VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mark Renton
Posts: 128
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Mark Renton »

АЈМО МИ!

Image
CRD FCV
Posts: 1656
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 3:22 pm Nismo svi isti. I nikada ne bih osudio bilo koga ko hoce da dodje na mec niti bilo koga ko nece da dodje. Teza "podrzavamo Vojvodinu, a ne ljude u njoj" mi je onako... malo cudna. Zamisli imas devojku, suprugu, ona se (u najmanju ruku) ljubi sa brdo njih okolo i ti kazes podrzavam je jer mi je devojka, nije bitno kome se dala.

Ili se mozda svi otimamo da vozimo mercedesa iz 1968. godine, (jer eto nije bitno kako izgleda, mercedes je to, ja ga podrzavam.) ili tezimo sto novijem, brzem, modernijem, sigurnijem mercedesu. Za mene je ljubav stvar poverenja i obostranog davanja, odricanja. Ovde poverenje polako iscezava.
Па сад, није Војводина крива што људи који се служе њеним именом раде ове или оне ствари. Војводина је ту била пре њих, биће и после њих. Ми можемо бити против тих људи а дати подршку нашем вољеном клубу у исто време. Јер ако напустимо клуб, ко ће га бранити од таквих људи?

Зато без дилеме отићи на једину утакмицу где можемо видети колико заправо (не)умемо.

А ти људи горе споменути што су ставили овакву цену, за лек им фалило толико. Да су дали упола јефтиније имали би једнак профит јер би дошло дупло више људи. Очекујем око 5 хиљада присутних.
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Marko93 »

800 zapad
600 istok
300sever
bi bilo sasvim korektno pa ne dolazi Roma,dolazi tim istog kvaliteta kao mi samo se mi vise bojimo
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Rabba »

Išao sam redovno na tekme kad nas je po žurnalovim procenama bilo 500, znači realno 200-250 na celom stadionu. Prestao sam da idem kad su Lalatovića vratili, do prošle sezone, kad sam ispratio nekoliko utakmica sa Karađorđa, više kroz prenos/snimak. Na APOEL ću naravno otići, a atmosfera sa Sampdorije i finala kupa 2011 i 2013 se verovatno skoro neće desiti. A Vošu bih u betonu pratio bez pogovora. Bilo bi crveno slovo u kalendaru. Poltronima sa vlasti da dajem legitimitet kroz brojke ne želim, ali boles' zvana Voša je jaka. Može samo da se zaleči, ali se agresivno vraća.

Manite se cena karata, zapad košta kao slabija tura pića u Bezecu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Istocno stajanje »

600 din. je bila karta za sever protiv Atletiko Madrida. Inflacija :mrgreen:
Vidimo se na stadionu, dan D za Vosu.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by novosadjanin »

Bilo je jednom pod Batom za zvezdu 3000, 2000, 1000 :mrgreen:

Sto nam ne kazu odmah koje ce cene biti za partizan da znamo da napravimo kalkulaciju sta nam se vise isplati
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by novosadjanin »

Cekaj, karta za sever je 200 ili 1200?



Sever 5000
Zapad 3000
Istok 500
Jug 800
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Wild Srem
Posts: 125
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Wild Srem »

Pravi ljubitelji i navijaci Vojvodine kupe sezonsku ulaznicu za bilo koju tribinu i ne interesuje ih cena karata, sto se mene tice ovo je jos i jeftino za Evropu, jer kazem pravi navijaci imaju sezonsku. Na kipru za gostujuci sektor je 20e ulaznica naprimer bila...
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by N13 »

novosadjanin wrote: Mon Jul 31, 2023 6:50 pm Sto nam ne kazu odmah koje ce cene biti za partizan da znamo da napravimo kalkulaciju sta nam se vise isplati
Uzmi protiv Apoela... ako je suditi po trendu iz prosle sezone, isplatice se ta protiv Apoela, duplo :)
A verujem da mozete i sami zakljuciti sta hocu da kazem, samo ne treba javno pisati.

