Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1458
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

fare wrote: Sat May 20, 2023 7:41 pm Vitas, NN, Malbašić, Jeličić Busnić, Milosavljević po meni mogu komotno da pakuju kofere UN i Barayu dati još polu sezonu fore a popričati sa VS ako je moguće za produžetak ugovora i probati onog Fernandeza iz Visle dovesti.
Uroš Nikolić je jedan od naših boljih igrača da nema problema sa povredama bio bi možda i najbolji tako da mislim da njemu ne treba davati još polu sezonu fore dečko je već sada dokazao da ima kvalitet dok bi recimo Jeličiću dao još 6 meseci fore imao je solidan start a posle je šetan na bekove gde se nije snašao.
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Slazem se za Urosa Nikolica. Kad je dosao, mislio sam da je promasio profesiju, ali izgleda da je duga pauza kod njega bas ostavila traga. Kad je usao u formu, pokazao je klasu i jedini je uz Carevica i Cumica opravdao epitet pojacanja.
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4864
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Kako igra, UN bi trebao dati nama polusezonu fore.
Pobogu...da nije njega, prolece bi mnoooooogo drugacije izgledalo...
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

srkins wrote: Sat May 20, 2023 7:52 pm
Uroš Nikolić je jedan od naših boljih igrača da nema problema sa povredama bio bi možda i najbolji tako da...
Ako nam je on jedan od najboljih onda ni ne cudi sto se nalazimo na mestu na kom se nalazimo. A sad smo opet doveli igraca kojeg niko nece i mislimo da smo se pojacali... tako se ne stvara pobednicka ekipa. Treba nam bar 3 crna brata radilice, razbijača, da mi bijemo a ne da nas prebijaju na svakoj utakmici.
User avatar
slanobarac
Posts: 3622
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Ovo nema smisla. Podseća me na onu igru dečaka "čiji je veći".
.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Duplof
Posts: 918
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Odmah se mora početi s pravljenjem ekipe jer letnje pripreme, nova sezona u Superligi i Evropa su blizu, nema vremena za gubljenje! Mogli bismo barem jednom biti pametni i raditi stvari planski, s nekom vizijom i ciljem.
Ako su problem novci, zašto se klub ne angažuje oko sponzora? Srbijagas, prema njihovoj priči, već neko vreme ne daje ni dinara klubu a njihov logo nosimo na dresu. Ne bi me čudilo da Zbiljićeva firma bude novi glavni sponzor...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10811
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Stexman wrote: Sun May 21, 2023 1:54 pm
srkins wrote: Sat May 20, 2023 7:52 pm
Uroš Nikolić je jedan od naših boljih igrača da nema problema sa povredama bio bi možda i najbolji tako da...
Ako nam je on jedan od najboljih onda ni ne cudi sto se nalazimo na mestu na kom se nalazimo. A sad smo opet doveli igraca kojeg niko nece i mislimo da smo se pojacali... tako se ne stvara pobednicka ekipa. Treba nam bar 3 crna brata radilice, razbijača, da mi bijemo a ne da nas prebijaju na svakoj utakmici.
+1

U Klubu samo ako je dzabe, onda moze . Dovodimo igrace koje niko nece ( uz to jos i 30ogodisnjaci) i imamo igrace koje niko nece.
Sto kaze @Stexman, tako se ne stvara pobednicka ekipa.
Onog kog smo nesto platili, taj i vredi ( Cumic), ali nema s kim.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3622
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

A koliko smo platili miljenika Simića?
Da pomognem?
Okruglo 0 dinara.
A naš najbolji igrač?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4045
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Gani drže procente od dalje prodaje Simića, tipa 40%. Od toga jasno ništa biti neće, ali kockali su se, može im se.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10811
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sun May 21, 2023 5:11 pm A koliko smo platili miljenika Simića?
Da pomognem?
Okruglo 0 dinara.
A naš najbolji igrač?
Da, ali igrac iz blizanaca ima pobednicki mentalitet i dobru obucenost. Simic je to pokazao i u Vosi ( Sestic, Punisic, Joksimovic... davno, Drincic nedavno). Naravno i mana, zato su i bili prekobrojni tamo ( Sestic samo zbog godina i povratka iz Grcke).

Nasi igraci su nekad imali mentalitet velikog kluba, ali odavno vise nemaju, zato su takvi i rezultati i igre. Prodajemo samo decu sa FCVB, a i to vise necemo moci, kako se tamo radi. I oni gube u svojim ligama pobednicki mentalitet.

Evo recimo, ja tvrdim da bi i Krsticic, trenutno, bio pravo ( a realno moguce) pojacanje za nas vezni red, ako je zdravstveno OK, jer je naucio da igra pod pritskom pobede.

Uvek bih pre doveo igraca iz Druge lige iz ekipe koja se bori za prvo mesto, nego igraca iz kluba Prve lige, koji se bori za opstanak. Pa cak najbolje iz vrhaTrece lige.

Sta donosi Crnomarkovic iz Javora, ili Ljubisavljevic iz Jagodine - Zalgirisa? Ne potcenjujem te igraca, imaju neki kvalitet, ali ne donose ono sto Vojvodini treba i koliko Vojvodini treba. Nisu igrali ozbiljnu ligu u ozbiljnom timu i ritmu, pa i tamo ostali bez ugovora. Nisu za oslonce ekipe.

Moraju se dovesti igraci zeljni pobeda i napredovanja do 26-27 godina, koji jos uvek imaju sansu da odu u inostranstvo ili igraca na zalasku karijere sa mentalitetom pobednika i sa evropskim iskustvom u ozbiljnim timovima. Jedan do dva takvih veterana maksimalno. Ne vise i da mladi grebu i uce od njih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3622
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Turija wrote: Sun May 21, 2023 6:52 pm
slanobarac wrote: Sun May 21, 2023 5:11 pm A koliko smo platili miljenika Simića?
Da pomognem?
Okruglo 0 dinara.
A naš najbolji igrač?
Da, ali igrac iz blizanaca ima pobednicki mentalitet i dobru obucenost. Simic je to pokazao i u Vosi.........

......... Uvek bih pre doveo igraca iz Druge lige iz ekipe koja se bori za prvo mesto, nego igraca iz kluba Prve lige, koji se bori za opstanak. Pa cak najbolje iz vrhaTrece lige.
Znao sam da će ono čuveno da ali :mrgreen:
zvezdini igrači imaju pobednički mentalitet? :D :D :D
A nisu imali dok su bili kod nas. Čime ih hrane tamo? Znaš ti vrlo dobro zašto su oni tamo čarobnjaci, magovi fudbala. Zar ne?

Kako si tumačio onomad dolazak kapitena Radnika Stevanovića?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3990
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Turija

Da doveo bi igraca iz vrha druge lige ali ti ne odgovara Crnomarković iz Javora koji je osvojio duplu krunu u Sloveniji ih bre Turija :mrgreen:


A Ljubisavljević se naosvajao trofeja u Litvaniji i igrao evropu i to standardno ? Plus ispunjava i tvoje kriterijume i za godine. Kontradiktoran si.


Gleda se suv kvalitet a ne na kojem je mestu ekipa iz koje igrač dolazi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3622
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sun May 21, 2023 7:08 pm @Turija

Da doveo bi igraca iz vrha druge lige ali ti ne odgovara Crnomarković iz Javora koji je osvojio duplu krunu u Sloveniji ih bre Turija :mrgreen:


A Ljubisavljević se naosvajao trofeja u Litvaniji i igrao evropu i to standardno ? Plus ispunjava i tvoje kriterijume i za godine. Kontradiktoran si.


Gleda se suv kvalitet a ne na kojem je mestu ekipa iz koje igrač dolazi.
Neko mu hakovao profil. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Jedno od najboljih pojačanja u poslednjih 10 godina u našem klubu je bio Enver Alivodić - nijedan Turijin kriterijum ne ispunjava :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10811
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Deep
Nisam ja osporio da imaju neki kvalitet, ali nedovoljan za Vosu.Te lige su u nivou nase, ne racunajuci blizance, pa cak sada i TSC i Cukaricki.
Igrala je Vosa sa Olimpijom na pripremama, pa smo bili egal i sa ovakvim timom. Oni su, ipak, ostali bez produzenja ugovora i tamo.
Hocu da kazem da je to malo za nas, sto nama sada neophodno treba. Mogu oni biti u Vosi, ali ne kao ,,kostur" i nosioci ekipe.

OK. Ako ste vi zadovoljni, bicu i ja.

PS
Koliko je Alivodic imao godina, kada je bio u Vosi i koga je imao u timu, kao okruzenje?
Mi danas nemamo takvo okruzenje da daje motiv. Alivodic je bio korektan, posten borben igrac, doprineo rezultatima, ali nije najbolji kojeg sam gledao u Vosi. Gledao sam ja dobre igrace i iz Kabela, Borova Sela, Belog Manastira, Vrbasa, iz Novog Sada kao drugoligasa.... Ja sam samo izneo generalni stav, ali uvek ce se naci izuzeci ( koje treba ,,namirisati").
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply