date u humanitarne svhre, to će država više da vas odere za carinu, prosta računica. Fale mi samo još uši da bih se osećao kao magarac...

Dakle. U humanitarne svrhe otišlo oko 30.000, u vetar dodatnih 20.000
Baš gorak ukus.

Ako se ovako nešto ponovi u budućnosti, neka razmisle da li je ovo pravi način.
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

@fraxmanutd
Naopako sa humanitarnom akcijom sa aukcijom dresova, naopako sa ulaznicama za utakmicu sa partizanom. :oops:
Da li je moguce da, bas toliko, ne umeju da urade stvari kako treba i predvide narednu situaciju?
Nemar ili namera? Kako takvim potezima (iz)graditi poverenje navijaca?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Marketing kluba

Post by fraxmanutd »

Ne znam @turija. Najbolja namera je bila, u to ne sumnjam, ali...
Nadam se samo da će neko pročitati pa da će sledeći put biti bolje.
Iskreno verujem da smo i mi u Srbiji sposobni za ovako nešto, ne mora da ide čak do Amsterdama :cheers:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3921
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

fraxmanutd wrote: Thu Mar 23, 2023 5:52 pm Ne znam @turija. Najbolja namera je bila, u to ne sumnjam, ali...
Nadam se samo da će neko pročitati pa da će sledeći put biti bolje.
Iskreno verujem da smo i mi u Srbiji sposobni za ovako nešto, ne mora da ide čak do Amsterdama :cheers:
Ne znam zašto ali i gotovo svi najveći Evropski klubovi praktikuju prodaju preko tog sajta. Pa i blizanačka :shit: su prodavala preko njega, može da se pogleda.

Ako smem da pitam, čiji si dres “pazario” ? :)
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Marketing kluba

Post by fraxmanutd »

Malbašićev 🙂
Банат цео, црвено бео!
User avatar
N13
Posts: 2059
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Poznat je to sajt za licitacije. Verovatno najveci u Evropi, moghce i sire... samim tim vise ljudi, veca mogucnost da neki kolekcionari dresova iz celog sveta ponude veci novac.

E sad, u nasem slucaju to je jako besmisleno. Em smo sirorinja, em dres ide iz Srbije za Holandiju, pa nazad u Srbiju. Dupli troskovi, duple carine, ko zna verovatno i neki porezi.
Ja verujem da u marketing timu ljudi nisu ni znali kako ide ceo taj proces i koji su troskovi... ispalo je suludo za ljude iz nase drzave koji su kupili dres. Mozda da smo u EU bi imalo nesto vise smisla, jer verujem da onda ne bi islo carinjenje, samo transport. Ovako, lepa ideja, ali dosta besmislenih stvari
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

https://www.fkvojvodina.rs/vosin-porodi ... -porodicu/

Успут бих честитао рукометашима пролазак у полуфинале еврокупа.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Jel se to održavalo na VB zbog utakmice Belorusije?
User avatar
Milan
Posts: 4200
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Verujem da je bilo tamo zbog bolje organizacije.

Bravo za klub i organizovanje ove akcije. Postaje tradicionalan dogadjaj i nadam se da ce svaki put biti sve bolje. Gomila dece danas, koja bude nadu u bolje sutra i opstanak VOJVODINAŠTVA.


p.s. Ogromna zamerka za cene majica. Danas je decja (uzrast 4-5 godina) uz popust koštala 1.400 dinara. Dvoje dece i kumče, pa izračunajte koji je to udar na džep. Cilj bi trebalo da bude svako dete u obelezju kluba, a to znači da bi se majice morale na ovakvim manifestacijama prodavati po nabavnoj vrednosti, ako ne i damping ceni…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Milan wrote: Sun Mar 26, 2023 12:39 am Verujem da je bilo tamo zbog bolje organizacije.

Bravo za klub i organizovanje ove akcije. Postaje tradicionalan dogadjaj i nadam se da ce svaki put biti sve bolje. Gomila dece danas, koja bude nadu u bolje sutra i opstanak VOJVODINAŠTVA.


p.s. Ogromna zamerka za cene majica. Danas je decja (uzrast 4-5 godina) uz popust koštala 1.400 dinara. Dvoje dece i kumče, pa izračunajte koji je to udar na džep. Cilj bi trebalo da bude svako dete u obelezju kluba, a to znači da bi se majice morale na ovakvim manifestacijama prodavati po nabavnoj vrednosti, ako ne i damping ceni…
Uvek mora, i u odlicnoj ideji, da se zabrlja i ne izvede dobro do kraja. Zasto :?: :?: :?:
Inace, hteo sam da pohvalim akciju, ali poucen iskustvima, sacekao sam i komentare ljudi koji su bili u FCVB.
Valjda ce sledeci put biti bolje? Ovo kao i sa utakmicama Vojvodine: od dobrog, do loseg i do stalnih ocekivanja i nadanja u bolje dane.

PS
Pridruzujem se cestitkama nasim rukometasima. :cheers:
Najzad neki pomak u Evropi. Jeste da jenajslabije takmicenje u pitanju, ali puno znaci. Upisuje Novi Sad na rukometnu mapu Evrope. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

Ову акцију треба поновити и пред Пазар. Чак и пред сваку утакмицу. И делити карте, не продавати. Тако се ствара база навијача.
Следећи пут на Карађорђу, платоу Спенса, у центру или оном терену код дунавског парка. Да буде ближе људима. Као ономад кад је Џими био тренер и одиграо се мали фудбал у центру. Приближити Вошу људима који је слабо прате или не прате уопште. Нек виде да није све само онај београдски дуо.
Post Reply