Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Rabba »

Dragojlo wrote: Wed Jul 26, 2023 10:53 pm
J**ALA VAS "NAŠA DECA" i "NAŠI KLINCI"!!!!
:evil: :pegla:
Ne jedi se matori, Vukčević se sprema solistički koncert da odradi ispred Firme.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3382
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by ssnigd »

Deep Purple wrote: Wed Jul 26, 2023 10:56 pm
Dragojlo wrote: Wed Jul 26, 2023 10:53 pm Iz nekog glupog razloga sam na Mozzartu otvorio snimak radovanja onih bašibozuka pred svojim severom večeras - kad tamo u prvom redu njihov novopridošli igrač sa brojem 70 na dresu, koji skače i peva njihove pesme kao da ga je Borjan napravio!!!! :oops: I to sve u zagrljaju sa Dr Ćomijem!!! Biću jako prost i rizikovaću banovanje, al zabole me!!! -
J**ALA VAS "NAŠA DECA" i "NAŠI KLINCI"!!!!
:evil: :pegla:
Kada bi ih sad u nedelju samo pobedili, neka postimo narednih deset godina, mala je cena.
Ko da ih pobedi? Nakantace nas kao sto nikada nisu
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
CRD FCV
Posts: 1647
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Wed Jul 26, 2023 10:15 pm
CRD FCV wrote: Wed Jul 26, 2023 10:05 pm али кад си на функцији код нас једино коректно је да се захвали на позиву.
Jesam li nesto propustio? Na kojoj je funkciji?
Нешто сам поприлично убеђен да смо ми њему дали неку функцију, ваљда због оних као преговора са Мајнцом или шта ли. Можда сам опет у заблуди.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Ta utakmica se mora odloziti, bez obzira na sutrasnji rezultat.
To nam pravo niko ne moze osporiti, osim samog rukovodstva FKV.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by novosadjanin »

Jel moguce da niko nije za odlaganje utakmice? Mene stadion vise nece videti ukoliko izadjemo u nedelju na teren. Ne interesuje mi ni Apoel, ni partizan, ni Kongoanac, ni Belorus. Necu da budem deo lakrdije gde filijala razigrava mezimicu pred ligu sampiona
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
rykerfcv
Posts: 770
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by rykerfcv »

Dragojlo wrote: Wed Jul 26, 2023 10:53 pm Iz nekog glupog razloga sam na Mozzartu otvorio snimak radovanja onih bašibozuka pred svojim severom večeras - kad tamo u prvom redu njihov novopridošli igrač sa brojem 70 na dresu, koji skače i peva njihove pesme kao da ga je Borjan napravio!!!! :oops: I to sve u zagrljaju sa Dr Ćomijem!!! Biću jako prost i rizikovaću banovanje, al zabole me!!! -
J**ALA VAS "NAŠA DECA" i "NAŠI KLINCI"!!!!
:evil: :pegla:
persona non grata-Uros Kabic.
ne treba vise trositi reci na njega on je sad cigansko dete.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Maki »

Ako može malo da se smanji generalizacija sa našom decom. Ta naša deca koja su nas izdala imaju svoja imena i prezimena i nema ih baš tako puno. I ne, nisu svi isti. Naše dete je i Dušan Tadić najbolji srpski fudbaler u ovom milenijumu.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by churguzijanac »

Ovo će biti naša najteža godina još od vremena ispadanja u niži savezni rang.
ssnigd
Posts: 3382
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by ssnigd »

novosadjanin wrote: Wed Jul 26, 2023 11:12 pm Jel moguce da niko nije za odlaganje utakmice? Mene stadion vise nece videti ukoliko izadjemo u nedelju na teren. Ne interesuje mi ni Apoel, ni partizan, ni Kongoanac, ni Belorus. Necu da budem deo lakrdije gde filijala razigrava mezimicu pred ligu sampiona
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Igramo na Kipru danas na 40°. Dosta igraca povredjeno. Sledece nedelje imamo revans sa istim timom, a hocemo jos tako osakaceni da odemo na ciganski vasar i da popijemo sest komada?!?! Hajmo malo mozga da uprava i sportski sektor ukljuce.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

novosadjanin wrote: Wed Jul 26, 2023 11:12 pm Jel moguce da niko nije za odlaganje utakmice? Mene stadion vise nece videti ukoliko izadjemo u nedelju na teren. Ne interesuje mi ni Apoel, ni partizan, ni Kongoanac, ni Belorus. Necu da budem deo lakrdije gde filijala razigrava mezimicu pred ligu sampiona
Tako je!
Neka odigraju jos jednu prijateljsku sa Fiorentinom. Samo neka ponude dobru cifru ( a, novaca imaju neograniceno), eto njih ponovo. Fiorentina je italijanska Vojvodina. Senka nekadasnjeg kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by novosadjanin »

Varijanta a, igramo:
Cigani napaljeni, odmorniji od nas, 30k+ poseta. Mi umorni od puta, skracena rotacija, pa mi danas igramo bez izmene u ofanzivnom delu?! Rezultatska katastrofa. Apoel za to vreme odmara. Gubimo i ispadamo od Apoela.
Varijanta b, odlazemo:
Odmorni docekujemo Apoel, posibamo se pa sta bude. Sa ciganima igramo u oktobru-novembru. Mozda ih neko nalupa u Evropi pre toga. Euforija splasla. 3k umesto 30k. Nama stigla pojacanja. Imamo sanse za pozitivan rezultat.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by gospodinFKV »

Je*eni su ti dupli standardi.
Crveni kad odlazu, mi skacemo za vrat, sta se koji moj odlaze, pocela sezona tek.
S druge strane, nama se ni ne nudi odlaganje. Boze koliko mrzim srpski fudbal.
User avatar
N13
Posts: 2051
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

Ljudi jos nije konacno da li liga startuje za vikend ili se opet odlaze. Ceka se danasnja odlika iz CAS.
Ne verujem da se moze odloziti nesto sto se jos ne zna ni kada se igra.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

gospodinFKV wrote: Thu Jul 27, 2023 10:12 am Je*eni su ti dupli standardi.
Crveni kad odlazu, mi skacemo za vrat, sta se koji moj odlaze, pocela sezona tek.
S druge strane, nama se ni ne nudi odlaganje. Boze koliko mrzim srpski fudbal.
Nije isto i nisu sad dupli standardi, vec je definisano Pravilnikom da se moze odloziti jedna utakmica bez saglasnosti ostalih i protivnika.
Zasto, sad, ne bi iskoristli svoje pravo sasvim legitimno i to jos na vlastitu stetu da propustimo?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Izašao spisak igrača na sajtu superlige, jedina razlika u odnosu na evropski spisak je da nema Puškića(3. golmana)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply