Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

E jadan Ratko u grobu se prevrće da nije prerano otišao makar 2 puta bi bili šampioni može pričati ko šta hoće o njemu ali on je bio autoritet a ovi su go k***c :evil:
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Пре Бате 10 година нисмо били победили цигане и за сада 9 година после Бате нисмо победили цигане.Увео је забрану преласка наших најбољих фудбалера у титове близанце,најмасовнија гостовања у БГ су под Батом,ћирибу ћириба настало под Батом,експанзија на трибинама,о трансферима,омладинској школи,инфраструктури да не причам.Критиковали смо га са форума,муљао је,аутократски је владао,ал резултате му не могу оспорити,били смо поносни.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Hvala na rečima dobrodošlice :cheers:

Vojo, da nije bilo određenih nepredviđenih okolnosti ne bismo se ni rastajali. Tako da ne bih rekao da ima razloga za vraćanje, pre bih rekao da je povoljna prilika.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Helm wrote: Mon Jul 24, 2023 9:29 pm Vojo, da nije bilo određenih nepredviđenih okolnosti ne bismo se ni rastajali. Tako da ne bih rekao da ima razloga za vraćanje, pre bih rekao da je povoljna prilika.
A ja svaki odlazak odavde podvodim pod razocarenje, uvredjenost, bojkot :roll:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Churguzijanac

Razišao brate… Raskid saradnje na obostrano zadovoljstvo :mrgreen:

@Voja
Biće krize… Slaviće se sedam dana :mrgreen:

PS. Vojo usta te… Ipak iskreno komično mi je kad me staviš sa tim čovekom u istu rečenicu jer mislim da je to osoba koju najviše ne mogu da smislim u životu.


Inače pratim tu i tamo registrovanje novih članova, od početka prošle sezone bar dvadeset registrovanih. Ozb pomak pogotovo ako se uzme period u poslednje tri godine. Gotovo svaki mesec bude bar dva forumaša nova.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1000
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

@Deep

Шта је на крају са Болингијем и задњим везним ? Је л' се склопио договор, је л' пристао ?
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Mare_Liman wrote: Mon Jul 24, 2023 10:14 pm @Deep

Шта је на крају са Болингијем и задњим везним ? Је л' се склопио договор, је л' пристао ?
Bolingi bi trebao sutra biti u avionu a u sredu predstavljen. Ništa se u vezi njega nije primenilo od sinoć.

Rekao sam čim bude vezni gotov objavljujem do tad ne mogu ništa. A ko je rekao da je Belorus u pitanju?
VošaNS
Posts: 772
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Deep Purple wrote: Mon Jul 24, 2023 10:46 pm
Mare_Liman wrote: Mon Jul 24, 2023 10:14 pm @Deep

Шта је на крају са Болингијем и задњим везним ? Је л' се склопио договор, је л' пристао ?
Bolingi bi trebao sutra biti u avionu a u sredu predstavljen. Ništa se u vezi njega nije primenilo od sinoć.

Rekao sam čim bude vezni gotov objavljujem do tad ne mogu ništa. A ko je rekao da je Belorus u pitanju?
Joj,šta nam radiš
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@VošaNS

Zajebavam se, jeste on. Nego sam hteo da napravim zajebanciju jer je @Maki uključio celu porodicu u pretragu :mrgreen:

Nemam ni srca ni duše da vam to radim i da se sprdam jer sam isti kao i vi i samo iščekujem da bude gotovo i da se dovede neko :)

Mada sam možda mogao malo bar na sat vremena… :mrgreen: ali kao što već rekoh nisam ja taj tip ljudi pa ne mogu to da radim :)

Napisao je i prijatelj bio negde danas da je Belorus u pitanju pa bi se svakako saznalo.
Last edited by Deep Purple on Mon Jul 24, 2023 11:00 pm, edited 2 times in total.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

@Deep
S obzirom da si spomenuo da je dotični pržio oba blizanca (a ne znamo da li je to radio u istom klubu i protiv jednih i protiv drugih), za početak logično je bilo iskopati sa kim su i jedni i drugi igrali u zadnjih par godina... Tu je izbor spao na Šerif, BATE, Viktoriju Plzenj, Ludogorec i Young Boyse.... S obzirom da NIJE u pitanju Afrikanac, meni je, iskreno, prvo pao na pamet Sebastien Thill - ali on nije kapiten reprezentacije.... Tako da je to što su druge kolege navijači provalili, vrv na mestu.... 8)
Last edited by Dragojlo on Mon Jul 24, 2023 10:58 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ja još nisam opleo pa Kabiću pa da se i ja izbacam
Kabiću,Kabiću ljigo mala žvalava gajili smo guju u njedrima .ja mu predviđam negde Azerbejdžan,Gruzija to će biti za njega plafon . Samo šteta pa je pokazao ostalim mladićima kako mogu a naša uprava ćuti ko pičke najveće . Mora se pred upravu izneti zahtev u vezi igrača da NEMA PRELASKA DIREKTNO iz Voše kao što nije bilo ni 15 godina nazad ili da se pakuju u 3 lepe ..... :evil:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Pa vi i dalje samo priželjkujte nAšU DeCu kojima večito "neka pridošlica zauzima mesto"... :roll:
Čast izuzecima, al to su sve male jajare koje su nepopravljivo navijački vezane za svoje ljubljene VeČiTe... :shit:
Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Evo i Lazo Bakmaz prepisuje od Deepa i Foruma. :mrgreen:

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/na- ... ni-i-zlata
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Jul 24, 2023 10:01 pm PS. Vojo usta te… Ipak iskreno komično mi je kad me staviš sa tim čovekom u istu rečenicu jer mislim da je to osoba koju najviše ne mogu da smislim u životu.
Kako sad jednog ne volis, drugog obozavas, a oba traze igrace bez menadzera :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Mon Jul 24, 2023 11:08 pm Evo i Lazo Bakmaz prepisuje od Deepa i Foruma. :mrgreen:

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/na- ... ni-i-zlata
Ima dnevnik koliko znam informacije ne prepisuju od nas. Verovatno čim oni pišu znači da je sve jako blizu. Pogotovo nema šanse da Bakmaz prepisuje od nas, ima on informacije :)
Post Reply