1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Locked
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by novosadjanin »

Da li Bolingi ima pravo nastupa sutra? Nema ga na spisku igraca na sajtu superlige
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

novosadjanin wrote: Sat Jul 29, 2023 5:45 pm Da li Bolingi ima pravo nastupa sutra? Nema ga na spisku igraca na sajtu superlige
Znacio bi nam puno sutra i napred i nazad.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Srbendinho
Posts: 91
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Srbendinho »

novosadjanin wrote: Sat Jul 29, 2023 5:45 pm Da li Bolingi ima pravo nastupa sutra? Nema ga na spisku igraca na sajtu superlige
Имај на уму да су прилично неажурни у заједници... Вјерујем да би требао играти.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9747
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Jul 29, 2023 4:54 pm Vojo, ispunice ti se zelja. Neziri kaze idemo da se nadigravamo.
Vojvodina i nadigravanje. Da li te dve reci mogu zajedno?

A Obama kaze, mozda ce nam biti potrebno prvih 20 minuta da se naviknu na taj sistem igre Vojvodine.
Pa rekao je i Zbiljic prosle sezone da ne vidi ko ce nam uzeti bod u prvih 10 kola, pa da pobedjujemo na Kipru. Ono sto mene zanima dal nasi treneri posle utakmica zaista misle da su igrali fudbal i da su se nadigravali?
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9747
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Voja »



Kad smo se zadnji put nadigravali? Sa Cukom, 3:2?
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by slanobarac »

Znači ipak izvodimo šareni sastav. Pa, dobro.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Simica
Posts: 156
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Simica »

Igraju vrlo grub presing, ako im sudija dozvoli, ima da nam osakate pola tima. Videćemo kako će to izgledati, moralo se odložiti.
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Stexman »

novosadjanin wrote: Sat Jul 29, 2023 5:45 pm Da li Bolingi ima pravo nastupa sutra? Nema ga na spisku igraca na sajtu superlige
Bolingi od juce ima pravo nastupa, sad sam proverio. Verifikovan je i moze da igra sutra!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9747
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Voja »

Stexman wrote: Sat Jul 29, 2023 10:56 pm
novosadjanin wrote: Sat Jul 29, 2023 5:45 pm Da li Bolingi ima pravo nastupa sutra? Nema ga na spisku igraca na sajtu superlige
Bolingi od juce ima pravo nastupa, sad sam proverio. Verifikovan je i moze da igra sutra!
Jedva cekam da vidim sta zna, al opet realno kakva smo mi tuga kad cekamo da nas covek iz aviona spasava :roll: , ako koji slucajem da gol, bice efikasniji od svih nasih centarforova zajedno :mrgreen:
Image
Karlsson
Posts: 2125
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Karlsson »

Ubaciti Bolingija od početka, pa neka pokuša da im smeta i pomrsi konce koliko može. I ovako je pun energije, samopouzdanja i želje za dokazivanjem.
Vukić neka se štedi. Isto neka i Baraj igra umesto Radulović, Nikolić možda 45 minuta, Čumić isto na poštedi (možda zadnjih 20 minuta neka odigra ako imamo čemu da se nadamo), Bukinac umesto Antonijevića, Bjeković umesto Lazarevića pa šta nam Bog da.
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by fare »

Ja mislim da neću ni gledati samo pogledam F. T. II to je to pošto to će biti viktorije na naš gol :o :o
ssnigd
Posts: 3383
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by ssnigd »

S obzirom na broj rovitih i povredjenih igraca, revansa protiv Apoela i dalje sam misljenja, da smo ovo morali odloziti i nekako izvrsiti pritisak u medijima. Ne znam da li bi dalo rezultata, ali bi se makar malo prasine podiglo. Da je ekipa zdrava, onda bih se slazio sa Vojom i drugima, nema potrebe za odlaganjem, jer ce ekipa iz ovakvih utakmica samo da raste.

Utakmicu cu odgledati mirno i nadati se da cemo videti nesto od fudbala od nasih danas. Ako izdrze prvih 20-25min pritiska na pocetku oba poluvremena, mozda se i nadati nekom iksu, u suprotnom bice svacega.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

Voja wrote: Sat Jul 29, 2023 11:06 pm
Stexman wrote: Sat Jul 29, 2023 10:56 pm
novosadjanin wrote: Sat Jul 29, 2023 5:45 pm Da li Bolingi ima pravo nastupa sutra? Nema ga na spisku igraca na sajtu superlige
Bolingi od juce ima pravo nastupa, sad sam proverio. Verifikovan je i moze da igra sutra!
Jedva cekam da vidim sta zna, al opet realno kakva smo mi tuga kad cekamo da nas covek iz aviona spasava :roll: , ako koji slucajem da gol, bice efikasniji od svih nasih centarforova zajedno :mrgreen:
Cekam utakmicu zbog Bolingija i da vidim kako ce da prsti oko njega. Samo da ne dobije crveni karton.

Vojo, i Meri je izasao iz aviona, jos i povredjen, pa su svi forumasi videli da je pravi centarfor za Vosu, osim ,,struke". Vosina struka je kombinacija do kombinacije ( a Zbiljic ih slusa i baca novac za istrosene polovnjake, pa onda krivi ,,zli" forumasi).Lalat nije voleo strance, a struka se nije ugradila i ode Meri za Sloveniju.

Zbiljic dolazi na svaku utakmicu i tera i ostale clanove UO ( sto je za pohvalu, a nije za pohvalu sto ih nije menjao). Valjda je, sad, za godinu dana i sam usao u problematiku, da ga ne ,,farbaju" savetnici i SD oko pojacanja. Savetnici imaju sasvim druge ciljeve (licne) i za Vosu bas ih briga. Jako je to zalosno od nasih bivsih igraca. Bila je dobra ideja Zbiljica da vrati bivse igrace Vojvodine u klub, ali nije dobar odbir.Zato oni pravi i nece da dodju u Klub. Evo, npr. i mene je prevario Tanjga, a zaista sam mislio da zeli najbolje Vosi. Medjutim, videsmo delo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2053
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by N13 »

Ruku na srce Meri je imao strasnu povredu i operaciju. Nije ni bilo realno da igra u tom periodu, oporavak od takve operacije je jako spor. Taman kad je bilo vreme da se potpuno vrati u formu, oni su ga poslali u Sloveniju.

Znaci ne krivim struku sto tada nije igrao kod nas, vec zato sto su ga pustili cim se oporavio, umesto jos jednu sezonu da ga ostave i pokaze sta zna.

A veceras vecina nas predoseca ishod utakmice, ali opet gledacemo svi zbog Dzonatana. Ko zna, mozda bas sada i iznenadimo :)
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

@N13, da li se secas da je Meri odigrao i povredjen, sto samo govori kakvu je volju imao.
A UN je imao jos tezu povredu, pa se sacekalo. Struka nam je ista, samo bez Lalatovog tima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked