Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Karlsson wrote: Mon Jul 24, 2023 9:18 am Ne vidim zašto bi smo ga i dalje spominjali. On je sada ružna prošlost, kao što smo izgleda i mi njemu. Ko ga *ebe.
Слажем се, него дај Дееп информације о задњем везном, јел пристао :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3904
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Turija

Nemam stvarno info u vezi toga. Znam samo da je Subotin bio prezadovoljan saradnjom sa Zbiljićem, nikakav problem između njih nije postojao. Tako je navodio u nekoliko navrata. Meni i najrealnije zvuči da je novac i da Subotin sa svojim talentom treba egzistencijalno da se obezbedi na zapadu evrope. Ovo drugo insinuiram i to je samo moje razmišljanje.

@Uvek sa tobom

I ja “zavisim” od drugih kao i vi od mene ako smem tako da se izrazim. Nisam insajder mogu da podelim samo ono što dođe do mene.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Gde ovu nadjose da vodi razgovor?
Inace, i dalje verujem da nije otisao tamo bas sa velikom zeljom? Ne deluje mi previse srecno, kao neki, koji bi peske za Beograd? Vise mi izgleda kurtoazno, a Vosu je morao izbristi sa drustvene mreze. Nece oni da se zna odakle je i svojatace ga u svim medijima kao njihovo dete. A, ako krene lose, vrlo brzo ce ga terati iz kluba sa jos vecom zestinom.
Last edited by Turija on Mon Jul 24, 2023 10:40 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1017
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Тај клип Ultra komse треба склонити,ко жели да гледа нек потражи на нету,мени је ово чиста провокација,са њим смо завршили заувек.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

vdn slaninar wrote: Mon Jul 24, 2023 10:27 am Тај клип Ultra komse треба склонити,ко жели да гледа нек потражи на нету,мени је ово чиста провокација,са њим смо завршили заувек.
Taj klip se nalazi na dva mesta na forumu, i ne vidim zasto bi se trebao skloniti i zasto je provokacija!? Iz tog klipa moze mnogo toga da se nauci. Mnoge lekcije. U klipu je "nase dete", nasa sramota. Zasto bi ga se stideli, mi smo ga odgajali da bude takav, to je slika svih nas koji volimo Vosu i slika kluba
Image
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Vojo, zasto bi nas bilo sramota?
Taj klip, kako je napravljen, bruka je za one kod kojih je Kabic otisao. Uporedi samo kako je Subotin pravio razgovore i oni sad tamo.
Ja mislim da je i Subotin otisao, tako nenadano, iz mnogo ozbiljnih razloga od plate. Ti kazes, odgovorio mi je Deep na tu temu u njegovom najduzem postu ( koji sam, istina, bio citao na preskok), pa sam ponovio teskom mukom citanje i ne nadjoh odgovor. Na kraju je @Deep napisao da nema info. Hvala, posteno!

Kao i Kabicev odlazak, tako i odlazak Subotina mi je vrlo simptomatican i problematican?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 776
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

ultra komsa wrote: Mon Jul 24, 2023 8:59 am
,, zvezda je jedan od najvecih evropskih klubova ''
Neka neka nek on sad velica crvene beogradjane
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
slanobarac
Posts: 3535
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Ajde da zatvorimo temu Kabić. Svi smo mu se naj**ali majke i skoro svi ovome što ga je morao??? pustiti i nećemo sad da ulazimo u drugi krug. Daj da se okrenemo nama a on neka vidi šta će dalje. Pobediti crvena :shit: bi bila najslađa osveta. Nadam se da igramo prvo kolo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3904
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ovaj vezni fudbaler bi nam mnogo značio u revanšu zbog više okolnosti. Važno je da danas prihvati da probamo ga registrujemo i da bude tu za revanš. Šteta što takva imena moramo da čekamo i ubeđujemo jer imaju puno ponuda. Nadam se da ćemo vremenom biti dosta primamljiviji i da ćemo lakše parafirati saradnju sa takvim fudbalerima. Opet u drugu ruku mi je drago što su težili takvom izboru fudbalera a ne nekim polovnjacima. Kad budem objavio ime nakon što se odigra to oko njegovog potpisa, biće jasnije zašto tako i mislim.

Naravno njegov kvalitet je procena kroz moje skromno fudbalsko znanje i ne morate da se složite ali ću obrazložiti zašto tako mislim.

Mislim da će Bolingi imati pravo nastupa ali ga ne očekujem na Kipru već na Karađorđu.

U svakom slučaju i jedan i drugi će nam biti velika pojačanja za domaća takmičenja i sa njima imamo kvalitetniji tim u odnosu na prethodnu sezonu.

EDIT: Ja takve strance kao tog veznog fudbalera najviše volim i cenim pogotovo u poređenju sa igračima sa Afričkog kontinenta jer drugačije shvataju evropski fudbal i pogotovo evropske kvalifikacije. A i navikli su se na uslove fudbala, stadiona i ostalog u slabije pozicioniranim evropskim ligama u kakve i naša spada i pored visokog mesta na Uefinoj rang listi.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Au, brate, mislim da sam ga pronašao... Jel nam to Bajatović traži pojačanja, ili šta?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
hvylarn
Posts: 406
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Znači za očekivati je bunker sa 10 igrača ispred gola gde će se igrati viktorije i moliti boga da ne primimo gol. Pa sa pojačanjima izaći hrabro?

Deep daj ime drugog, pa da možemo slepo da se nadamo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Mon Jul 24, 2023 10:57 am Ti kazes, odgovorio mi je Deep na tu temu u njegovom najduzem postu ( koji sam, istina, bio citao na preskok), pa sam ponovio teskom mukom citanje i ne nadjoh odgovor. Na kraju je @Deep napisao da nema info. Hvala, posteno!
Pa kako je Deep pisao post, shvatio sam da jedan covek sve sam radi i da je taj sto otisao jednostavno suvisan :mrgreen:
Image
Duplof
Posts: 878
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Deep Purple wrote: Sun Jul 23, 2023 11:04 pm Vezni fudbaler odnosno druga akvizicija i njegova budućnost biće poznata sutra kada bi trebao da nam da zvanični odgovor da li dolazi ili ne. Preiskusan fudbaler, naosvajao se trofeja, lider na terenu, igrao LŠ i LE. Maltretirao zvezdu i partizan u evropi. Kapiten reprezentacije, prošle sezone igrao za šampionsku ekipu. Ime ne mogu da objavim još uvek.
Nisam znao da dovodimo Luku Modrića :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 3904
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Duplof nisam ništa izmislio tak’a mu je biografija :)

Ako se ne varam od blizanaca nikad nije izgubio pa neka tako nastavi i u našem dresu ako dođe.

EDIT: Izgubio je protiv partizana ali su prošli dalje.
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ajde bar reci kad je igrao protiv blizanaca, dal je tad bio u istoj ekipi ili u dve razlicite?
Post Reply