(nije ovo nikakav provereni info, samo moja pretpostavka)
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1023
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Mare_Liman »

200дин је север
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by churguzijanac »

Jebiga oćete pojačanja, a nećete skuplje karte :mrgreen:
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Grouch »

Posle duže vremena da napišem nešto,teško je preživljavati sve ono što su nam radili i rade sa klubom,na stadionu sam redovan ali mi je uglavnom teško da se pisanjem i čitanjem na forumu podsećam naše bede ali je nekad još teže oćutati.Razne se nebuloze dešavaju tipa "obnove" stadiona kad mu vreme nije(inače hoćemo nov stadion a ne našminkanog Frankenštajna!) ali o tome neki drugi put i ne na ovoj temi(mada bi mogli bar kao poklon za Evropu dobiti novu sijalicu u klonji na zapadu posle par godina mrklog mraka i krokodila koji vrebaju u vodi).
Glavna stvar što se javljam je ova nebuloza sa kartama.To je najblaže rečeno neshvatljivo na više nivoa.Prvo,cene su prevelike.Valjda je poenta da bude krcato a ne da se zaradi koja hiljada evra više.Drugo,kako može istok da bude samo 15% jeftiniji od zapada?Po kojoj logici?Na kraju dolazimo do severa koji je zvanično samo 20% jeftiniji od zapada???Jedino logično objašnjenje(mada tu nema nikakve logike) je UEFA pravilo koje otprilike kaže da gostujući navijači ne mogu da plaćaju skuplje ulaznice od slične kategorije domaće tribine(u tom smislu gostujući sektor može da se poredi sa istokom ili severom).Ako je to tako a ja ne vidim ni jedan razuman razlog da sever zvanično košta 1200,onda dolazimo do ko zna koje nebuloze a to je da je cilj pilićarski namaknuti koju hiljadu evra od gostujućih navijača???(koje inače treba pustiti džabe jer su pevali Kosovo-Srbija i plus ih napojiti pivom i prasićima).Istu taktiku primenjuju protiv blizanaca ne kontajući da samo prave kontra efekat i odbijaju naše ljude sa zvaničnom cenom od recimo 800 ili 1000 sever.Oni će svakako napuniti gostujuću jer su turisti,dodju jednom godišnje da gledaju zvijezdu ili one pedere,ili im klub plati itd.Elem,ti sad poprilično sjebeš atmosferu u gradu pred bitnu utakmicu,mnogi ljudi će odustati,do mnogih neće doći glas da je sever 200din (samo se nadam da neće doći do UEFA),dobar deo ljudi,iz raznih razloga,pogotovo sa decom ni neće da ide na navijačku tribinu itd.Na sve to daš prenos utakmice.Nema šta da se daje prenos domaće utakmice sve dok se karte eventualno ne rasprodaju jer tako samo pravimo navijače iz fotelje a i ovako je ljudima pun qrac domaćeg fudbala a i našeg tavorenja u svakom smislu.Naravno,rešenje bar za nebuloze sa kartama su sezonske ulaznice i one stvarno nisu skupe i sramota je da ko je iole ozbiljan ne kupi sezonsku.Ali kod nas ne postoji ta kultura a ni reklama,sezonske se prodaju samo u centru,mislim da ni pred utakmicu ne možeš da je kupiš itd.Šta je tu je,ljudi vrlo je bitna utakmica i ako ništa drugo eto idealne prilike da sever bude krcat,širite priču o ceni i kupujte sezonske.A ovi Kiprani ako bude iole naelektrisana atmosfera i pun stadion dobijaju tri komada. :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Red Marquis »

@Grouch
Dobrodošao nazad!

Poluprazan stadion je moja jedina nada za prolaz, to je stil fudbala koji naši igrači prepoznaju, nema pritiska, nema treme :mrgreen: . Još da nema ni prenosa...bio bih uveren da prolazimo.
Io odio Belgrado
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Forza Voša »

