34. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by slanobarac »

Voja wrote: Sun May 07, 2023 9:55 pm Sad onako "na prvu" kad razmislim pamtim vise meceva pod Batakom gde smo momacki bili nadigrani,nego pod Rastavcem.Mi smo sa Rastavcem imali problem da nam protivnik nije ni trebao,ali opet nije bilo mnogo meceva gde smo nadigrani. A ovamo opet,sve cesce se ne zna gde udaramo,posebno u gostima. Ocekujem tvrd mec i mec na jedan gol ili ce ga dati Ivanovic/Badamosi ili UN/V.Simic
Ja ne pamtim koga smo mi nadigrali pod Trenerom?Bila su dva poluvremena na dve utakmice i veeeeliko ništa.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1393
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Uvek sa tobom »

Слаби смо на гостовањима ове сезоне тако да нисам претерани оптимиста што се тиче данашње утакмице, мора код гостовања озбиљно нешто да се промени у припреми утакмице и мотивацији.
Све у свему Х нам је сигуран :mrgreen: мада је и он као да смо изгубили у овој ситуацији.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4199
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Milan »

Voja wrote: Sat May 06, 2023 10:41 pm Ako sam dobro razumeo trenerovu izjavu,mi do kraja prvenstva lovimo taj jedan bod koji nam i teoretski obezbedjuje Evropu i to je to od nas,sve ostalo moze,a i nije obavezno.Cak nam ni taj bod nece trebati jer ce Pazarci kiksati sto znaci da smo i mi lagano digli ruke od prvenstva!? Cilj (Evropu) smo izborili i sad mozemo da igramo kako hocemo!?A necete valjda? Ljudi manite se filozofije,placeni ste da igrate,a vec mec u ponedeljak ce pokazati da l smo vec sad postali izduvani balon ili vam je zaista stalo do tima,njegovog imena,istorije i velicine!?


Identičan utisak sam imao nakon čitanja Batakove izjave...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ultra komsa
Posts: 414
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by ultra komsa »

Voleo bi danas 0-5 i euforiju bar par dana 😇 Već bi gledali ko nam je protivnik u kvalifikacijama za LŠ 🫡
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Voja »

Milan wrote: Mon May 08, 2023 10:54 am Identičan utisak sam imao nakon čitanja Batakove izjave...
Ja cu napustiti ovaj forum... jednostavno nisam naucio da se odredjeni forumasi slazu sa mnom :mrgreen:
Au postoji velika sansa da danasnji mec necu moci gledati ni u prenosu,a toliko sam zeljan fudbalske atmosfere sa brda
Image
User avatar
Milan
Posts: 4199
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Milan »

Voja wrote: Mon May 08, 2023 1:32 pm

Ja cu napustiti ovaj forum... jednostavno nisam naucio da se odredjeni forumasi slazu sa mnom :mrgreen:

Konačno si počeo da pokazuješ znake sazrevanja... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by slanobarac »

Povoljne vesti iz KG bi mogle stimulativno delovati na naše momke. Ako pak pobedi TSC onda i ne očekujem tri boda iz BG. 'Ajmo na pobedu! :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
1892
Posts: 1067
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by 1892 »

Milan wrote: Mon May 08, 2023 10:54 am
Voja wrote: Sat May 06, 2023 10:41 pm Ako sam dobro razumeo trenerovu izjavu,mi do kraja prvenstva lovimo taj jedan bod koji nam i teoretski obezbedjuje Evropu i to je to od nas,sve ostalo moze,a i nije obavezno.Cak nam ni taj bod nece trebati jer ce Pazarci kiksati sto znaci da smo i mi lagano digli ruke od prvenstva!? Cilj (Evropu) smo izborili i sad mozemo da igramo kako hocemo!?A necete valjda? Ljudi manite se filozofije,placeni ste da igrate,a vec mec u ponedeljak ce pokazati da l smo vec sad postali izduvani balon ili vam je zaista stalo do tima,njegovog imena,istorije i velicine!?


Identičan utisak sam imao nakon čitanja Batakove izjave...

Čovek na konferencijama priča diplomatski, što mu daje dozu ozbiljnosti. Mogao je da lupeta kao Lalat ili Zbiljić kad daje intervjue pa bi posle bio ismevan u javnosti. Siguran sam da to ne priča u svlačionici, jer rezultate ima.
Come on you Reds!
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by 021 »

Batak resetovao vezni red na Rastavčeva podešavanja. Sa Simićem na mestu organizatora igre biće jako teško. Ne sviđa mi se ni izostavljanje Traorea...
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by slanobarac »

Čini mi se jako loš sastav. Šta to bolje može Simić da doprinese igri od Nikolića? Pod uslovom da je Uroš potpuno spreman.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Deep Purple »

Meni je ovo sastav odličan za gostovanja. Pretpostavljam da U. Nikolić nije spreman. Jedino bih Baraye umesto Malbašića.
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by ssnigd »

Ovaj sastav znaci nema kontrole na sredini terena i cekamo neke kontre...
Hajde, videcemo
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Turija »

Zasto nemamo popunjenu klupu za rezervne igrace? Nikako ne razumem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 883
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Duplof »

Turija wrote: Mon May 08, 2023 6:01 pm Zasto nemamo popunjenu klupu za rezervne igrace? Nikako ne razumem.
I ja se to pitam.

Opet nema naših navijača na utakmici. Razumeo bih ovaj bojkot da samo mi igramo danas a ostali vikendom, ovako baš i nema logike. Ali dobro, to je moje mišljenje...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: Čukarički - VOJVODINA, ponedeljak u 18h

Post by Deep Purple »

Kvalitetno smo ih stisli u prvih deset minuta.

Oprašta im kartone.
Locked