Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Podrska Predsednice!
Svaka vam cast na svemu, samo napred!
Malo ljudi zna pravo stanje,svako dobro :cheers:
Istocno stajanje
Posts: 545
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Uprava

Post by Istocno stajanje »

Drugar mi je rekao, prijatelj na Mocartu je napisao... Daj ljudi budite ozbiljni, samo proverene informacije iznosite, a ne rekla-kazala fore.
Nakon prodaje Kabica onima, Zbiljic kod mene vise nema kredita. I bar da je samo to. Nakon ovih, kakva crna titula, za tri godine nece ostati nista od kluba.
Ocigledno ne zele da uzdignu ovaj klub, gledacemo i ove sezone mucenje na terenu, a nasi rivali nikad slabiji, a mi ne mozemo vise od petog mesta ?!
Ne nasedam na tu patetiku "ja volim ovaj klub". Za pocetak voleo bih iskrene odgovore od njega.
User avatar
slanobarac
Posts: 3559
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Istocno stajanje wrote: Sun Jul 23, 2023 6:34 am Drugar mi je rekao, prijatelj na Mocartu je napisao... Daj ljudi budite ozbiljni, samo proverene informacije iznosite, a ne rekla-kazala fore.
Nakon prodaje Kabica onima, Zbiljic kod mene vise nema kredita. I bar da je samo to. Nakon ovih, kakva crna titula, za tri godine nece ostati nista od kluba.
Ocigledno ne zele da uzdignu ovaj klub, gledacemo i ove sezone mucenje na terenu, a nasi rivali nikad slabiji, a mi ne mozemo vise od petog mesta ?!
Ne nasedam na tu patetiku "ja volim ovaj klub". Za pocetak voleo bih iskrene odgovore od njega.
+1 nemam šta dodati, ono što sam mislio o njemu na početku mislim i dalje. Bez politike bio bi anonimus. Loš glumac kao i njegov šef.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Duplof
Posts: 886
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Uprava

Post by Duplof »

Lepo je to što žele da pričaju sa forumašima ali sam razgovor neće biti vredan ukoliko ne promene nešto nakon naših kritika.

Iskreno, ne razumem baš taj strah od ljudi sa strane, ionako će se većina stvari pročuti ovde na forumu nakon tog razgovora. Ako postoji neka opcija da tom topiku imaju pristup samo oni koji imaju ne znam ni ja koliko pisanja ovde na forumu, onda to treba predložiti. Svakako, mišljenja sam da forum mora biti "mesto okupljanja".
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Ne vidim svrhu sastanka.
Prvo, ovde se javno može pročitati šta i ko misli i koje su generalne zamerke i pohvale.
Drugo, šta ćemo dobiti, ako pet ljudi sazna nešto više, što se već ovde i naslutilo, kad će ostatak biti uskraćen za info. Jedino da iskopaju rupu, u nju kažu šta su čuli i zasade drvo, pa da posle pravimo svirale od njega.
Treće, jasan je raskorak između do sada javno izrečenog od strane klupskih zvaničnika i onog što vidimo da se dešava na terenu i van njega. Da se uvažava neki stav foruma, taj bi raskorak već morao biti mnogo manji, a ne da se produbljuje.
Haug.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
student
Posts: 92
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Uprava

Post by student »

Gostovanje Zbiljica na forumu je uvek dobra ideja. Postavljanje pitanja od strane forumasa njemu i treneru, ko god da je danas ili u buducnosti na konferenciji za medije je takodje dobra ideja.

Ali da se napravi sastanak izmedju Zbiljica i nekoliko forumasa koji imaju, lupam 1000 postova na forumu je...
Kvalifikacija imam 1000+ postova i to je dokaz da volim Vojvodinu vise od nekog drugog i da razumem stanje u klubu bolje od nekog drugog je stvarno smesno. I onda da se to posle ne podeli ovde ali eto Boze moj par ljudi ce biti bolje upuceni i mi treba da verujemo njima na rec...

Zasto bi bilo ok da Zbiljic daje objasnjena nekom Petru Petrovicu koji je loptu sutnuo 2 puta u zivotu a o rukovidjenju kluba zna samo sa FM-a.

Ili mozemo svi da postavimo pitanja i da se odgovori podele ovde ili ovo nema smisla. A i za odgovore isto tako ocekujem da budu konkretni a ne neko okolisanje.

Pitanja na forumu su najbolja ideja.

I stvarno ne zelim da se neki forumasi nadju u ovom postu. Nisam mislio na nikoga konkretno.
User avatar
Turija
Posts: 10741
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Krle wrote: Sun Jul 23, 2023 10:00 am Ne vidim svrhu sastanka.
Prvo, ovde se javno može pročitati šta i ko misli i koje su generalne zamerke i pohvale.
Drugo, šta ćemo dobiti, ako pet ljudi sazna nešto više, što se već ovde i naslutilo, kad će ostatak biti uskraćen za info. Jedino da iskopaju rupu, u nju kažu šta su čuli i zasade drvo, pa da posle pravimo svirale od njega.
Treće, jasan je raskorak između do sada javno izrečenog od strane klupskih zvaničnika i onog što vidimo da se dešava na terenu i van njega. Da se uvažava neki stav foruma, taj bi raskorak već morao biti mnogo manji, a ne da se produbljuje.
Haug.
@ Krle hvala sto ne moram da pisem i obrazlazem.

Razgovor nece promeniti nista, niti moze. Ako Zbiljic, kao predsednik kluba takve istorije i ugleda, ne moze nista da promeni, kao covek sistema, kako tek mogu forumasi?

Ne mogu nista da promeni, ni daleko veci korpus navijaca partizana, sta tek onda da ocekuju forumasi u nekom razgovoru ( @Radoye je dobro opservirao stanje i perspektivu Vose u jednom ranijem postu).

Iz do sada napisanog, potpuno je jasno i nedvosmisleno kakvu Vosu zele njeni navijaci i kakva su bila pocetna obecanja predsednika Zbiljica, a kakvi rezultati i igra Vojvodine posle godinu dana mandata.
Na kraju, ovaj Forum je imao iskreno dobre namere i pokrenuo inicijativu o spasavanju OFK Beograda, a vidimo sta smo dobili, posle toga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3925
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Nije brojčano ograničeno. Može nas 100 da se skupi pa da se napravi sastanak i razgovara sa njim. Uvek će biti i postojati razlika skrivati se iza teksta i reći direktno. Mnogo je učinkovanitije da se uživo razgovara. Mnogo se da bolje obrazložiti, ima milion i jedan razlog zašto je tako. Od facijalne ekspresije do ostalog. No ovde je glavni problem i da napravimo “termin” sa Zbiljićem verujem i to kažem otvoreno da bi došlo forumaša taman sa se izbroje na jednoj ruci. To je mentalitet našeg naroda. Nikad ništa konsruktivno.

Ja ne razumem šta više predsednik jednog kluba za navijače može da uradi od toga da izađe i porazgovara sa njima. U drugim državama ljudi bi se utrkivali da iskoriste takvu priliku i kažu šta imaju ali dobro naš narod je glasan a kad ga zaustavi kamera na ulici skreće pogled. No ajde da ne zalazim previše.

@Rabba eto i Rabba je ako se ne varam rekao da je prošetao do Zapada protiv Borca i šta je video i čuo?
Last edited by Deep Purple on Sun Jul 23, 2023 11:14 am, edited 2 times in total.
lapo-lapo
Posts: 228
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Uprava

Post by lapo-lapo »

Da li može neko da napiše nešto više o saboru, tj. načinu kako je funkcionisao i koje je bilo obrazloženje za njegovo ukidanje. Uglavnom što sam našao o saboru je ovdje https://fkvojvodina.com/forum/viewtopic.php?t=61 mada se tu više vodi polemika ići na košarku u Vršac ili ne :mrgreen: Ako sam shvatio članovi sabora su bili oni koji su imali člansku kartu grupe, tribine, kluba ili kako već i birao je skupštinu kluba a predsednik skupštine ga je zakazivao. Meni njegovo postojanje odlično izgleda, sad ne znam, sigurno da je imao određenih "manjkavosti" ali je svakako bolji od situacije u kojoj skupština bira samu sebe. Čak bi bilo dobro i za neku buduću privatizaciju da njegovi članovi budu određeni procenat u vlasništvu...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3925
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Istocno stajanje wrote: Sun Jul 23, 2023 6:34 am Drugar mi je rekao, prijatelj na Mocartu je napisao... Daj ljudi budite ozbiljni, samo proverene informacije iznosite, a ne rekla-kazala fore.
Nakon prodaje Kabica onima, Zbiljic kod mene vise nema kredita. I bar da je samo to. Nakon ovih, kakva crna titula, za tri godine nece ostati nista od kluba.
Ocigledno ne zele da uzdignu ovaj klub, gledacemo i ove sezone mucenje na terenu, a nasi rivali nikad slabiji, a mi ne mozemo vise od petog mesta ?!
Ne nasedam na tu patetiku "ja volim ovaj klub". Za pocetak voleo bih iskrene odgovore od njega.
Druže ja kad izađem ovde sa informacijom znači da je utemeljeno na nečemu. Da li je 50% ili 100% zavisi. Za Zbiljića i sastanak sa nama je sto posto.
Uvek obrazložim sve. Znači ništa nije rekla-kazala.
Kada nije provereno ja to i navedem.

Hoćeš iskrene odgovore lepo odeš i razgovaraš. A da najbolje da to učine drugi za tebe.

Ja sam se na forum registrovao 2020 i ostavio preko 2600 upisa ako neko misli da sam ja ovde da manipulišem ljudima, iznosim lažne informacije i ostalo neka misli. Trošim svoje slobodno vreme i energiu da podelim sa vama to što čujem jer spletom okolnosti drugar ima informacije i rad je da ih podeli sa mnom. Znaš kakvu pmedveđu uslugu činim i meni i njemu sa tim kada izađem ovde i podelim nešto.

Ispadam ovde jedino i isključivo ja budala.
I normalno je da svi ovde imamo neke svoje poglede na stvari i različita mišljenja.

Ja ima tu i tamo neke informacije i normalno je da imam i drugačije mišljenje utemeljeno na nečemu što čujem. Imam i filter koji sam godinama izgradio da znam u šta da verujem ili ne verujem.

Kada ti mnogi ljudi iz fudbala kažu kako Zbiljić u sklopu svojih mogućnosti radi dobar posao, kada jedan Poledica koji se bori za pravdu i poštenje u našem fudbalu isto kaže, kako ja mogu bez da znam ić izađem i pljujem ga i iz to insinuiram stvari i bez neke utemeljene stvari pričam i pljujem.
CRD FCV
Posts: 1660
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

lapo-lapo wrote: Sun Jul 23, 2023 11:08 am Da li može neko da napiše nešto više o saboru, tj. načinu kako je funkcionisao i koje je bilo obrazloženje za njegovo ukidanje. Uglavnom što sam našao o saboru je ovdje https://fkvojvodina.com/forum/viewtopic.php?t=61 mada se tu više vodi polemika ići na košarku u Vršac ili ne :mrgreen: Ako sam shvatio članovi sabora su bili oni koji su imali člansku kartu grupe, tribine, kluba ili kako već i birao je skupštinu kluba a predsednik skupštine ga je zakazivao. Meni njegovo postojanje odlično izgleda, sad ne znam, sigurno da je imao određenih "manjkavosti" ali je svakako bolji od situacije u kojoj skupština bira samu sebe. Čak bi bilo dobro i za neku buduću privatizaciju da njegovi članovi budu određeni procenat u vlasništvu...
Тако некако је функционисало. Онда је неко разделио чланарине или шта већ широј групи људи и изгласао оно што је било у интересу. Тиме се показује мањкавост сабора и због тога сам предложио да овај састанак буде за ужи круг људи јер ако је отвореног типа, може се направити гомила привремених налога који ће хвалити предсеника и тиме угушити тему и убити смисао.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Uprava

Post by Buca »

Trenutni predsednik kao i svaki pre njega su trebali da odgovore na ova pitanja...

Da objasni na koji način se biraju članovi skupštine fudbalskog kluba Vojvodina? Kako naš klub zapravo funkcioniše? Pred kime se polaže odgovornost za loše rezultate (finansijske, rezultatske, omladinske škole, održavanje terena)? Kako bilo ko može da postane član kluba i odatle da se kandiduje da postane član skupštine pa možda i nešto više?

Organizovati sastanak sa čovekom koji je naučen da spinuje priče onako kako se to radi već 12 i kusur godina, sa nekolicinom ljudi je definitivno nova podela među vojvodinašima koja bi možda bila i krucijalna! Ljudi koji bi izašli sa tog sastanka bi jednostavno bili omađijani pričom kako eto su oni ultra mega giga slaninari ali Bože moj ne mogu oni da rade šta hoće jer im ne dozvoljavaju!? Majstore ko ti brani da šutnemo više od 5 puta na protivnički gol?


Zato se mora organizovati okupljanje gde će biti pozvani svi članovi kluba (koji poseduju člansku kartu, koja se mora lično kupiti i preuzeti, a ne deliti njihovim botovima) i gde će svako imati pravo da kaže šta hoće, da iznese kritike i pohvale kao i da predloži sebe ili nekoga drugog da ga predstavlja u skupštini kluba, sve ostalo je igra po njihovim pravilima
Željko Brkić jedan je od nas!!!
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Uprava

Post by hvylarn »

Organizujte sastanak. Prenesi prijatelju da prenese Zbiljiću ili ako već čita, neka organizuje.
Ovi što se bune će uvek se buniti šta god bilo ponuđeno i urađeno, ujedno se nikad neće pojaviti na ovakvom skupu.
User avatar
Turija
Posts: 10741
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

@Deep
Niko ne sumnja u tvoje dobre namere, vec u rezultat razgovora.

Ovde je toliko toga napisano, da nema sta novog da se kaze, nego treba ,,samo" da se sprovede bar delimicno za pocetak, pa bi bio neki pomak napred. Ako Predsednik ni to ne moze, sta dalje pricati?
I da Zbiljic dodje na Forum i odgovara na pitanja, isto je, ako se stanje ne menja. A, vidi se ( iz prilozenog) da se ne menja, cak idemo unazad transfer politikom, igrom na terenu i plasmanom na tabeli. Od vecito treci, sada idemo ka vecito peti i to mozda?
A, Evropa jedno kolo sa ovakvim timom i savetnicima (nasih bivsih igraca i navodno navijaca Vojvodine) - bas im hvala na ,,angazovanju".

PS
Niko nikom ne brani da ide na taj sastanak, ako se on organizuje.
Forum je oduvek bio liberalan i individualan. Niko nece zameriti onima koji odu na taj skup, a isto tako i onima koji ne odu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Evo jednog primera: Dovedeš četiri nova igrača. Od njih samo jedan prođe cele pripreme, jer su se dva starija povredila, a treći došao pred kraj. Usput rasprodaš svakog ko iole vredi i uz to daš biser svinjama za šaku dolara.
Ovde svi vrište da nam najviše fali zadnji vezni s iskustvom i cfor koji daje golove. I šta ti uradiš? Ništa, kažeš ajde ja vama u četiri oka da objasnim da to tako mora i da mi činimo sve što je u našoj moći. Za tako nešto sastanak nije potreban. Imamo i mozak i oči.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Post Reply