Grouch wrote: Tue Aug 01, 2023 12:32 am Posle duže vremena da napišem nešto,teško je preživljavati sve ono što su nam radili i rade sa klubom,na stadionu sam redovan ali mi je uglavnom teško da se pisanjem i čitanjem na forumu podsećam naše bede ali je nekad još teže oćutati.Razne se nebuloze dešavaju tipa "obnove" stadiona kad mu vreme nije(inače hoćemo nov stadion a ne našminkanog Frankenštajna!) ali o tome neki drugi put i ne na ovoj temi(mada bi mogli bar kao poklon za Evropu dobiti novu sijalicu u klonji na zapadu posle par godina mrklog mraka i krokodila koji vrebaju u vodi).
Glavna stvar što se javljam je ova nebuloza sa kartama.To je najblaže rečeno neshvatljivo na više nivoa.Prvo,cene su prevelike.Valjda je poenta da bude krcato a ne da se zaradi koja hiljada evra više.Drugo,kako može istok da bude samo 15% jeftiniji od zapada?Po kojoj logici?Na kraju dolazimo do severa koji je zvanično samo 20% jeftiniji od zapada???Jedino logično objašnjenje(mada tu nema nikakve logike) je UEFA pravilo koje otprilike kaže da gostujući navijači ne mogu da plaćaju skuplje ulaznice od slične kategorije domaće tribine(u tom smislu gostujući sektor može da se poredi sa istokom ili severom).Ako je to tako a ja ne vidim ni jedan razuman razlog da sever zvanično košta 1200,onda dolazimo do ko zna koje nebuloze a to je da je cilj pilićarski namaknuti koju hiljadu evra od gostujućih navijača???(koje inače treba pustiti džabe jer su pevali Kosovo-Srbija i plus ih napojiti pivom i prasićima).Istu taktiku primenjuju protiv blizanaca ne kontajući da samo prave kontra efekat i odbijaju naše ljude sa zvaničnom cenom od recimo 800 ili 1000 sever.Oni će svakako napuniti gostujuću jer su turisti,dodju jednom godišnje da gledaju zvijezdu ili one pedere,ili im klub plati itd.Elem,ti sad poprilično sjebeš atmosferu u gradu pred bitnu utakmicu,mnogi ljudi će odustati,do mnogih neće doći glas da je sever 200din (samo se nadam da neće doći do UEFA),dobar deo ljudi,iz raznih razloga,pogotovo sa decom ni neće da ide na navijačku tribinu itd.Na sve to daš prenos utakmice.Nema šta da se daje prenos domaće utakmice sve dok se karte eventualno ne rasprodaju jer tako samo pravimo navijače iz fotelje a i ovako je ljudima pun qrac domaćeg fudbala a i našeg tavorenja u svakom smislu.Naravno,rešenje bar za nebuloze sa kartama su sezonske ulaznice i one stvarno nisu skupe i sramota je da ko je iole ozbiljan ne kupi sezonsku.Ali kod nas ne postoji ta kultura a ni reklama,sezonske se prodaju samo u centru,mislim da ni pred utakmicu ne možeš da je kupiš itd.Šta je tu je,ljudi vrlo je bitna utakmica i ako ništa drugo eto idealne prilike da sever bude krcat,širite priču o ceni i kupujte sezonske.A ovi Kiprani ako bude iole naelektrisana atmosfera i pun stadion dobijaju tri komada. :cheers:
Po bice sigurno opet besplatno na nekim utakmicama pa nek dolaze i turisti i semenkari i nek bude krcato. Mogu i sada vrv sa Vosinim obelezjima besplatno na istok. Gledao sam pre neki dan Hajduk - Rijeka i video krcat stadion ali ne zelim da im zavidim, to je njihov identitet i to Vojvodina trenutno moze samo da sanja. Kako bi se samo napunio stadion sam od sebe da se usnuli Vojvodinasi poistovete sa klubom ali klub nam vec jako dugo kuburi sa identitetom.

Inace, ja bih novi stadion pravio sa minimalnim brojem mesta potrebnim za kategoriju 4 jer mi treba da tezimo tome da ti prisustvo bude prestiz a ne razbibriga. Vise bih uzivao da svaku utakmicu imamo pun stadion sa 8000 nego eventualno 2 - 3 utakmice po sezoni u ko zna kojoj buducnosti sa 15-20000 a da na preostalim pola stadiona zvrlji prazno. Nekako nije mi isto kad istu brojku stavis u jedan i u drugi scenario.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Milan »

Forza Voša wrote: Tue Aug 01, 2023 11:46 am
Po bice sigurno opet besplatno na nekim utakmicama pa nek dolaze i turisti i semenkari i nek bude krcato. Mogu i sada vrv sa Vosinim obelezjima besplatno na istok. Gledao sam pre neki dan Hajduk - Rijeka i video krcat stadion ali ne zelim da im zavidim, to je njihov identitet i to Vojvodina trenutno moze samo da sanja. Kako bi se samo napunio stadion sam od sebe da se usnuli Vojvodinasi poistovete sa klubom ali klub nam vec jako dugo kuburi sa identitetom.

Inace, ja bih novi stadion pravio sa minimalnim brojem mesta potrebnim za kategoriju 4 jer mi treba da tezimo tome da ti prisustvo bude prestiz a ne razbibriga. Vise bih uzivao da svaku utakmicu imamo pun stadion sa 8000 nego eventualno 2 - 3 utakmice po sezoni u ko zna kojoj buducnosti sa 15-20000 a da na preostalim pola stadiona zvrlji prazno. Nekako nije mi isto kad istu brojku stavis u jedan i u drugi scenario.


Slažem se sa napisanim.

Uzgred, da li je neko negde primetio neku aktivnost kluba, a u vezi sa animiranjem navijača za četvrtak?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply