1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by churguzijanac »

Ma nisu ni tražili odlaganje.Gde sme zbilja da traži u ovakvom trenutku tako nešto u sezoni nikad važnijoj za zvezdu.
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Cane »

Da ponovim i pojednostavim koliko god je moguće, a pri tome govorim o temi a to je meč s ciganijom a ne bih da elaboriram na slobodne teme. Čekam jasan odgovor nekoga iz klupskog rukovodstva da li je trazeno odlaganje. Jednostavnk da ili ne. Od tog odgovora zavisi moj lični stav prema ovoj utakmici, kao i prema našoj upravi. Kredibilnog odgovora još uvek nema, odnosno ja ga nigde nisam video javno objavljenog a drugih "insajderskih" informacija nemam. Pošto neki izgleda sve to znaju ili im se već "javlja" na neki način onda neka komentarišu. Možda i nas naivne i neupućene prosvetle na taj način.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote: Fri Jul 28, 2023 1:19 pm Sta nije tacno u najavi? Osporite argumentima.
Previše vređanja ima, počev od prikrevenog rasizma, pa do uvredi prema Careviću, Kajeviću i Vukiću. Pritom takav uvod neće doneti ništa dobro, niti rešiti nijedan problem.

Ako se već uprava ne ponaša gospodski, barem mi navijači treba da zadržimo nivo.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

Cane, hajde ovako, sto trazis cinjenicno.
Da li bi neki od sportskih medija objavio nas zahtev da ga je bilo? Kakav zakljucak iz toga proizilazi?
Jedno je sto mi hocemo da verujemo ili neverujemo, a sasvim drugo su cinjenice.Sta ti je realnije od ova dva - da su mediji precutali ili da klub nije trazio odlaganje?
. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Firma kej »

Na Zvezdu izlazimo sa podmlađenim sastavom pozz. :frown:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by gospodinFKV »

Ja bih izasao sa potpuno podmladjenim sastavom i usrao im se u tu pobedu. Kad kazem ''podmladjenim'', mislim bezobrazno podmladjenim - Bogunovic, Tanjga, Bukinac, Jovanovic, Ivanovic, Kokanovic, Kovacev, Boskan,...
I onda kad se postavi pitanje zasto je Vojvodina ovim dominatorima, galaktikosima, srpskom Bajernu suprotstavila decu od 17 i 18 godina, da se kaze zasto.

Nema te cene po kojoj im treba dati zadovoljstvo demonstracije sile u nedelju.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

gospodinFKV wrote: Fri Jul 28, 2023 2:43 pm Ja bih izasao sa potpuno podmladjenim sastavom i usrao im se u tu pobedu. Kad kazem ''podmladjenim'', mislim bezobrazno podmladjenim - Bogunovic, Tanjga, Bukinac, Jovanovic, Ivanovic, Kokanovic, Kovacev, Boskan,...
I onda kad se postavi pitanje zasto je Vojvodina ovim dominatorima, galaktikosima, srpskom Bajernu suprotstavila decu od 17 i 18 godina, da se kaze zasto.

Nema te cene po kojoj im treba dati zadovoljstvo demonstracije sile u nedelju.
+1

Нисам мислио да било шта напишем на ову тему, јер је на свој начин бојкотујем, ал ово је и моје размишљање!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote: Fri Jul 28, 2023 2:21 pm
Turija wrote: Fri Jul 28, 2023 1:19 pm Sta nije tacno u najavi? Osporite argumentima.
Previše vređanja ima, počev od prikrevenog rasizma, pa do uvredi prema Careviću, Kajeviću i Vukiću. Pritom takav uvod neće doneti ništa dobro, niti rešiti nijedan problem.

Ako se već uprava ne ponaša gospodski, barem mi navijači treba da zadržimo nivo.
O kakvom prikrivenom rasismu u Vojvodini?
Pa, nama je Traore omiljeni igrac ( vidi se i u glasanju), imali smo Ziku Deliku u Vosi jos proslog veka, pre svih u Jugoslaviji. Abu nam omiljen i sada, Kizito bio i stalno potenciramo zelju na Forumu da dodju neki Afrikanci u Vosu, da nam poprave eksplozivnost ekipe, dinamiku, trcanje, skok.
Cinjenicno, generalno, Afrikanci su dominantniji od Evropljana u tom segmentu, radniji, a sada i tehnicki doteraniji. Rasizam se zloupotrebljava i gde ga nema, kad hoces da zavrsis svaku argumentovanu pricu.

Ja Traorea volim, uz sve greske, jer daje sebe potpuno.
Drugo je sto su nasa ocekivanja bila vec po navedenim stavkama. Ali, to je generalna posledica nacina rada i odnosa u Vosi, gde nema visoke discipline i zahteva, odgovrnosti i zdrave konkurencije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Cane »

Slažem se da treba izvesti apsolutno treću postavu, od golmana do napadača, a pri tome da na klupi bude pomoćni trener. Na taj način im odgovoriti ukoliko su protiv odlaganja. Ali još uvek nemamo precizan info da li smo tražili to odlaganje ili nismo. Pri tome naravno da taj zahtev nećemo podnositi u medijima nego zvaničnim putem, a o ishodu klub mora izvestiti na svojoj internet stranici, a mediji ako žele da ignorišu neka to i čine, onaj koga zanima će naći odgovor. Jedna je situacija u kojoj trazimo odlaganje a savez i takmičarska komisija nas otkači, a sasvim druga ukoliko ništa ni ne tražimo. U prvom slučaju imamo puno pravo da probamo tu utakmicu što više obesmisliti i ponašati se kao moralni pobednici, a u drugom bi se morali pokriti ušima i onda bi svi napadi, zamerke i pljuvanje po upravi bilo sasvim opravdano i na mestu. Eto, imaju izbor pa neka biraju.
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Maki »

Turija, bila je kritika navodnog Grofovog rasizma a ne klupskog. Ne stoji ni jedno ni drugo, mada i ja smatram da afrički fudbaleri treba da nas pojačaju skočnošću i trčanjem. Jedino je Apija (možda i Moreira) ovde došao kao fudbalski znalac
Baraj je u tom smislu totalno razočarenje i samo bezveze zauzima mesto nekom mlađem.
ssnigd
Posts: 3426
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by ssnigd »

E ako Grofove najave smetaju, onda da gasimo ovaj forum :frown: :frown: :frown:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by ogi »

Kao i uvek, Grof pravo u metu!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote: Fri Jul 28, 2023 3:02 pm
MiSmoFKV! wrote: Fri Jul 28, 2023 2:21 pm
Turija wrote: Fri Jul 28, 2023 1:19 pm Sta nije tacno u najavi? Osporite argumentima.
Previše vređanja ima, počev od prikrevenog rasizma, pa do uvredi prema Careviću, Kajeviću i Vukiću. Pritom takav uvod neće doneti ništa dobro, niti rešiti nijedan problem.

Ako se već uprava ne ponaša gospodski, barem mi navijači treba da zadržimo nivo.
O kakvom prikrivenom rasismu u Vojvodini?
Pa, nama je Traore omiljeni igrac ( vidi se i u glasanju), imali smo Ziku Deliku u Vosi jos proslog veka, pre svih u Jugoslaviji. Abu nam omiljen i sada, Kizito bio i stalno potenciramo zelju na Forumu da dodju neki Afrikanci u Vosu, da nam poprave eksplozivnost ekipe, dinamiku, trcanje, skok.
Cinjenicno, generalno, Afrikanci su dominantniji od Evropljana u tom segmentu, radniji, a sada i tehnicki doteraniji. Rasizam se zloupotrebljava i gde ga nema, kad hoces da zavrsis svaku argumentovanu pricu.

Ja Traorea volim, uz sve greske, jer daje sebe potpuno.
Drugo je sto su nasa ocekivanja bila vec po navedenim stavkama. Ali, to je generalna posledica nacina rada i odnosa u Vosi, gde nema visoke discipline i zahteva, odgovrnosti i zdrave konkurencije.
Nisam ja rekao da u Vojvodini ima rasizma, nego u najavi. Gde se tamnoputim igračima zamera što ne trče dovoljno. A situacija je takva da se svakom igraču može to zameriti. Pritom Barajevo dodavanje ka Čumiću kod gola je fudbalski najbolji potez nekog od igrača FKV. Probaj da se staviš u poziciju igrača i pročitaš najavu. Nije u redu jednostavno.
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Maki »

Izvini, ali Vukčevićevo dodavanje Čumiću je bilo i efikasnije i više u duhu moderne fudbalske igre. Baraj davi loptu, spor je i fizički i sporo razmišlja.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

@ MiSmoFkv
Tacno je da ne trce ni nasi, a od njih dvoijice se vise ocekivalo, po tom pitanju, a sasvim lepo su se ,,uklopili". Ja tako vidim Grofovu zamerku, a ne da deli igrace po boji koze.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked