Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Nema na yt nemož odgledati?
Da nema na Novosadskoj snimak možda?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1393
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Pripreme

Post by Uvek sa tobom »

Voja wrote: Fri Jul 14, 2023 10:57 pm
Al kako ga NN zakucao danas :mrgreen:
Морао сам да вратим и видим го, код нас је тај шут завршавао на северу :mrgreen: ал нека им га, само да мени више живце не кида промашајима што гола што лопте...

Иначе данас солидна утакмица, за разлику од претходних, не знам како не капирају и даље да нам треба један квалитетан шпиц и да нису у стању макар то да ПЛАТЕ !!! Мали Ивановић данас одличан, ако се сведе све на ове шпицеве, малом Ивановићу давати више шансе него осталима да се не опечемо као са Милошевићем..

Едит: Фаре можда можеш вратити на Новосадској ако имаш ту опцију.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
CRD FCV
Posts: 1658
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Pripreme

Post by CRD FCV »

Нисам успео ништа да погледам до сада осим пар минута прве утакмице. Видим задовољство после данашње, да ли је можда и боља игра јер имамо два бека на природним позицијама? И да ли је то шокантно откриће за струку?
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Uvek sa tobom wrote: Fri Jul 14, 2023 11:08 pm
Voja wrote: Fri Jul 14, 2023 10:57 pm
Al kako ga NN zakucao danas :mrgreen:
Морао сам да вратим и видим го, код нас је тај шут завршавао на северу :mrgreen: ал нека им га, само да мени више живце не кида промашајима што гола што лопте...

Иначе данас солидна утакмица, за разлику од претходних, не знам како не капирају и даље да нам треба један квалитетан шпиц и да нису у стању макар то да ПЛАТЕ !!! Мали Ивановић данас одличан, ако се сведе све на ове шпицеве, малом Ивановићу давати више шансе него осталима да се не опечемо као са Милошевићем..

Едит: Фаре можда можеш вратити на Новосадској ако имаш ту опцију.
Nemam nažalost :shock:
Nevernik II
Posts: 455
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Pripreme

Post by Nevernik II »

Pobedili. Plus su ljudi zadovoljni igrom.
Zbunjen sam, ne znam kako to da procesuiram :D

Taman da mi stvori neku lažnu nadu pred kiprane.
User avatar
Maki
Posts: 1136
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Pripreme

Post by Maki »

Ja recimo uopšte nisam zadovoljan našom igrom i dalje stojim da bi drugi tim sasvim lepo parirao prvom, čak je i bolji u presingu i odbrani. Juče smo nadigrali Muru tek kada su uveli drugu postavu, a oni su bili isto kao mi 5. u svojoj ligi, koja je dosta slabija od naše.
Za sada ne vidim da smo se igrački pojačali u odnosu na prošlu sezonu:
Vitas-Crnomarković
Đorđević-Bukinac
Topić-Kajević
Simić-Radulović
Milošević-Ivanović
NN-Vukić
Najgore od svega što nema vidnog napretka kod mlađih igrača (Jeličić, Bjeković, Miletić, Zukić, Kabić), a o starijima da ne govorimo. Možda bih pohvalio Milosavljevića, koji trči skoro kao Topić i Baraja kada igra povučenije, ali to je sve premalo.
I dalje imamo samo Carevića i Čumića u najboljim godinama i koji napreduju, a imaju i kontinuitet u kvalitetnim igrama.
Treba nam zadnji vezni koji preorava teren i klasični centarfor koji dobro skače, da bude jak u prekidima, i u odbrani i u napadu, pogotovo da može da isprati kifle Lazarevića, Nikolića i Radulovića, a i da prima duge lopte kada preskačemo sredinu.
Ako ostane ovaj sastav, onda stvarno treba odustati od Busnića na štoperu i Zukića na štoperu, jer se vidi da prodišu kada su na prirodnim pozicijama. Takođe i Čumića treba staviti na centarfora, jer su mu pregled igre, pas igra i nesebičnost slabije strane, a ubedljivo je najbolji napadač, čak i glavom ume. Ostalo ne bih menjao.
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

@ Maki
Vitas-Crnomarković
Đorđević-Bukinac
Topić-Kajević
Simić-Radulović
Milošević-Ivanović
NN-Vukić
Meni je:
Crnomarkovic neuporedivo bolji od Vitasa

Bukinac bolji od Djordjevica

Kajevic tehnicki i ofanzivno bolji od Topica, a trkacki i defanzivno slabiji. Sad sta je timu u koncepciji potrebnije. Ja uvuk dajem prioritet tehnici, jer je teze naci potkovanog igraca od defanzivnog borca.

Simic je brzi od Radulovica, ali tehnicki i rezonski slabiji. Radulovic mirniji u sansi i bolji u sutu i centarsutu.

Milosevic je bolji, za sada, od Ivanovica i tu smo trenutno u minusu, ali ocekujem da Ivanovic napreduje kroz minute na terenu.

NN je bolji od Vukica definitivno. I tu smo u minusu.

Po meni, 4 plusa, a 2 minusa. Generalno smo u plusu.

Za sve ostalo napisano delim tvoje misljenje, (osim za Busnica - Busnic se popravio i aklimatizovao u Vosi). Pogotovo se slazem za Cumica na mestu centarfora u nedostatku klasicnog. Cak bi imali i veoma brze igrace u kontri (posto ocekujem da cemo uvek igrati defanzivnije sa Batakom) i orijentisati se na kontranapade.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3551
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by slanobarac »

Napisah ja juče da smo tip top ekipa za kontranapade. Kad se samo setim Lacike, Mićovića, Džimija...... Taj fudbal volim.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1032
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

https://youtu.be/_kzf74dOiW4

Ево хајлајтова са утакмице против Муре
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Turija wrote: Sat Jul 15, 2023 8:53 am @ Maki
Vitas-Crnomarković
Đorđević-Bukinac
Topić-Kajević
Simić-Radulović
Milošević-Ivanović
NN-Vukić
Meni je:
Crnomarkovic neuporedivo bolji od Vitasa

Bukinac bolji od Djordjevica

Kajevic tehnicki i ofanzivno bolji od Topica, a trkacki i defanzivno slabiji. Sad sta je timu u koncepciji potrebnije. Ja uvuk dajem prioritet tehnici, jer je teze naci potkovanog igraca od defanzivnog borca.

Simic je brzi od Radulovica, ali tehnicki i rezonski slabiji. Radulovic mirniji u sansi i bolji u sutu i centarsutu.

Milosevic je bolji, za sada, od Ivanovica i tu smo trenutno u minusu, ali ocekujem da Ivanovic napreduje kroz minute na terenu.

NN je bolji od Vukica definitivno. I tu smo u minusu.

Po meni, 4 plusa, a 2 minusa. Generalno smo u plusu.

Za sve ostalo napisano delim tvoje misljenje, (osim za Busnica - Busnic se popravio i aklimatizovao u Vosi). Pogotovo se slazem za Cumica na mestu centarfora u nedostatku klasicnog. Cak bi imali i veoma brze igrace u kontri (posto ocekujem da cemo uvek igrati defanzivnije sa Batakom) i orijentisati se na kontranapade.
:cheers:
Ej šta doživesmo još ćemo i kukati za NN :D
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Mare_Liman wrote: Sat Jul 15, 2023 9:01 pm https://youtu.be/_kzf74dOiW4

Ево хајлајтова са утакмице против Муре
Antonijević spasio 2 čista gola e moj Malbašiću šta ti mašiš :shock:
User avatar
Milan
Posts: 4198
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Milan »

Malbašić sad već ustaljeno promašuje izgledne prilike i to postaje frustrirajuće.

Radulović deluje kao ozbiljno pojačanje i iskreno se nadam da ćemo celu sezonu odigrati sa njim i Čimićem. Kad sam kod Čume, mora prestati sa ‘alavljenjem!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pripreme

Post by churguzijanac »

Koliko ovoj ekipi fali napadač.Iz aviona se vidi.Samo ne vidi ko treba da vidi.Bili bi ekipa na turbo pogon :mrgreen:
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Mare_Liman wrote: Sat Jul 15, 2023 9:01 pm https://youtu.be/_kzf74dOiW4

Ево хајлајтова са утакмице против Муре
Nisam gledao utakmicu, pa da uporedim sa prethodnim. Ovako sa snimka raduje veliki broj sansi koje stvaramo, ali realizacija i tehnika suta je sada vec visegodisnji hronicni problem ovog kluba.
Losa stvar je broj prilika koje nam je Mura stvorila, a posebno posle kornera.
Videcemo u sredu protiv Borca, da li trkacki izgledamo svezije.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Pripreme

Post by Deep Purple »

Makarić predvodi napad Borca protiv nas. Potpisao je za Borac.
Post Reply